DJFM (екс MFM)

Автор GMB, Квітень 09, 2014, 22:21:03

Попередня тема - Наступна тема

agkvas

Той випадок коли пофіг на якість звуку та на DJFM взагалі.

BUSINESS FOREVER!))

BanderaTV

#121
Цитата: optimist від Вересень 05, 2023, 20:34:37Якщо дійсно проблеми із звуком, то повідомте DJ FM
В Дніпрі взагалі мовлення відсутнє (десь вже з місяць), лише несуча.

Цитата: agkvas від Вересень 05, 2023, 20:57:28BUSINESS FOREVER!))
Коли був в Харкові (початок лютого 2022), то радіостанція мені сподобалася)

Scannerist

Цитата: pavlo від Вересень 05, 2023, 18:32:24включіть радіо Power FM і послухайте який там звук а потім включить DJ FM і якість різниця є чи нема якістю звуку є чи немає і там є різниця по звуку

Не можу, у Львові вони не мовлять, на жаль (чи, може, на щастя? ;) ).
Втім, взяв порівняв стріми - ваша правда, спектр таки сильно різний. На DJ FM потужніший суббас, придавлена середина і дивний провал в районі 10 кГц. Натомість, у Power FM придавлені частоти в районі 180 гц, надлишок яких дає звук "як з бочки". В результаті звук Power FM значно "яскравіший" і "живіший".
Але, ІМХО, все це, окрім того провалу на високих - в межах допусків і вирівнюється еквалайзером.






pavlo

#123
Цитата: Scannerist від Вересень 05, 2023, 22:20:17Не можу, у Львові вони не мовлять, на жаль (чи, може, на щастя? ;) ).
Втім, взяв порівняв стріми - ваша правда, спектр таки сильно різний. На DJ FM потужніший суббас, придавлена середина і дивний провал в районі 10 кГц. Натомість, у Power FM придавлені частоти в районі 180 гц, надлишок яких дає звук "як з бочки". В результаті звук Power FM значно "яскравіший" і "живіший".
Але, ІМХО, все це, окрім того провалу на високих - в межах допусків і вирівнюється еквалайзером.






Так в Львові немає ні DJFM та Power FM но я брав поток з фм  DJFM з Кременчуга  я слухав DJFM і Power FM я порівнював звук з інтернета
  •  

pavlo

І це вже не перший раз проблеми з звуком я чав це вже було кілька разів і таке було навіть кілька тижнів навіть місяців
  •  

agkvas

Scannerist, я бачу ти полюбляєш усілякі "спектри-графіки", а як тобі якість NovaLine? Якщо не важко, поділися спостереженнями в темі "ТРМ в Харківській області"..?
  •  

Scannerist

Цитата: agkvas від Вересень 05, 2023, 23:57:15Scannerist, я бачу ти полюбляєш усілякі "спектри-графіки", а як тобі якість NovaLine? Якщо не важко, поділися спостереженнями в темі "ТРМ в Харківській області"..?

Поділився - https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=287.msg164192#msg164192
  •  
    Подякували за цей пост: agkvas

Radioraptor

На сайті опублікували нову карту покриття з усіма частотами (хоча деякі ще неактивні) і з неправильною частотою для Києва.

  •  

Radioraptor

DJFM має новий дизайн сайту.
  •  

106.2

З 19 грудня помітив в Полтаві RDS DJFM . Можливо з'явилося раніше

Zheka

На DJFM стартовал "новый сезон". Слоган - "Танцювальні суперхіти" (остальные можно убрать со страницы), добавили немного новых джинглов. Пока в эфире появилось куча ремиксов на хиты 80-2000х
  •