Российская агрессия в Крыму

Автор Qolo, Лютий 28, 2014, 20:08:12

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

Цитата: Zheka від Квітень 04, 2014, 23:17:50
, "новые русские патриоты" типа.  :laugh:
Более подходит-  нахлебники  :-)
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

pavlo_r

#1246
Ок. Вношу пропозицію. Оскільки нахабство деяких з присутніх тут представників виду людського давно вже перейшло мислимі межі пристойності, з огляду на військову агресію Російської Федерації спрямовану проти суверенної, міжнародно визнаної держави Україна, а також з огляду на те, що терпець деяких учасників форуму (зокрема мій) починає уриватися пропоную наступне:

  • Будь-які повідомлення в тексті яких містяться заклики до порушення територіальної цілісності України (в. т. ч. схвалення анексії АРК Росією) прирівнюються до таких, що порушують законодавство України,  а отже повинні бути видалені. Покарання для авторів цих повідомлень визначатиметься окремо.
  • Будь-які висловлювання спрямовані проти державності України, а також повідомлення, що містять порівняння частини чи всього українського народу з нацистами (фашистами) тільки на основі мови спілкування, місця проживання чи підтримки або участі в революційних подіях, відомих під назвою Євромайдан - будуть видалятися. Покарання для їх авторів визначатиметься окремо.
Особливо гарячим головам хочу нагадати про пункти 7 і 12 Правил даного форуму. Ви називаєте нас радикалами і фашистами регулярно випробовуючи наше терпіння, хоча самі є зрадниками-колабораціоністами, які підтримують нацистський режим Росії, нетерпимий до інших народів, зокрема до українського. Якщо розпирає радість від того, що ви тепер невизнана ніким частина відсталого сировинного придатку під назвою РФ - діліться нею на інших форумах. Тут не місце для лизання задниці путіна. Триколірні ганчірки з аватарів можете не забирати.
  •  

АДВ

Цитата: pavlo_r від Квітень 04, 2014, 23:56:19
Ок. Вношу пропозицію. Оскільки нахабство деяких з присутніх тут представників виду людського давно вже перейшло мислимі межі пристойності, з огляду на військову агресію Російської Федерації спрямовану проти суверенної, міжнародно визнаної держави Україна, а також з огляду на те, що терпець деяких учасників форуму (зокрема мій) починає уриватися пропоную наступне:

  • Будь-які повідомлення в тексті яких містяться заклики до порушення територіальної цілісності України (в. т. ч. схвалення анексії АРК Росією) прирівнюються до таких, що порушують законодавство України,  а отже повинні бути видалені. Покарання для авторів цих повідомлень визначатиметься окремо.
  • Будь-які висловлювання спрямовані проти державності України, порівняння частини чи всього українського народу з нацистами (фашистами) тільки на основі мови спілкування, місця проживання чи підтримки або участі в революційних подіях, відомих під назвою Євромайдан - будуть видалятися. Покарання для їх авторів визначатиметься окремо.
Особливо гарячим головам хочу нагадати про пункти 7 і 12 Правил даного форуму. Ви називаєте нас радикалами і фашистами регулярно випробовуючи наше терпіння, хоча самі є зрадниками-колабораціоністами, які підтримують нацистський режим Росії, нетерпимий до інших народів, зокрема до українського. Якщо розпирає радість від того, що ви тепер невизнана ніким частина відсталого сировинного придатку під назвою РФ - діліться нею на інших форумах. Тут не місце для лизання задниці путіна. Триколірні ганчірки з аватарів можете не забирати.
:super: Павел, согласен с каждым вашим словом
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

dalex

Цитата: АДВ від Квітень 04, 2014, 15:49:49
Будете хамить, вылетите отсюда. Слово "окарбил" это что? Если ты пыталось написать оскарбил, то вновь неправильно, верно оскОрбил. Кроме украинского, еще и как бы родной русский знаете через пень-колоду! Позорные недограждане неопределеной территории.
Тут у большинства такая лажа с орфографией (про пунктуацию молчу), что нет смысла затрагивать эту тему...)
  •  

pavlo_r

#1249
Я думаю стосуватися повинно не тільки кримчан. Тут і з материка є "достойний".

  •  

АДВ

Цитата: dalex від Квітень 05, 2014, 00:02:06
Тут у большинства такая лажа с орфографией (про пунктуацию молчу), что нет смысла затрагивать эту тему...)
Ну почему же? Тут мне в личку сегодня SecretMan строчит:
>>
Здорова, мудило. Ну давай. Приезжай в Симферополь. Получишь люлей от магистра радиотехники и инженера радиостанции...
Ты понял меня? Я тебе кости пересчитаю...
>>

Я иногда задумываюсь последние дни, что может Украина специально таких дегенератов наконец слила тем, кто им ближе по духу? Я общаюсь на русском во Львове и Ивано-Франковске и на украинском в Донецке и Харькове и никто не вёл себя подобным образом. Харьковчане и дончане даже ездят украинской армии на границу помогать необходимым, а эти...Ватники такие ватники...
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

pavlo_r

Цитата: АДВ від Квітень 05, 2014, 00:11:26
Ну почему же? Тут мне в личку сегодня SecretMan строчит:
>>
Здорова, мудило. Ну давай. Приезжай в Симферополь. Получишь люлей от магистра радиотехники и инженера радиостанции...
Ты понял меня? Я тебе кости пересчитаю...
>>

А що з Криму на материк таку екзотику вже не випускають? :) 

Доповню цитатою в тему:
Vitaly Portnikov

Представитель президента России по правам предпринимателей Борис Титов сегодня на Радио Свобода высказал замечательную идею - сделать платным предполагающийся мост между Таманью и Керчью. Почему и бы нет? Загнать людей в резервацию и брать деньги за выход - это очень креативно.
  •  

АДВ

Цитата: pavlo_r від Квітень 05, 2014, 00:17:22
А що з Криму на материк таку екзотику вже не випускають? :) 
Я вже навіть не хочу, щоб Влад цих клоунів банив, нехай зі своєї клітки "Крим- ето Россія" : потешают народ своим шовинизмом вперемешку с маразмом
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

#1253
Цитата: pavlo_r від Квітень 04, 2014, 23:56:19
Ок. Вношу пропозицію. Оскільки нахабство деяких з присутніх тут представників виду людського давно вже перейшло мислимі межі пристойності, з огляду на військову агресію Російської Федерації спрямовану проти суверенної, міжнародно визнаної держави Україна, а також з огляду на те, що терпець деяких учасників форуму (зокрема мій) починає уриватися пропоную наступне:

  • Будь-які повідомлення в тексті яких містяться заклики до порушення територіальної цілісності України (в. т. ч. схвалення анексії АРК Росією) прирівнюються до таких, що порушують законодавство України,  а отже повинні бути видалені. Покарання для авторів цих повідомлень визначатиметься окремо.
  • Будь-які висловлювання спрямовані проти державності України, а також повідомлення, що містять порівняння частини чи всього українського народу з нацистами (фашистами) тільки на основі мови спілкування, місця проживання чи підтримки або участі в революційних подіях, відомих під назвою Євромайдан - будуть видалятися. Покарання для їх авторів визначатиметься окремо.
Особливо гарячим головам хочу нагадати про пункти 7 і 12 Правил даного форуму. Ви називаєте нас радикалами і фашистами регулярно випробовуючи наше терпіння, хоча самі є зрадниками-колабораціоністами, які підтримують нацистський режим Росії, нетерпимий до інших народів, зокрема до українського. Якщо розпирає радість від того, що ви тепер невизнана ніким частина відсталого сировинного придатку під назвою РФ - діліться нею на інших форумах. Тут не місце для лизання задниці путіна. Триколірні ганчірки з аватарів можете не забирати.
ок, додав до правил
secretman & waxman на премодерации
  •  

yadro

Я так оцінюю ситуацію з тими кримського і не кримськими користувачами:

По-перше, будь-кого, хто пише на форумі такі слова і думки, які ображають інших, Влад викине з форума і навіть модераторів не спитає.

По-друге, ейфорія у теперішніх "дуже щасливих" швидко пройде, почнеться звичайне, побутове, сіре життя.  Якщо вони і далі будуть довбати на форумі про "радиоактивный пепел" та іншу улюблену дурість, то кудись зникнуть з форума, ніхто і не помітить.

А якщо захочуть з часом описувати на форумі якість теми, якісь особливості  життя в Криму, і без дурних лозунгів, то ось ці користувачі вже є, і інших не прийдеться шукати.
Нехай самі виберуть, як їм бути на форумі.
  •  

GMB

думаю, что не стоит их выкидывать с форума. Иногда просто интересно их почитать. Все таки мнения разные и надо их слышать.
И просто не обращать внимания на их слишком эмоциональные выражения. И потом это пройдет само о себе
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

pavlo_r

Їх не викидують, а просто ставлять в рамки.
  •  

GMB

ну я для тех, кто их выкинуть хочет)
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

pavlo_r

  •  

АДВ

Цитата: pavlo_r від Квітень 05, 2014, 11:36:34
:hi: бананова республіка. http://tvrain.ru/articles/za_iznasilovanie_dajut_menshe_kak_v_strahe_majdana_vlasti_reshili_nakazyvat_za_mitingi_zhestche_chem_v_sssr-366393/
та їх це влаштовує, вони люблять щоб був такий могутній пан- сильна рука, щоб ними жорстко так керував та гроші (чи швидче грошІ ) давав. Самим організуватися та працювати чи то релігія чи то ще щось заважає. Це ж якими треба бути, щоб хотіти туди , де Кадиров, Гундяєв, Байсаров, братки Ротенберґи...Я ще розумію тих, хто до СРСР хоче, але ж до неоімперської олігархічної Росії...
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •