Eurovision 2018. Обговорення учасників, прогнози та все що з ним пов'язано

Автор kram2000, Квітень 27, 2018, 22:04:24

Попередня тема - Наступна тема

Formally 20

"Перша хвилина миру" також транслювалась на UA:Культура (другий телеканал Суспільного)
  •  

krasaffcheg

"Песня о настоящей мужской... дружбе. Ryan O'Shaughnessy. Together".

Так прокоментувала виступ Ірландії коментатор російського Пєрвого канала Яна Чурікова.

Дружба... "Если друг оказался вдруг..." :)
  •  

kram2000

Уже менш за 20 хвилин розпочнеться другий півфінал Євробачення. Активно визначаймо фаворита. Особисто для мене у мене є фаворит (Польща).
  •  

kotenko.

другий півфінал то складніший, перші чотири учасники майже рівно виступили
#наташанемішай
  •  

krasaffcheg

Росія. Самойлова. Той самий випадок, коли бек-вокал співає краще вокалістки.
  •  

kotenko.

за росію згоден. мальта приємно здивувала. польща, якщо попаде в фінал, буде в десятці, як і минулого року норвегія.
#наташанемішай
  •  

krasaffcheg

Поки шо з номерів, що побачив, Мальта сподобалась. Грузини кльово заспівали. Ну й угорці зачьотно труханули зал металом.
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

krasaffcheg

  •  

Xottabi4

Это как Костов в прошлом году, так понимаю. Мне Дания понравилась (викинги которые) и Венгрия.
  •  

kram2000

Крім Польщі мені сподобалися данські вікінги, угорські рокери, Lea Sirk зі Словенії, Waylon з Нідерландів та просто Рибак.
  •  

kotenko.

ставлю на мальту, польщу, словенію, швецію, румунію, данію, нідерланди, австралію, сербію.  страшно, але ризикну поставити на україну. хоча норвегія і угорський лінкін парк виступили теж добре
#наташанемішай
  •  

krasaffcheg

  •  

kram2000

І Самойлову викинули з "Титаніку"...  :laugh:  :laugh: Шкода, що поляки не пройшли, вони були крутими. Але з другого півфіналу є виконавці, які заслужили мою увагу.
  •  

krasaffcheg

Ну коли виконавець співає десь так

https://youtu.be/3PlcP9WP6YM

То про який фінал може йти мова. Хоча росіяни знову будуть волати про русофобію та політику.
  •