Проблема з налаштуванням мотору.

Автор Свіщ, Грудень 26, 2014, 16:58:04

Попередня тема - Наступна тема

Свіщ

Недавно перестав працювати мотор на антені, прийшлося все знімати, розбирати. Нічого не знайшов, але коли прозвонював тестером все запрацювало. Помазав редуктор, зібрав. А от виставити , щоб працювали всі супутники поки не виходить.Перечитав кучу всього, але так поки не добився результату. Може хто налаштовував, в мене до нього кілька питань:
Як зрозуміти який супутник вершинний? По різних сайтах виходить по різному. По вікіпедіі я живу в селі де широта 50гр, 50 мин приблизно. Довгота 26 гр 50 мин приблизно.  Тобто південь  в мене буде 26, 5 гр?
Я виставив на моторі на  "0" і направив все на південь. Потім знайшов супутник 28.5 налаштувався на телеканал з цього супутника. Так  як розбіжність від точного півдня з цим супутником 2 гр, я змістив на поділках мотора   приблизно на 2 гр , щоб антена дивилась чуть лівіше. Потім всю конструкцію  налаштував на супутник 28,5, й затягнув болти на максимальному сигналі телеканалу.
В результаті наскільки я розумію я точно виставив антену на південь.
Коли пробував зловити супутники  рухаючи мотор направо від вершинного, то були всі. "23, 19, 16, 13, 9, 5, 1, 4W. Короче виходить з півдня до краю заходу(амоса) 30 градусів все в порядку.
Але коли пробую йти вліво, то ловить тільки до 46 градуса(азерспейс).Тобто від півдня чомусь тільки 20 гр. Раніше працювало багато в цю сторону. В кінці були навіть 85, 90 градуси. Зима, нема можливості телевізор винести надвір, щоб добре покрутити й послідкувати, а по іншому не можу налаштувати.
Якщо промахнувся з дугою то чому  направо  ловить всі 30 градусів, а наліво тільки 20? Слабші супутники? Чи може я неправильно південь визначив?
  •  

goblin944

Тоже была такая проблемма,когда 1 раз сам  себе мотор ставил. Провеь угол "Latitude" сбоку на шкале должно быть 50,5 градуса.
  •