DУЖЕ Radio

Автор pavlo_r, Грудень 25, 2016, 16:05:59

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Я от що думаю. Мережа Best FM складалася з трьох міст: Донецьк, Харків і Маріуполь. Що сталося з Донецьком ми знаємо, Маріуполь і досі мовить, але RDS там ніколи не було, наскільки я пам'ятаю. В Харкові частоту зайняло Радіо 24. Не в курсі чи був там RDS на Best FM, але колись читав, що Люкси люблять всюди своє обладнання ставити, тож можу припустити, що як мінімум RDS-кодер до Львова міг приїхати з Харкова.
  •  

koschkin

У Xаркові на Бест фм був РДС,але то було ще у 2010 р. Люкс коли був у нас 2009-2012р. передавав РДС,потім стало Супер радіо і РДС не передавалось,можливо кодер Люкс забрав. Не збагну,будь ласка поясніть,DУЖЕ Радіо у Львові має обладнання що було в Xаркові на Бест фм? Тобто Бест наразі тіки в Маріуполі?
  •  

pavlo_r

Дуже Радіо у Львові запустило RDS, з таким рядком в RT: Best FM radio network East Ukraine
Це дуже промовисто натякає, що RDS-кодер колись працював на Best FM, бо навряд чи такий текст туди прописали випадково, а отже як мінімум кодер (а можливо і все студійне обладнання та передавач) вже були у використанні. Інше — лише припущення звідки його могли зняти. На 104,3 ще з часів MFM, а далі й KISS FM завжди був RDS, але кому належало те обладнання і куди поділося — хз.
  •  

cat

#18
Всё может быть намного проще:
В Харькове живёт такой человек - как Игорь Щёчка. Как раз находится там где р.а золотой граммофон, где было и бест-фм в частности тоже! Ну а он известен  тем - что ремонтирует и настраивает  многим радиовещателям практически любое оборудование.
Плюс есть рынок вторички - где могли взять кодер, в том числе и временно, пока свой не купили или ещё что-угодно!
  •  

pavlo_r

cat, спасибі за роз'яснення. Тепер стежимо за RDS, обіцяли виправити і прислухатися. Ждем-с
  •  

koschkin

Справді дивно,може Карпій продав кодер,та не встигли виправити?бо Бест фм не було у Львові. Пам'ятаю у 2009р у нас було 2 Люкси,один київський,а другий Люкс фм-схід з Донецька,який згодом став називатись Бест фм. Бест мовив з 1 вересня 2009р у Донецьку,Маріуполі та Xаркові,в решті міст замінили на Перець фм.
  •  

cat

Да всё что угодно - даже прошивка могла быть от них готовая..
А вообще рдс  это так... баловство....
  •  

fmdxua

З Харкова на 104.0 МГц я приймав і Best FM і Радіо 24 з RDS. Але такого RT не пам'ятаю. А чому ви Донецьк одразу відкинули, думаєте Руслана просто так туди їздила? ☺
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

pavlo_r

Хороше питання. А в Донецьку взагалі був RDS?
  •  

Vova.UA

Зараз у мене приймач не відображає радіотекст.
Зате відображає в СТ неправильну дату/час... 29/12/16
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Щойно перевіряв — радіотекст на місці. В СТ я бачу лише годинник, який вічно показує 21:06
  •  

cat

#26
Цитата: fmdxua від Січень 10, 2017, 22:38:58
З Харкова на 104.0 МГц я приймав і Best FM і Радіо 24 з RDS. Але такого RT не пам'ятаю. А чому ви Донецьк одразу відкинули, думаєте Руслана просто так туди їздила? ☺
Ребятки - я вот подумал, а ведь не надо никому никуда и ездить (хотя почтовые службы ещё есть), ведь  есть - РДС программатор может быть с заранее готовым файлом - шаблоном. Я в инете к примеру нашёл в своё время программулину StereoTool и пресеты, которые делали инженеры радиостанций (или те, кто настраивал звук там). Так вот - эта программулина  кроме обработки звука  (заменяет жутко дорогую железяку) - умеет и РДС делать. Так вот -  есть и файлы конфигов обработки звукового тракта  и РДС множества радиостанций. Энхансер, компрессор, эквалайзер, гейт и др... - всё там есть, включая РДС.
Так что рискну предположить - что на шелезяку для обработки как всегда денег поскупились, а софтовой обработкой - сделали. Оттуда и название выплыло - невнимательно делали.... Насколько я знаю - студия у них не рядом с передатчиком - и тракт от студии до передатчика - фактически инет-радио, локалка. Так что вполне всё складівается...
Т.е. ничто не мешает использовать имеющийся конфиг-файл чтоб не с нуля свой рдс блок запустить!
  •  

pavlo_r

ДУЖЕ радіо пішло ДУЖЕ простим (і очікуваним) способом та прибрало з RDS радіотекст і PTY. Годинник з неправильним часом в СТ залишили)))
  •  

Vova.UA

 :wink:
https://youtu.be/DO4FMIAZgiY
Дату вже нормально показує. Час ще не дуже...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Таки прислухались поради щодо радіотексту. Файно))
  •