Війна в Україні та хибні марення одного кремлівського карлика

Автор ass1995, Лютий 24, 2022, 05:43:29

Попередня тема - Наступна тема

sanyo

«часткова» мобілізацію на росії у 3 актах.
1. Ти береш повістку і помираєш на війні.
2. Якщо ти не хочеш йти помирати на війну і ухиляєшься — тебе садять в тюрму.
3. В тюрмі до тебе приходить ПВК і ти йдеш помирати на війну
  •  

vital-fm

Наскільки я зрозумів пвк до ухилянтів не приходить, хоча...
  •  


DVB

Щойно слухав випуск новин на Українському Радіо, о 10:30. Навіть ні слова про це не сказали. Дивно.
  •  

admin

  •  

DVB

Про саму подію, почали говорити, а випуск новин мабуть ще не встигли написати.
  •  

admin

Цитата: admin від Липень 23, 2022, 13:51:00
Типичная Одесса в телеге раздувает что ударили по военным в порту, и вобще Украине было интересно это соглашение так как в первую очередь Украина могла возить оружие кораблями.
неужели её?

В Одессе полиция разоблачила администраторов пророссийских телеграмм-каналов, в которых публиковали последствия ударов иранских дронов и оправдывали действия России на территории Украины. Во время обыска у них была найдена форменная одежда русской армии и вещи с запрещенной символикой
  •  

admin

Сподіваюсь що сьогодні гарний день для повернення Лиману та багато трофеїв / обмінного фонду.
  •  

ass1995

Цитата: admin від Вересень 30, 2022, 11:59:50
неужели её?

В Одессе полиция разоблачила администраторов пророссийских телеграмм-каналов, в которых публиковали последствия ударов иранских дронов и оправдывали действия России на территории Украины. Во время обыска у них была найдена форменная одежда русской армии и вещи с запрещенной символикой
Вроде не её, там ещё одна группа есть. Но могли также накрыть местных информаторов, тем самым уменьшив поток информации для рашистов вообще.
  •  

admin

  •  

admin

Цитата: Андрій2 від Вересень 20, 2022, 19:10:11
:evil:
Херсонський колаборант володимир сальдо, який повернувся з лікування у москві, сьогодні оголосив проведення 23-27 вересня "референдуму" щодо приєднання Херсонської області до росії, звичайно з відомим заздалегіть результатом. В ці ж дні плануються аналогічні "референдуми" у т. зв. "ДНР/ЛНР" і захопленій частині Запорізької області.
Русня спочатку мріяла провести "референдум" 11 вересня (одночасно з "єдиним днем голосування" на росії), але коли стало відомо, що це не вдастся, заговорила вже про листопад. Однак тепер русні чомусь захотілося його пришвидшити....

Сумно! Я до останнього сподівався, що русня не зможе провести цей "референдум", але складається враження, що постійні прильоти від ЗСУ по мостах і по складах боєприпасів окупантів, які тривають у нашому регіоні від початку липня, не дуже й злякали окупантів...

Завтра вранці зі своєю родиною звідси евакуююся - поїдемо у Латвію (перевізником через Крим і росію, іншого безпечного шляху немає, прориватися на Запоріжжя більш ризиковно), а там вже побачимо, куди далі. Дуже не хочеться залишаті рідний дім і їхати у незнане, дуже довго відкладав це рішення, але тут на Херсонщині більше немає чого робити. Праці немає, жити дедалі важче, нормального життя немає. Треба тікати, поки ще не пізно. Життя лише одне.
як блискавично змінюється ситуація
сподіваємося що на кінець місяця вона буде повністю інакша
  •  

Андрій2

Вітаю! Я живий і здоровий, евакуація з Херсонської області пройшла успішно. Зараз знаходжуся в Естонії, у безпеці. Мали їхати автобусом через Крим і росію у Латвію, але в дорозі моїй дружині стало погано і плани трохи змінилися. Довелося зупинитися в Ростові-на-Дону, побули там два дні, відпочили, набралися сил, далі добралися вже поїздом до Санкт-Петербурга, а звідти автобусом в естонський Таллінн. Поки що сидимо тут, далі побачимо.

Проходження російських блокпостів (на кордоні з Кримом, потім на кордоні з естонською Нарвою) це був кошмар, який хочеться як найшвидше забути. Чоловіків рашисти там допитують серйозно, випитують про ставлення до "спецоперації", до путіна. Якщо не підтримуєш, треба брехати, інакше не пропустять. Перевіряють смартфони - історію переписок в месенджерах, фотографії, файли, якщо знайдуть щось українське і патріотичне, будуть проблеми (я про це чув, тому підготувався і все небажане видалив, накачав всякого російського лайна, підписався в месенджерах на декілька окупантських пабліків і мене пропустили швидко). Радий, що все це вже позаду. Коли я перетнув кордон з Естонією, було враження, що нарешті вибрався на свободу...

Постійно стежу за новинами з Херсонської області, читаю місцеві групи у мессенджерах. Останні новини з Бериславського району дуже втішають, це величезний прогрес!  :drinks: Однак звільненя від рашистів лівобережної частини області може бути набагато складнішим. Коли 21 вересня я проходив кримський блокпост, побачив на власні очі, яка величезна кількість військової техніки прямує у Херсонську область через Армянськ.  :evil: Одна машина за другою, рух не припинявся ні на хвилину. Але хочеться вірити у краще, що їх з Херсонщини все ж таки виб'ють.
Херсонщина - це Україна!
Смерть окупантам!

vital-fm

  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

admin

  •  

zum

Вірне рішення виїжджати з окупації. Бажаю скорішого повернення додому в Українську Херсонщину!
  •