БТБ (2011-2015)

Автор Qolo, Січень 08, 2014, 23:10:41

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Так бюджет МінІнформПолітики тільки 4 мільйони, звідки будуть брати на трансляцію і зарплати?
  •  

mikhail

так закрити його і не паритись а обладнання передати для ут-1
  •  

pavlo_r

І що УТ1 буде робити з цим обладнанням?
  •  

mikhail

  •  

GMB

а воно треба зараз 16:9? І що робити з кууупою передавачів по всій Україні і як воно вийде в результаті у глядачів
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

АДВ

Цитата: GMB від Лютий 18, 2015, 17:43:29
а воно треба зараз 16:9? І що робити з кууупою передавачів по всій Україні і як воно вийде в результаті у глядачів
Можна окремо Перший т2 кинути у 16:9. Приймачі добре адаптують під екран 4:3. А перший залишити як є до відключення
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

mikhail

шо всі паритесь як воно буде у глядачів? ну так у нас всіх у більшості ше кінескопи , ну що зробиш... телевізор працює 10-15 років і новий не купуємо поки старий не згорить бо це нам не дозволяють фінанси ... дякувати Богу більшість кінескопічних телевізорів вже становлять телевізори з пультом дистанційного керування і виходами які дозволяють підключати різні приставки чи то тюнери ...  багато хто говорить про незручність перегляду 16:9 зображенння на 4:3 телевізорі... я думаю немає ніяких складнощів... зробити летербокс і все ... чому той самий М1 вибрав розтягнення зображення я не знаю... мені не складає ніяких труднощів дивитися канал коли зверху і знизу смуги....  от поляки як робили ... давали сигнал у летербоксі.... у них не всі програми на той час були у 16:9 і формат змінювався автоматично залежно від програми яка транслюється... то зараз вже коли є HD версії і коли транслюється стара програма її розтягують по ширині . Крім того зараз вже багато програм транслюються з тими ж таки смугами і що хтось жалівся? Новини на ТРК Україна вже виходять у 16:9 але картинка врізана у 4:3 ... і купа інших проектів також...  тому я не бачу в цьому ніякої проблеми ... наглядний приклад... Первий канал ПМР іде у HD :)) але там і аналогового ТБ нема ніякого.... Интерднестрком все там вирішує :)
  •  

pavlo_r

mikhail, от про те, що в більшості кінескопні телевізори, це ти фігню написав.
  •  

Ігор

Мене останнім часом починає дивувати, коли я приходжу до когось до дому, і не бачу поазму. Тому я б не сказав, що більшість телевізорів кінескопні, плазм останнім часом з'явилося досить багато.
У мене 50 на 50, але плазма старенька, формату 4:3 :)
  •  

pavlo_r

Так і я про це. Фігню він пише висмоктану з пальця.
  •  

mikhail

можливо ті хто живе на одну зарплату і тратить гроші наліво і направо вже купив собі крутий телевізор ..... я до таких не належу
  •  

vital-fm

А безвідсотковий кредит, коли дешевше було? Нє - не чув.
  •  

Ігор

Я купив бу, хтось наскладав, або кредит. Я не говорю про літніх людей, але в інших плазму мають досить багато людей.
  •  

vital-fm

Ігоре, а я говорю і про літніх, а ще й до того, якщо діти їм наприклад допомагають.
  •  

pavlo_r

Цитата: mikhail від Лютий 19, 2015, 22:39:08
можливо ті хто живе на одну зарплату і тратить гроші наліво і направо вже купив собі крутий телевізор ..... я до таких не належу
Тоді чого розписуватися за всіх? От в мене телевізора взагалі нема і не треба. Хіба це про щось говорить? А от 8 років роботи на кабельному дають мені більш-менш чіткі уявлення про те які зомбоящики у пересічних громадян.
  •