Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

Roman3101

#3780
https://mediasat.info/uk/2024/03/28/rosiya-glushyla-sygnal-ta-pidminyuvala-kontent-suputnykovyh-kanaliv-1-1-media-zayava-mediagrupy/

Березень 28, 2024, 17:33:29
Росія глушила сигнал та підмінювала контент супутникових каналів 1+1 media, – заява медіагрупи
  •  

SatTVKR

#3781
Цитата: Oleg2008 від Березень 28, 2024, 14:41:02Вони змінили технологію мовлення на OTT/IPTV.
Так, але К2 та Zoom також мовлять в Т2
  •  

kotenko.

Думаю, до наступного року К2 і Зум взагалі закриються, 50 млн за трансляцію в цифрі на рік на дорозі не валяються.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

UzUA108

Цитата: kotenko. від Березень 28, 2024, 20:32:54Думаю, до наступного року К2 і Зум взагалі закриються, 50 млн за трансляцію в цифрі на рік на дорозі не валяються.
Закриються/не закриються, але 2024 або 2025-го ймовірно можуть хтось один/обоє відмовитися від цифри і повністю перейти в IPTV/ОТТ +кабельне.

А щодо закриття, то, як я думав і досі думаю у найближчі 5-10 років один з цих двох (тепер трьох, разом з Інтер+ навіщо типу "міжнародний канал", який не мовить закордон?💁�♂️) шлако-блоків каналів точно зникне ;)
  •  

kotenko.

Цитата: DVB від Березень 28, 2024, 11:28:57Група неколомойського, обов'язково скористається цим випадком щоб підняти питання про необхідність кодування українських каналів з супутника, які не транслюють марафон.

Проблема з ринком платного ТБ вирішиться по-іншому. Хакерські атаки зараз є систематичними, і зрозуміло, що черга дійде до Т2, а тоді чи РРТ, чи Зеонбуд задумаються про роздачу сигналу через оптику, а це додаткові витрати, як наслідок підвищення тарифів і менше каналів у цифрі.

До речі, і кодовані канали сьогодні ламали.
#наташанемішай
  •  

velychko.op

Мультістрім так само можна ламати чи то важче?)
  •  

DVB

Я це до того, що медіагрупі, потрібен привід, для кодування всіма мадіагрупами сигналу з супутнику. Так як це було зроблено ще до війни. Зрозуміло, що кодування, ніяк не спасе від подібних випадків. Але більшість людей цього не розуміє. Тому зараз якраз хороший шанс для мадіагрупи неколомойського, спробувати пропхати це питання.
  •  

kotenko.

Цитата: mikhail від Березень 29, 2024, 00:16:46Мультістрім так само можна ламати чи то важче?)

Так само
#наташанемішай
  •  

SatTVKR

#3788
Цитата: UzUA108 від Березень 28, 2024, 22:05:39Інтер+ навіщо типу "міжнародний канал", який не мовить закордон?💁�♂️
За кордоном Інтер+ продовжує мовити, але тільки в IPTV/OTT+кабельному
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

UzUA108

Цитата: SatTVKR від Березень 29, 2024, 15:24:47Щодо К2, то ходять слухи, що він 1 квітня цього року відновить самостійне мовлення
На окремих ресурсах була "інфа 100%", що він мав відновити мовлення ще 22 лютого  :) 
  •  

DVB

Друзі, в кого можливо направлена антена на Astra 3B/3C at 23.5°E. Звідти йде пакет НСТУ на 12285? Хочу встановити резервну антену на цей супутник.
  •  

BanderaTV

Цитата: DVB від Квітень 10, 2024, 13:47:26Друзі, в кого можливо направлена антена на Astra 3B/3C at 23.5°E. Звідти йде пакет НСТУ на 12285? Хочу встановити резервну антену на цей супутник.
Там лише радіопакет + MX-7
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

DVB

То саме радіопакет і потрібен, на випадок якщо з 4,8Е, знову буде пропадати сигнал.
  •  

UzUA108

Випадково побачив на vsetv програму на такий собі канал "FilmUADrama Європа". Сітка мовлення відрізняється від звичайної версії. Хтось може пробити, що це за канал? Вперше за нього чую.
  •