24 канал [DVB-T2, супутник]

Автор pavlo_r, Червень 10, 2014, 15:57:30

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Якщо вірити тому, що каже Зеонбуд - то відключили через борг більш ніж 12 місяців. http://www.telekritika.ua/rinok/2015-04-01/105623
Логічно припустити, що вернули в ефір після сплати боргу (всього чи частини). Тобто 24 канал заборгованість називає «технічними проблемами». Ну ОК.
  •  

admin

Цікаво які у них там технічні проблеми з місцевим ЖКХ?

Отправлено из tapatalk

  •  

Vova.UA

поки не насвариш - діла не буде  :wink:
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Квітень 07, 2015, 21:05:36
Цікаво які у них там технічні проблеми з місцевим ЖКХ?
Хз. Не думаю, що є проблеми. Кантора, яка належить меру Львова до львівських комунальників двері з ноги мала б відкривати. Хоча були колись цікаві, які сумнівалися в справедливості перебування (чи ціни за перебування) ТРК Люкс на пл. Галицькій 15. Приміщення там кажуть елітне (не знаю, кілька раз заносив їм документи, то далі ресепшину ходити потреби не було), але ця тема так і не розвинулася в якесь серйозне розслідування чи скандал.
  •  

Qolo

Канал перешел в формат 16:9.
  •  

zako336

  •  

kotenko.

По ходу це 16:9 вписаний в 4:3(можливо в інтернеті справжній 16:9). Памятається, НТКУ обіцяв перейти на широкий формат, може хай позичать досвід у 24-ого каналу з його псевдо 16:9.
#наташанемішай
  •  

Zheka

  •  

Formally 20

На YouTube 24-й вещает в формате 16:9, втиснутый в 4:3 (неудобно)
  •  

DVB

Не знаю как там в Киеве, а со спутника идёт в формате "Россия 24".
Теперь у нас тоже есть "яйцеголовый" канал. И тоже с новостями. Может это модно?  :dunno:
  •  

mikhail

на супутнику справді нормально не перевели )) а от через додаток каналу 24 дивився все добре навіть якість картинки в ХД
  •  

DVB

Наконец-то на спутнику перевели из яйцеголового формата в 16:9. Качество, конечно плохенькое. Даже логотип артифактит.
  •  

mikhail

да сьогодні вночі і перегрузили трансляцію на ютубі.... тепер вона максимум 1080 )))
  •  

Vova.UA

В мене одного таке враження, що 24 у львівському Т2 транслюють з "аналоговою" якістю ? навіть на 24'' екрані замітно, що картинка якась мутна порівняно з іншими каналами , вже не кажучи про 32 і більше дюймів...  :S
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Polyvko V.

Цитата: Vova.UA від Жовтень 03, 2016, 20:34:17
В мене одного таке враження, що 24 у львівському Т2 транслюють з "аналоговою" якістю ? навіть на 24'' екрані замітно, що картинка якась мутна порівняно з іншими каналами , вже не кажучи про 32 і більше дюймів...  :S
Та ні, в мене на 39" самсунгу з Т2 не видно різниці.
  •