EU Music (ex RU Music) [супутник]

Автор snows93, Жовтень 17, 2015, 03:34:24

Попередня тема - Наступна тема

snows93

Странно что телеканалу RU Music никто не посвятил тему. Повод есть. Официальный сайт (http://rumusic.tv/) заявляет, что с первого ноября RU Music меняет название на EU Music. Видимо создателям надоело крутить одни и те же (я серьёзно) русские и украинские клипы по кругу... Решили разнообразить эфир зарубежными творениями. Нужно ли оно, когда есть Music BOX UA и М1 (иногда)?.

  •  

vital-fm

Кабельне аналогове покриття у "Ru music" ширше, "music box" випилили з мереж, коли "Воля" переводила на цифру.
Хоча може і ребрендинг піде тим ж шляхом - подивимось.
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

cat

Цитата: snows93 від Жовтень 17, 2015, 03:34:24
Нужно ли оно, когда есть Music BOX UA и М1 (иногда)?.
Смотря с какой точки зрения смотреть: Ведь появление конкурента  - стимул улучшать собственные эфиры вышесказанным каналам.
С другой позиции - а зачем конкурент? :-)

Но в любом случае конкуренция  - двигатель прогресса.
  •  

vital-fm

Я підозрюю, що його закриють в цифру, для конкуренції, а аналоговим щось інше увімкнуть.
  •  

DVB

Думаю, название меняют что-бы не получить предупреждение от Нацрады за "RU". После того как 112 получил за цвета российского флага.
  •  

vital-fm

Ага, звичайно, а "Русскоє радіо" живе і процвітає без попереджень.
Так що ру це тут ні до чого.
  •  

pavlo_r

А як RU взагалі можна приплести до Росії? З юридичної точки зору, я маю на увазі. Пам'ятаєте анекдот про домен .ru: "а я думав, що то Рідна Україна"
  •  

vital-fm

DVB, ідея, перейменувати канал в зару, чи то пак, протиру, або ж безру, і крутити важкий рок.
:lol:
  •  

amk

Не думаю, що вони роблять ребрендинг через загрозу санкцій, просто не російській попсі тепер багато не заробиш.
  •  

cat

#10
Также как и радио мелодия - они ж убрали по максимуму русскоязычные и  совковые песни... Так что думаю скоро и русскому радио будет ребрендинг...
  •  

vital-fm

Не буде, просто адаптують, як М2, збільшивши частку російськомовних композицій українських виконавців.
Я б і українські запустив, Казахстану можна, а нам зась?
  •  

Иваныч

#12
На Русском как и на Пятнице  звучат санкционые Повалий, Лорак да и  на Нашем тоже.  вот если бы  была такая функция на сайте Нацрады, где можно пожалуватся,   Вообще надо было UA Music.

pavlo_r

З якого це переляку вони санкційні? Бойкотуються - так, але ніхто їх не забороняв. Та й на підставі чого? Вони громадяни України, публічних закликів до порушення територіальної цілісності від них не звучало, а навіть якби й звучали - то закон не має зворотньої сили і потрапити під цензуру їхня творчість минулих років ніяк не може. Заборонити в'їзд в Україну громадянам України неможливо, а процедура позбавлення громадянства не розроблена. Та й на підставі чого позбавляти їх громадянства? З точки зору законодавства - вони такі ж гастарбайтери як і сотні тисяч інших наших громадян в Росії. Що всіх їх теж громадянства позбавити? Я погоджуюсь, що як особи публічні вони мають відповідально ставитись до вибору джерел заробітку, але для них гроші не пахнуть, за це вони отримали доволі масовий бойкот.
  •  

Иваныч

Шановний, дійсно  ...... нажаль так , з законодавством  у нас  "лажа" .   Про "санкційність" я умовно  висловився .  На пости, що трохи вище..