Zik (2009-2021)

Автор hash67, Вересень 08, 2016, 09:30:46

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Схоже на те, що телеканал  ЗІК знаходиться на стадії продажі.  :-?  :-?
https://www.unian.ua/politics/10052942-biznesmen-utikach-diminskiy-vibuv-zi-skladu-vlasnikiv-telekanalu-zik.html
  •  

kram2000

#91
  •  

kram2000

  •  

kotenko.

Одні агенти Кремля захищають канал від інших агентів Кремля?
#наташанемішай
  •  

pavlo_r

Якби вони не намагалися, а владі на цей канал начхати (на жаль, мабуть), тож доводиться піаритися Корчинським
  •  

kram2000

Тетяна Даниленко  заступилась за Наташу Влащенко  :sick:  :sick:
https://www.facebook.com/tdanylenko/posts/1760656050659829

ЦитатаСьогодні на вході на Телеканал ZIK мене перехопили «братчики» Корчинського - хлопці й дівчата, з вигляду восьмикласники - питали, чи я та сама «одіозна» Natasha Vlaschenko. Вхід обнесений саморобними їжаками, колючим дротом, там стоять бочки з багаттям, намет. Словом, цілий міні-майдан нещасних померзлих людей, які слабо орієнтуються, що це за канал і чому він «рука Кремля». До сьогодні я була наївно впевнена, що всім нормальним людям ситуація довкола каналу максимально зрозуміла. Тобто я читала весь цей «мозговой розжиж» у фейсбуці в тому числі й від колег-журналістів, але думала, що пишуть різну образливу маячню тільки зацікавлені особи на чиюсь користь. Але коли навіть близькі люди, яких я люблю й поважаю, почали говорити про те, що канал сам собі організував Корчинського для піару, а Нацдружини - це ліва рука Авакова, яка б'є праву його руку, бо між ними внутрішній конфлікт, я просто остовпіла. Ситуація з каналом проста як двері. Зараз ZIK - єдиний, над яким ні Банковій, ні НФ не вдалося встановити оперативний контроль. Він не частково непідконтрольний, а цілком і повністю. Канал може бути не дуже рейтинговий. Але він не прогнозований. У будь-який момент це може стати об'єктивною проблемою і вже стає. Тому канал намагаються змішати з лайном і, в принципі, це непогано вдається. На ZIK навішують ярлик кремлівського каналу на підставі інтерв'ю Влащенко з Портновим та її ефірів з іншими діячами епохи Януковича. Ок, можна не любити Влащенко і називати її ватницею, але хто з українських інтерв'юерів першої ліги не ватник тоді? Може Гордон? Можливо Бацман? Зрештою, Влащенко з її поглядами успішно балансує Остап Дроздов зі своїми. А окрім цих двох журналістів на каналі є Сергій Рахманін - об'єктивно розум, честь і совість української журналістики. Є також Вахтанг Кіпіані, який робить неоціненний для країни проект про історію - на ЖОДНОМУ українському каналі ви ніколи не дізнаєтесь про життя генерала Балбочана, не почуєте свідків Волинської трагедії, не дізнаєтесь правди про Бабин Яр і багато чого іншого. Кіпіані мене недолюблює, але на мою скромну думку, будь-кому, хто дає можливість вільно творити Вахтангу, треба ставити прижиттєвий пам'ятник. Як і йому самому. Просто гляньте хоч одну програму. Тільки на ZIK є крутий екологічний проект - такого теж не робить жоден інший канал в Україні. Жоден. На каналі щойно вийшла Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva з розслідуванням про таємних спонсорів українських політичних проектів. Ну, і я вже мовчу про те, що на одного Портнова на ZIKу припала добра тисяча військових ЗСУ та добровольців, які захищають Україну. Вони мають у вигляді ZIk безальтернативний майданчик - тільки тут воякам регулярно дають слово нарівні з політиками. Тут, більше ніде, дають слово українським інтелектуалам, письменникам. І в них дуже часто бере інтерв'ю зокрема й «одіозна» Наташа Влащенко. Зараз канал на межі захоплення. На каналі можуть статися якісь жахливі провокації, в яких можуть постраждати люди. Канал дико цькують. Захоплення може відбутися під радісне улюлюкання фейсбука з його відгодованими владою блогерами і людьми, які не хочуть вникати в ситуацію, а десь чули, що ZIk - рука Кремля. Люди, робіть висновки з фактів. Невже хтось може думати, що Вахтанг, Рахманін, Дроздов працювали б на Кремль?! Невже хтось може думати, що нікого з нас не намагалися перекупити на більш рейтингові проекти, з кращими зарплатами? Тому, як би мені цього не не хотілося, але так, сьогодні я теж Наташа Влащенко. Бо це історія не про неї особисто, а про свободу слова і про підлий огидний гібридний наступ на неї.
  •  

pavlo_r

Так Даниленко  може сміло записувати свої ініціали як ТП. Там така зрада головного мозку, що й думати чим не лишилось.
  •  

BanderaTV

  •  

kram2000

Здається, комусь стало замало своєї медіагрупи, що вирішив придбати ще і ZIK
https://www.facebook.com/didkovsky/posts/2200763526608318

ЦитатаУкраинское телевидение очень простое. Дают деньги — есть телевидение. Потому что объема денег от рекламодателей существенно меньше, нежели требуется для телеканалов.

Деньги дает большой бизнес с интересами в большой политике. Потому что телек до сих пор влияет на умы избирателей. Раз влияет, значит нужно его контролировать.

Вообще — политическая конъюнктура на телевидении — мировая практика. В США Fox традиционно поддерживает республиканцев, а CNN — демократов. Все американцы об этом знают, и никто не устраивает кровавые баталии о честном и объективном телевидении.

То, что ZIK теперь (как мне удалось выяснить) аффилирован со структурами Сергея Левочкина и Дмитрия Фирташа — обычное дело для Украины. Есть телеканал, как предвыборный актив, который работает ровно до тех пор, пока не превратится в пассив.

От Левочкина и Фирташа покупкой канала занялся Дмитрий Дронов, который управляет «Киевоблгазом», владеет сетью газовых заправок и является соратником мера Ирпеня Владимира Карплюка. Дронов и Карплюк — одни из крупнейших землевладельцев в Киевской области.

В той же час Влащенко каже, що то "єрєсь"
http://gordonua.com/ukr/news/politics/vlashchenko-informatsija-pro-zminu-vlasnikiv-telekanalu-zik-ne-vidpovidaje-dijsnosti-tse-prosto-jeres-243907.html

Цитата"Озвучена інформація про зміну власників телеканала ZIK не відповідає дійсності. Це просто єресь. Канал як належав сім′ї Димінських, так і належить. Я навіть поставила запитання власнику телеканала – він відповів, що це абсолютна маячня. Ми добре знайомі з Дідковським. Я написала йому: "Сергію, чому ви в мене нічого не запитали щодо цього?" Він відповів, що так йому захотілося. От і вся історія"
  •  

kram2000

#99
Хто зі Львова, підкажіть мені, будь ласка, що ще не так з цим телеканалом крім Димінського і діяльності Наташі Влащенко на ньому???
https://mediananny.com/novosti/2328415/

Цитата«Інформація, опублікована французьким виданням Agetimes Économie у вівторок, 19 червня, і поширена українськими ЗМІ, зокрема інформаційним агентством УНІАН, про нібито перемовини про продаж телеканалу ZIK бізнесмену Василю Веселому, не відповідає дійсності.

Раніше, 11 червня, відомий аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд у персональному блозі на сайті організації опублікував інформацію про купівлю телеканалу ZIK Віктором Медведчуком. Цей матеріал без будь-яких коментарів збоку керівництва медіа-холдингу ZIK передрукував «Голос Америки», згодом, щоправда, додавши позицію ZIKу.

Як і оприлюднені в блозі пана Аслунда дані фактично від анонімного джерела, яке фігурує в тексті під формулюванням «один із найкращих політологів», так і в публікації Agetimes Économie інформація про продаж каналу надана редакції неідентифікованими «джерелами, близькими до бізнесмена Димінського». За коментарем безпосередньо до керівництва ZIKу французьке медіа не зверталося...

На думку менеджменту ZIKу, ці фейки цілеспрямовано поширюють представники Адміністрації Президента для дискредитації каналу, який був і залишається повністю незалежним та непідконтрольним владі.

Зауважимо, тема структури власності телеканалу на медіа-ринку вже не вперше обростає нездоровими чутками з метою завдати репутаційних втрат ZIKу. В часи режиму Януковича телеканал зараховували до власності Клименка (екс-керівник Міністерства доходів і зборів). Потім на сайті телеканалу «Еспресо», який тоді ще належав нардепу Миколі Княжицькому, ZIK зненацька «став» власністю олігарха Курченка (до слова, за цю брехню досі ніхто не перепросив). Пізніше звільнені колишні працівники медіа-холдингу безпідставно «долучали» канал то до колишніх регіоналів, то до представників «Опозиційного блоку».

Наголошуємо: зі структурою власності телеканалу ZIK може ознайомитися кожен охочий, адже її згідно з чинним законодавством розміщено у відкритому публічному доступі».
  •  

kram2000

#100
Дебіли  :censored: (про так званих "активістів" від Димінського) Краще б до "Інтера" пішли з цією пропозицією (спойлер: цього не станеться, бо канал "Інтер" - це їхній брат по розуму тепер)
http://stv.detector.media/kontent/resonans/choloviki_u_kamuflyazh_na_kameru_telekanalu_zik_vimagali_pid_olivtsem_pripiniti_pokaz_futbolu_z_rosii_alasaniya/

https://www.youtube.com/watch?v=_mnxbMrsDR8
  •  

kram2000

#101
Хто зі Львова, може повідомити про наявність (або відсутність) мовлення ЗІКу в аналогу в ефірі Львівської філії Суспільного?
Це питання виникло у зв'язку з відімкненням UA:Першого в аналозі.
  •  

pavlo_r

Станом на зараз 12 ТВК в ефірі. Працює UA:Львів. ЗІК наче пізніше, але думаю, що буде
  •  

corazon

На сторінці каналу ЗІК доданий начебто сайт версії каналу для Львова (точніше, сайт компанії Міст-ТБ). Але, по перше, там десь опечатка в HTML, і лінк "кривий" зараз.
По-друге, на тому сайті зараз тільки одна сторінка, де ще розміщений старий розклад ЗІКу у Львові (зараз же тільки 21:00 - 24:00, чи не так?) Правда, це вже вина на їхній стороні.

P.S. Також здивував один момент в Нацраді стосовно ЗІКу, точніше недавній розгляд питання перевірки по супутниковій ліцензії Міст-ТБ (десь місяць-два тому), за якою канал раніше довго не мовив, але за словами представників, вже місяць як мовить (на той час). Чи це правда? (не маю супутникового, не можу підтвердити)
Представники Міст-ТБ говорили, що, якщо анулюють цю ліцензію, начебто багато людей (щось 60 чи більше) залишаться без роботи. Але цікаво, чому жоден член Нацради тоді не сказав, що інша юридична компанія каналу ЗІК ("Нові комунікації") має і цифрову, і супутникову ліцензію, і тому канал (і всі його працівники) буде працювати і надалі? "Локальних" передач у "львівській" версії, думаю, небагато, а львівські сюжети новин є і в головній версії. Тому, думаю, по факту цим людям нічого і не загрожувало. :bye:
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kotenko.

Цитата: corazon від Грудень 09, 2018, 00:33:32

P.S. Також здивував один момент в Нацраді стосовно ЗІКу, точніше недавній розгляд питання перевірки по супутниковій ліцензії Міст-ТБ (десь місяць-два тому), за якою канал раніше довго не мовив, але за словами представників, вже місяць як мовить (на той час). Чи це правда? (не маю супутникового, не можу підтвердити)
Представники Міст-ТБ говорили, що, якщо анулюють цю ліцензію, начебто багато людей (щось 60 чи більше) залишаться без роботи.

Час від часу на Сіріусі з'являється канал Mist TV test.
#наташанемішай
  •