Армія FM - Військове радіо

Автор hash67, Грудень 18, 2015, 15:02:37

Попередня тема - Наступна тема

vadym_wfm

Цитата: DVB від Січень 26, 2023, 18:41:21Людина в Держспецзв'язку не відрізняє передавач від приймача.

Журналісти в своїх сюжетах теж не дуже хитрі. До тепер пригадую, як в сюжетах про цифрове телебачення на ресивери, або як ми в народі кажемо "тюнери" казали "передавач"
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/
  •  

wasul76

#136
А яка якість звуку,трансляції,помітив,що навіть, якість звуку,і,в радіододатках,і на супутнику,бажає кращого.
  •  

DVB

Отримані тимчасові дозволи
100,6 Нікополь
99,3 Кропивницький
107,9 Дубровиці Рівнинська обл.
105,5 Старики Рівнинська обл.
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

Zheka

  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

Radioraptor

Армія FM мовитиме у Краснограді на Харківщині на частоті 100.8 FM (дозвіл щойно видала Нацрада)
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

vital-fm

Вони анулювали свої ліцензії та перейшли на тимчасові дозволи.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

Radioraptor

#141
Продовжено ще на рік термін дії дозволів на мовлення в низці міст України:

102,3  МГц у м. Білій Церкві, 106,4 МГц у м. Івано-Франківську, 90,2 МГц у м. Луцьку, 106,1 МГц у м. Павлограді, 105,7 МГц у м. Рівному, 91,7 МГц у м. Тернополі, 100,6 МГц у м. Черкасах, 100,6 МГц у м. Чернігові.
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

0-0-0-0

Армія FM змінила формат:
https://www.armyfm.com.ua/ua/6-grudnya-radio-armiya-fm-zazvuchalo-po-novomu/
Логотип також змінився (зображення у новині). Дизайн такий самий, як у Армія TV та Армія Inform.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

TV-Ukr

Цитата: agkvas від Вересень 13, 2022, 16:57:14Немного не по теме, но приятно удивлён, услышав на Армії FM eurodance. Не думаю, что они эти композиции ставили специально для меня, но всё равно спасибо! :music:
А вообще - был не прав насчёт этого радио. Просто постоянно попадал на "металюг", хотя кое-что из них мне тоже нравится.
А яка музика звучить тепер, у порівнянні зі старим форматом? Вмикав Армію декілька разів після того, як вона почала мовлення у нас, але це вже було після зміни формату. Помітив, що в ефірі багато року, але Армія цим не обмежується.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

agkvas

Зараз слухаю це радіо уривками, близько до ночі, eurodance  поки не зустрічав..))
А так, дійсно, багато рок-музики, причому тієї, що мені подобається.
Колись давно, коли ще цього радіо не було в FM-просторі Харкова, я намагався слухати це радіо через інтернет, і чомусь завжди мені зустрічались якісь "металюги" від чого я одразу перемикав на іншу станцію.
Зараз, мені здається, над форматом трохи попрацювали і "металюг" та "рейва" з "eurodance-ом" на цій хвилі буде знайти не так просто...
  •  

agkvas

Як на мене це радіо стало більше "попсовішим" в гарному сенсі цього слова.
  •  

agkvas

А ще постійний ритм. Три години - жодного "мєдляка". "Гітарний рок", "інді-поп", якісна українська та зарубіжна "попса" від 90-х до сьогодні і поки жодного "eurodance"...)
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

agkvas

Цитата: wasul76 від Лютий 07, 2023, 13:23:24А яка якість звуку,трансляції,помітив,що навіть, якість звуку,і,в радіододатках,і на супутнику,бажає кращого.

Щодо якості звуку у додатках...

Слухаю у RadioPlayer HD-поток - це просто "кайф". Здається, вони щось таки "накрутили" - звук дуже "соковитий" (якщо гарнітура не зовсім "дешманьска"). І в FM не сказав би що зараз звук поганий, зараз усе досить пристойно.

admin

https://www.facebook.com/100063653936037/posts/855592003239256/?mibextid=JR06yQpeZg4fXVf5
Слухайте нас у населених пунктах: ✅Дружба, Сумська область, 87.6📡 ✅Краснопілля, Сумська область, 94.1📡 ✅Ріпки, Чернігівська область, 89.1📡 ✅Семенівка, Чернігівська область, 93.0📡 ✅Полісся, включаючи м. Городня,Чернігівська область, 92.7📡
  •  
    Подякували за цей пост: Radioraptor

pavlo

Я щойно слухав армія фм що в інтернеті що на супутнику в них звук перевантажений
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua