Ритм TV

Автор володимир, Жовтень 14, 2013, 09:54:36

Попередня тема - Наступна тема

володимир

телеканал РИТМ (dvb-t2) вітає зі святом Покрови! Сигнал телеканалу в ефірі. В тестовому режимі головна заставка з логотипом. Програмне наповнення буде включено в другій половині дня. :super:
  •  

Свіщ

Володимир,ви обігнали мене на 2 хвилини :cry: тепер вся слава вам, а не мені.
Логотип зараз подобається, але мабуть швидко набридне.Дуже великий і яскравий.
  •  

hash67

Дизайн сподобався - оригінально і красиво  :bravo:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

hash67

 і якщо не помиляюсь мовлення іде у форматі 16:9  :super:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

zhekarivne

ні мовлення йде у 4:3
  •  

Свіщ

Так в 4на 3.Я  3д зробив.Стало як справжнє.Скоріш би починали, а то боюсь поки дочекаюсь то стільки раз побачу заставку що зненавиджу її :lol:
  •  

FMDX

Навпаки, най о 5ій чи о 6ій починають, більше народу підтянеться... До речі, хто мае час -- киньте у соцмережі по сторінках Рівне-1 та Сфери (якщо е така сторінка) інфу, бо я буду пізніше, не устигну...//Интересно, будет сюжет в Новинах Рівного сегодня или выдержат паузу?
  •  

hash67

Чому тоді на стронгові не відображається кнопка 4:3? Вона не відображається тільки на каналах тоніс і нло-тб, а вони як відомо ведуть мовлення в форматі 16:9 а тепер і на ритмі теж...?
p.s. В соцмережах попрацюємо.
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

FMDX

Ооо! ЦЕ BЖЕ початок (тестового) мовлення чи усе ще розігрів??? :bravo:
  •  

Свіщ

#9
Знову я другий.Да що це таке!!!  :evil: Не мій сьогодні день.Показує маленьке зображення зараз.Лого і є напис: тестове мовлення  над картинкою(на весь екран як потрібно).Передача про місто йде.
О погоду показували.Короче 3 на 4.Але в ньому своє відео  зняте в 16 на 9 сплюснули.
Якість зображення хороша.на 42 дюйми  майже як шд йде.
  •  

FMDX

Администрация, может дальнейшее обсужденье по Ритму выделить в ОТДЕЛЬНУЮ тему? А то комментариев будет много, чтоб не засорять ТРМ у Рівненській області (есть также Місцеве телерадіомовлення)... Если выделять, то первый пост должен быть с емблемой...
  •  

володимир

...ПІДТРИМУЮ FMDX за окрему тему, ваші реакції корисні для нас, зараз і в подальшому...всім  :дякую:
  •  

FMDX

#12
Будь ласка :) До Рівне-1 ми вже звикли, Сфера багато чужого контенту додає,як більшість українських ТК, тому хочеться чогось новішого й нестандартного... І це добре, що початок сьогодні був саме такий, "рівненський"...   Тільки коли щось нове додаватимете до сьогоднішнього наповнення, краще анонсуйте наперед , щоб не пропускати перший прем'єрний вихід,  найзручніше саме тут, а не у блозі... 

П.М.  Не знаю, як кому, а мені такий формат новин особисто подобається, бо ведучі на обох інших каналах вже якось трохи дратують (особливо на Сфері "підібрали")... Якщо ж пізніше усе ж почнете робити з ведучими, то потрібен буде кастинг, щоб зовнішність та дикція були нормальні :)... Ну та це у неблизькому майбутньому, поки тих новин, що наявні, вистачає з головою...
П.П.М. Коли вже трохи "розкрутите" тест, десь за тижні 2-3, сподіваюсь, пустите потік й у Інтернет...
  •  

Свіщ

Якщо будете в майбутньому змінювати логотип на екрані то розглярьте такий варіант:Все що написано залишаєм, фону й яйцеовалу не треба.Але напис, щоб був  з темно червоним відтінком, можна напівпрозорий.
А так оформлення здається не гірше ніж в загальнонаціональних каналів. :super:
  •  

володимир

...всім дякуєм за небайдужість, коротко:
:drinks:
-ефір повноцінний з 15 жовтня, зараз йде наповнення сервера телепродуктом,
-формат зображення 4:3,
-тестове мовлення (умовно) протягом тижня,
-моніторинг каналу НАЦІОНАЛЬНОЮ РАДОЮ 16-18 жовтня ,
-в кабельних мережах Рівного та області найближчим часом,
-on-line трансляція через сайт протягом місяця,
-і надалі чекаємо вашої критики/порад/участі.

приватні повідомлення tvritm@gmail.com :!:
  •