Домбаська республіка і все, що з нею пов'язано

Автор дрон, Квітень 13, 2014, 23:23:21

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Оскільки навіть через рік після "Мінська-2" у нас ще повно доморощених аналітиків шкільного віку, які флудять своїми висновками у непризначених для цього темах — реагую тут: приводжу тут статистику втрат силових структур на Донбасі за 2015 рік

і статистику поранених серед особового складу

я не вважаю Порошенка ідеальним президентом, не вважаю його представником нової системи. Він — це перехідний варіант. На майбутнє перед тим як виколупувати свої висновки пропоную врахувати в якому стані йому дісталася країна, в якому стані була армія на момент його приходу до влади і скільки у нас було та є ресурсів на відновлення збройних сил. Також, шановні диванні воїни, прошу не забувати, що на нас не Монголія напала, а країна з однією із найсильніших армій планети, з якою у нас до того ж велика протяжність фактично прозорого кордону. Додайте до цього тотально засрані зрадою мізки наших співгромадян і ворожих агентів, яких ще і зараз не мало в силових структурах.  Щоб ви робили на місці Порошенка не хочу навіть знати.
  •  

kotenko.

Скажу відверто, мені вже двадцять років, я на президентських виборах голосував за Яроша, а на парламентських(за що мені соромно) - за Садопоміч, так шо мені нічого розчаровуватись за Порошенка.
Ну Яценюк,поки не винесуть вперед ногами держиться за крісло, аж гидко дивиться.
І взагалі ми всі 25 років дивилися, у кого більше повноважень має бути: у Президента чи Премєра, а не звертали великої уваги на Донбас і Крим.
Так шо війна зараз - це хороша можливість переосмислити те, що було раніше і чого не було зроблено нами, і тими людьми, яких ми обрали.
Так шо після нашої перемоги у війні Ми будемо зовсім інші.
#наташанемішай
  •  

pavlo_r

Справа не в тому, хто за кого голосував. Я теж голосував не за Порошенка, проте досвід (зазвичай світовий) і здоровий глузд показують, що краще, коли на чолі країни (особливо в кризовий час) стоїть талановитий менеджер і дипломат, ніж популіст, який прагне влади чи нікому раніше не відомий лідер добровольчого батальйону, з якого в певний період почали ліпити героя.
Якщо сьогодні глянути на зоопарк українських політиків — то мені страшно уявити когось із них на місці Порошенка. Не тому, що Порох такий хороший, а тому, що інші — повний абзац, і на їхньому фоні Порошенко дуже непогано виглядає. Щодо критики: критикувати — це не мішки носити, а за всіма цими істериками, які розводять в нашому медіапросторі популісти і "патріоти", адекватна критика, яка завжди повинна бути, просто губиться і не береться до уваги. Ось це погано.
  •  

vital-fm

kotenko.
Ярош себе і в парламенті не в своїй тарілці почуває, боюсь навіть уявити якби йому президенство дісталось.
Погоджусь, нинішній президент, мабуть, краще з того, що могло бути, хоча теж за нього не голосував.
  •  

pavlo_r

Вата поскаржилась


Хтось щось знає про мовлення в Тельманово? Звідти ніби не було українських трансляцій колись, орки щось своє організовували?
  •  

admin

  •  

pavlo_r

  •  

pavlo_r

  •  

Evgeniy

Цитата: admin від Березень 05, 2016, 17:06:05
36 твк - Россия 24
98,0 Вести FM
На 98,0 если точнее вещают радио Спутник. Сейчас слышно его в эфире, да и вчера было.
  •  

pavlo_r

Скріни зі сторінки юного новососа.
Spoiler
[close]

Дві помилки в слові «спасибо» навіть мені, жителю україномовного регіону, незрозумілі

Ну і моє улюблене: «Она не кабель, она — провод»
Spoiler
[close]
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

  •  

ass1995

Цитата: fmdxua від Березень 10, 2016, 17:47:01
Луганськ. День Народження Кобзаря, 2016 рік.
Это видео - очередное доказательство того, что у некоторых людей пожилого возраста взгляды на жизнь в 100500 раз современнее, чем у некоторых представителей молодёжи.
  •  

fmdxua

#3134
Два года на надрыве. Что получили те, кто вышел с триколором?





http://bykvu.com/home/mysli/24581.html
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •