Мелодія (перезапуск)

Автор АДВ, Квітень 17, 2012, 00:11:19

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

на радio мелодiя зараз почув знову програму Як це було з Парфьоновим  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

iskostya

Цитата: "AlexFM" post=22065А мне кажется, что в предвыборный период ТАВР срочно выкупает частоты, причем неважно где, неважно как. Ведь СМИ - это в первую очередь вербальник. А перед выборами неважно кого политически рекламировать, всеравно расходы окупятся. Давайте обратим внимание не на бывшие микросети и локальные местячковые станции, а на количество приобретенных за последние год-полтора частоты, точнее список частот.

И не важно, что там будет "булькать". Это возможность в рекламный период времени зомбировать маршрутчиков, продавцов, офисный планктон и т.п.

А "Мелодия" - это просто громкое имя, которое знает и стар и млад.
Я бы назвал бы ещё две причины к этой, но не стану... назову одну: покупка это вложение денег. Далее можно продать, или отдать в аренду, например сеть отдать каким-нибудь Эммануилам,Мариям и другим... Или ещё красивее - отдать целые сети в аренду национальному радио (хоть под все 3 программы)! Очень неплохая схема.  
  •  

yes111

Цитата: "ADV" post=22268на радio мелодiя зараз почув знову програму Як це було з Парфьоновим

Дякую, ще одна втішна новина! Сам чув сьогодні о 03:08 ночі. Стиль зберегли той самий, респект. :super:

UPD: 10:25 - "Нескінченні історії..." з Іриною Кошмановою про Марину Владі. 100% класичний формат, включно з вльотом і вильотом із блоку.  :super:

UPD: 12:00 - Нарешті - прямий ефір з Оксаною Новіковою! Сигнал з мікрофона дещо спотворюється, як при перевантаженні входу підсилювача. Хоча рівень сигналу на виході нормальний. Привітала з поверненням, висловила сподівання, що поверне бадьорість слухачам, яким, можливо, недобре після великодніх свят. Далі - "Ласковый май", ABBA, Леонтьєв, Кобзон, ... (о 12:05 я увімкнув запис). О 12:18 (наступне пряме увімкнення) нелінійних спотворень у мікрофонному каналі вже нема, сигнал практично нормальний.  :music:  
  •  

АДВ

Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

autorun

У 14:25 була авторська програма для дітей та дорослих Оксани Новікової "Чарівна скринька" в 14:35 і 14:50 було чути ведучу ефіру Наталію Борцову (напевно)  
RADIO - ❤
  •  

yes111

Цитата: "autorun" post=22311У 14:25 була авторська програма для дітей та дорослих Оксани Новікової "Чарівна скринька" в 14:35 і 14:50 було чути ведучу ефіру Наталію Борцову (напевно)
Підтверджую. О 15:20 в студії Борцова.  :super:  
  •  

Radiostyle

Цитата: "yes111" post=22316
Цитата: "autorun" post=22311У 14:25 була авторська програма для дітей та дорослих Оксани Новікової "Чарівна скринька" в 14:35 і 14:50 було чути ведучу ефіру Наталію Борцову (напевно)
Підтверджую. О 15:20 в студії Борцова.  :super:
Так,тільки що чув.  
  •  

Владос

В эфире появился мужской голос, но кто это не распознал.  
  •  

Slushatel

Цитата: "Владос" post=22321В эфире появился мужской голос, но кто это не распознал.

я також не знаю імені цього ведучого. Але знаю що він останнім часом читав новини та погоду на Радіо Дача.
Видно вже, що в ефір повертаються деякі програми, що звучали на старій Мелодії. Я згадав про програму "Звездный бульвар" яка виходила на старій Мелодії по суботах та неділях, де в кожному з випусків цієї програми цілу годину розповідали про життя та творчість якоїсь зірки вітчизняної чи зарубіжної естради і поміж цим звучали знакові хіти цієї зірки. Було б непогано повернути її в ефір, так само, як і програми "Вкуснотищя", "Смехопанорама", "Путешествие во времени". Ну і звичайно ж потрібно повертати новини, погоду та вітальні програми з музичними замовленнями  
  •  

AlexFM

В Николаеве 89,0 слышно на 3-4 балла, почти так-же, как и Галу. Эфир Киевский, чистый, уровень модуляции 0 дБ, что вполне преемлемо. Однако перебивается периодически местными вставками, которые выглядят как: напоминание о том, что "Империю Звука" таки надо зарегестрировать + в добивку одна и та-же песня "я люблю тебя Сергей"... с уровнем где-то -8дБ.  
  •  

yes111

Цитата: "Slushatel" post=22322
Цитата: "Владос" post=22321В эфире появился мужской голос, но кто это не распознал.

я також не знаю імені цього ведучого. Але знаю що він останнім часом читав новини та погоду на Радіо Дача.
Видно вже, що в ефір повертаються деякі програми, що звучали на старій Мелодії. Я згадав про програму "Звездный бульвар" яка виходила на старій Мелодії по суботах та неділях, де в кожному з випусків цієї програми цілу годину розповідали про життя та творчість якоїсь зірки вітчизняної чи зарубіжної естради і поміж цим звучали знакові хіти цієї зірки. Було б непогано повернути її в ефір, так само, як і програми "Вкуснотищя", "Смехопанорама", "Путешествие во времени". Ну і звичайно ж потрібно повертати новини, погоду та вітальні програми з музичними замовленнями

Новини й погода вже виходили о 17:00. Стиль і музичне оформлення практично збережено.  
  •  

Radiostyle

Цитата: "Slushatel" post=22322Було б непогано повернути її в ефір, так само, як і програми "Вкуснотищя", "Смехопанорама", "Путешествие во времени". Ну і звичайно ж потрібно повертати новини, погоду та вітальні програми з музичними замовленнями
Презентація радіо Мелодія (квітень 2012)
5-й та 6-й слайди.  
  •  

АДВ

Цитата: "yes111" post=22325
Цитата: "Slushatel" post=22322
Цитата: "Владос" post=22321В эфире появился мужской голос, но кто это не распознал.

я також не знаю імені цього ведучого. Але знаю що він останнім часом читав новини та погоду на Радіо Дача.
Видно вже, що в ефір повертаються деякі програми, що звучали на старій Мелодії. Я згадав про програму "Звездный бульвар" яка виходила на старій Мелодії по суботах та неділях, де в кожному з випусків цієї програми цілу годину розповідали про життя та творчість якоїсь зірки вітчизняної чи зарубіжної естради і поміж цим звучали знакові хіти цієї зірки. Було б непогано повернути її в ефір, так само, як і програми "Вкуснотищя", "Смехопанорама", "Путешествие во времени". Ну і звичайно ж потрібно повертати новини, погоду та вітальні програми з музичними замовленнями

Новини й погода вже виходили о 17:00. Стиль і музичне оформлення практично збережено.
стоп!погода повинна на хх.30 виходити  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

yes111

Цитата: "ADV" post=22327стоп!погода повинна на хх.30 виходити
Зараз виходить одразу ж після новин. Фон той самий, що й був раніше (Andre Popp - Manchester et Liverpool). Слухачі старшого покоління пам'ятають цю композицію, як фон для погоди на програмі "Время" колишнього Центрального телебачення совєтської епохи.
Так само, новини традиційно виходять під композицію 'Vibrations' у виконанні The Ventures (цю музичну тему використовувала "Международная панорама" у 70-80-і роки).  
  •  

Владос

Ведущий назвался Андреем Моргуновым.  
  •