3G UMTS

Автор admin, Грудень 02, 2014, 15:17:18

Попередня тема - Наступна тема

GMB

ага, на улице сеть ловится и в Краматорске.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

pavlo_r

В Каневі зараз нема 3G. Від lifecell точно нема, але на Шевченковій горі задувало звідкись з лівого берега Дніпра і інтернет доволі шустро працював. Майже не залипаючи. Найближчі населені пунки з 3G — це села Київської області: Хоцьки (22 км.) і Циблі (28 км.). Трохи далеченько як для UMTS-2100.
У Львівській області моє село десь на половину покрито 3G з базової станції, яка знаходиться за 8 км. Між нами ліс, але на вулиці можна нормально користуватися інтернетом. Не думав, що на цих частотах буде така велика зона покриття.
  •  

Don_Andrey

Тихо, без лишнего пафоса МТС запустил UMTS в нашем селе, отключили сеть на час, включили уже в двух стандартах. При том что людей, а тем более тех кто понимает что оно такое мало, телефонов с поддержкой третьего поколения еще меньше, а главное что большинство сидит на козлостаре. На карте покрытия нарисовали скромно, работает гораздо дальше, проверенно.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

koschkin

У Слов'янську покриття 3G від Київстар,а також ще одного оператора,скоріш за все ЗМоб (Укртелеком). Водафон і Лайфсел поки що немає. А як у Краматорську?
  •  

koschkin

Кто-то тестировал на смартфоне или планшете в 3G слушать онлайн радио? Вопрос: как стабильно играет,не тормозит? И сколько ''съедает'' трафика,если кол-во МБт/ГБт ограничено в тарифе? Может если установить какое-то приложение,чтоб экономить трафик?
  •  

mikhail

#35
Цитата: koschkin від Жовтень 09, 2016, 20:14:16
Кто-то тестировал на смартфоне или планшете в 3G слушать онлайн радио? Вопрос: как стабильно играет,не тормозит? И сколько ''съедает'' трафика,если кол-во МБт/ГБт ограничено в тарифе? Может если установить какое-то приложение,чтоб экономить трафик?
відповім так.... я активний слухач онлайн радіо особливо коли їду в маршрутці з рівного в здолбунів чи навпаки . Не заїдає в мене лише лайф, ним і користуюся... найбільш рівномірне покриття саме в нього у нас, по дорозі не заїдає зовсім. Для порівняння з київстаром одні проблеми, куча в них зон з слабким 3ж... при подвійному режимі вивалюється в едж)і слухати в них щось неможливо в дорозі + нема бажання платити їм великі гроші за це (у нас діє лиш національний). Водафон же у нас поки ловить лише в рівному і то є проблеми в певних районах.  Про споживання трафіку.... його споживання залежить від того з яким бітрейдом ви слухаєте ... я слухаю  64 і 128 інколи і 192... і 320 працює прекрасно...  взагалі можна спокійно слухати і не боятися що дуже багато зїсть... це з відео треба боятися, а з аудіо ні) мені пакету з 3 гб на місяць вистачає.
  •  

Ігор

Я також слухаю інтернет радіо в дорозі, тільки виклристовую роутер від Інтертелеком. В дорозі те, що треба. Трафіку їсть мало.
  •  

pavlo_r

Цитата: koschkin від Жовтень 09, 2016, 20:14:16
Кто-то тестировал на смартфоне или планшете в 3G слушать онлайн радио? Вопрос: как стабильно играет,не тормозит? И сколько ''съедает'' трафика,если кол-во МБт/ГБт ограничено в тарифе? Может если установить какое-то приложение,чтоб экономить трафик?
Тепер тільки в онлайн слухаю. Навіть місцеве радіо. lifecell: по місту працює нормально. Трасою Київ-Чоп теж кілька разів тестував — буває, що обриває, але загалом все ок і можна спокійно слухати. Щодо апетиту на трафік — то все залежить від якості потоку. Наприклад 128 кб/с з'їсть за годину десь 56 мегебайт. Потік ААС 48 Кб/с — 21 мегабайт.
Для прослуховування на Android рекомендую XiiaLive. Користуюсь багато років. Непоганий інтерфейс, розуміє всі популярні формати, має широкий каталог радіостанцій + легко можна додавати власні посилання.
  •  

koschkin

Дякую.Спробую,в мене поки що тільки Київстар,скоро інші запустять.Більш переймався,що мало буде МБт,якщо слухати радіо кожен день,слід обрати 2-3 ГБт на місяць.
  •  

mikhail

в майбутньому може перейду і на більший обєм трафіку а так поки акційний тариф то нехай) але не в одному трафіку діло, ще мені треба достатньо хвилин на інші мережі, зараз у мене їх 200 а як акція закнічиться треба не менше бо вже звик і саме більше підходить тариф за 75 гривень де 5 гб і 150 хвилин, якщо вже стільки платити то краще дійсно мати одну картку. Але мінус... як десь їдеш далеко то лайф у 2ж значно поступається МТС а тим більше Київстару, і те що в них там вся карта замальована це не відповідає дійсності, дивіться реєстр УЦДР
  •  

koschkin

Вчора був у Краматорську,це був би не я,щоб не просканувати покриття 3G всіх операторів.Ось що вийшло: Київстар,Водафон,3Моб покриття є по місту і на трасі (вул.О.Тихого),Лайфсел немає зовсім. У Слов'янську Київстар по всьому місту покриття є,без проблем.ЗМоб в деяких місцях по місту,Водафон,Лайфсел відсутнє.
  •  

pavlo_r

3G lifecell  в селі на півночі Буського району працює швидше, ніж у Львові. БС звичайно не так навантажена, але і відстань до неї десь 6-8 км через ліс. Здивований, що взагалі якесь покриття є.
Загалом lifecell і досі залишається оператором з найширшим 3G-покриттям на Львівщині. Трасу Київ-Чоп повністю покриває тільки він.
  •  

koschkin

А ось у Краматорську,Слов'янську Дон.обл. lifecell 3G поки що не запускає. Краще покриття у Київстар.
  •  

GMB

по городу у Киевстара что-то около 2х метров скорость. И это при том, что Киевстар проигрывает МТСу по популярности.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

pavlo_r

У Львові lifecell  в середньому 5-6 мегабіт витягує. Може десь є місця з кращою чи гіршою швидкістю, але я лише іноді з цікавості роблю заміри. Загалом на потреби смартфону вистачає з головою. Минулого року, в перші дні роботи, порожня мережа лайф видавала 23-25 Мб. Це тільки те, що бачив особисто.
  •