Вимкнення аналогу від 1 серпня 2018 року

Автор kram2000, Липень 31, 2018, 21:57:27

Попередня тема - Наступна тема

Xottabi4

На все эти россказни есть один простой ответ - ЮА:Перший НЕ отключен! Право на информацию не отняли, на канале есть новости + региональный вещатель с местными новостями. Так что досвидос со своими претензиями.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

vital-fm

З цього матеріалу сподобалось тільки:
:lol:
Цитата: kram2000 від Вересень 08, 2018, 23:16:12
У відповіді на депутатський запит Сергія Радкевича ВОДА повідомила...
  •  

Djundich

Цитата: Xottabi4 від Вересень 09, 2018, 00:28:00
На все эти россказни есть один простой ответ - ЮА:Перший НЕ отключен! Право на информацию не отняли, на канале есть новости + региональный вещатель с местными новостями. Так что досвидос со своими претензиями.
В Закарпатье местные ТВ каналы не выходят на эфир Першого UA.
А самое главное что у нас в основном на МВ диапазоне вещание  Першого UA.
Ни у кого практически уже давно нет метровых антенн, по этому уже бы лучше перенесли вещание  Першого UA на твк отключенных каналов в ДМВ диапазоне. Так больше шансов у населения принимать его, да и МВ диапазон освободили бы.
Правда не понимаю и вещание к примеру с РРТ Хуст Першого UA на 34 твк, который полностью перебивают (глушат) Венгры своим мощным сигналом DVB-T на том же 34 твк и в той же поляризации.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

#198
Цитата: Djundich від Вересень 09, 2018, 09:22:03
В Закарпатье местные ТВ каналы не выходят на эфир Першого UA.
В Закарпатье местные каналы это только в Ужгороде, Хусте и Виноградове.
И сюрпрайз, до отключения аналога была точно такая же жопа
Цитата: Djundich від Вересень 09, 2018, 09:22:03
А самое главное что у нас в основном на МВ диапазоне вещание  Першого UA....
Может ещё и телевизор потребовать что бы купили?
Мы ж о "праве информации" разговариваем? Вот тебе твоё право информации вещает в метровом диапазоне. Хочешь своё право ставь метровую антенну, трать свои деньги, а не требуй тратить государственные деньги на перенос ТВК для того что бы тебе было удобно смотреть оставшиеся полгода.

И вобще будем честны, вся история про право вещание, это всего лишь придирки.
  •  

mikhail

Та і на першому зараз самі нормальні новини серед всіх каналів...
Без джинси... Всяких цитат великих політиків і маніпуляцій
  •  

vital-fm

Скільки тепер буде атак на суспільне, бо аналоговий...
Djundich
Якщо каналу треба, роблять заміну номіналу твк, але якщо у каналу грошей/бажання нема, то нічого з цим не поробиш.
  •  

mikhail

  •  

Djundich

Цитата: admin від Вересень 09, 2018, 10:38:23
Может ещё и телевизор потребовать что бы купили?
Спасибо не надо.
Все что я хочу, я смотрю с 2005 года со спутника, интернета и так далее в цифровом качестве.

Цитата: vital-fm від Вересень 09, 2018, 13:31:48
Djundich
Якщо каналу треба, роблять заміну номіналу твк, але якщо у каналу грошей/бажання нема, то нічого з цим не поробиш.
Я все прекрасно понимаю. Я пишу о том что аналог в нашем регионе оставлен для галочки.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

Цитата: Djundich від Вересень 09, 2018, 16:49:13
Спасибо не надо.
Тогда зачем разводить беседы ни о чём. Кому надо аналоговое вещание пусть покупают себе нужные им антенны и отгораживаются от венгерского вещания (или смотрят новости на РТК Хуст). Раз такие умные.
  •  

Djundich

Простите за оффтоп.

Все бы ничего, если бы НТКУ не содержался за наши налоги !
Зря потраченная эл.энергия за счет налогоплательщиков.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

vital-fm

Djundich
Я так і не зрозумів:
Суспільне/місцеве включно з псевдомісцевим, залишили для скептиків, які не вірили в вимкнення аналогу і не встигли придбати/отримати від держави чи за місцевої ініціативи  цифрові тюнери.
Так, подекуди для галочки, місцевого суспільного на метровому діапазоні майже ніде нема, але ж і люди теж чекали до останнього.
Ваші пропозиції?
  •  

fediv

Можна мені також відповісти ?
Я не знаю, які пропозиції скаже Djundich, а моя пропозиція така: облизатись і розуміти, що від нас нічого не залежить. Ситуація вже провалена. Раптове відключення ВСЮДИ чудово підняло ціну на тюнери, і спадати ця ціна буде надзвичайно повільно.
Абсолютно не було нормальної реклами поо ефірне Т2.  Баба з капцями була, тюнер під ялинкою був, жінка, яка міняє хахаля, була, а реклами про перехід на Т2 не було. Не можуть окремі люди, які розуміються в радіо і телебаченні, перемогти стадо рекламних придурків "телебачення не буде", "телебачення пропало", "у нас супутникове, кабельне, інтернет".
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

Xottabi4

  •  

admin

Як на мене реклами було достатньо. Доказ - про це турбувалась навіть моя бабуся.