МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

Bayraktar

#150
Цитата: admin від Червень 07, 2023, 09:01:08не забувайте що це тестове мовлення. Склад МХ зміниться.

Я думаю перейдуть з Зеонбуду туди суспільне, культура, рада - це точно. Може Дім засунуть теж. Ну тобто всі державні канали. Ну а решта каналів МХ7 - будуть по конкурсу набирати приватників, щоб був якийсь прибуток. Може ще будуть демпінгувати тарифами і переманювати з Зеонбуду.
А Зеонбуд в таких реаліях+війна - цілком може взагалі прикрити один з мультиплексів. Ну або пробувати запускати платний Мультиплекс з якимись там діскавері, тв1000 і т.д. теоретично це можливо і колись розмови були.
  •  
    Подякували за цей пост: Viktor86

verxo

Цитата: Bayraktar від Червень 08, 2023, 02:42:21Я думаю перейдуть з Зеонбуду туди суспільне, культура, рада - це точно. Може Дім засунуть теж. Ну тобто всі державні канали.

+ Квартал TV - щоб розбавити марафон.
  •  
    Подякували за цей пост: Bayraktar

DVB

Цитата: Viktor86 від Червень 08, 2023, 00:29:26Антена Харченка з підсилювачем.
Антена розрахована на метровий діапазон чи на дециметровий? І на якій висоті?
  •  

urijkomarov2023

+ Квартал TV (розважальний)
+ М2 (музичний)
+ Дім (розважальний)
+ Nickelodeon Ukraine Pluto TV (дитячий) якщо воно буде у МХ-7
  •  

admin

Гаразд флудити, поки МХ-7 запустять в повноцінне мовлення усе може помінятися. І марафону може не бути і деяких телеканалів. А ще можуть зв'ятися нові канали.

Bayraktar

Цитата: verxo від Червень 08, 2023, 09:42:17+ Квартал TV - щоб розбавити марафон.
Тоді, скоріш за все, на ньому з'являться реклами. Зараз там лише анонс і цим він приваблює. А з рекламою стане "а-ля Тет"
  •  

Y.A.

Передавач Хуст (Рокосово) теж працює, зміг прийняти в Тячеві на межі зриву (30 %). Інші мультиплекси 75-80 %
  •  
    Подякували за цей пост: admin, DVB

Viktor86

#157
Цитата: DVB від Червень 08, 2023, 09:49:12Антена розрахована на метровий діапазон чи на дециметровий? І на якій висоті?
Антена встановлена на балконі 2 поверху десь 10 -12 метрів висота.
На антені встановлена плата SWA 9999,живлення від блоку,пробував від тюнера давати 5 вольт то потужність десь 70% а якість від 60- 80%.
  •  

admin

Цитата: pati від Червень 10, 2023, 20:40:19МХ-7 у Івано-Франківську працює у вертикальній поляризації.
майте на увазі що таке може бути не лише у Івано-Франківську

sergiy1103

#159
Я сьогодны на 7 елементну антену хвильовий канал за 23 км від Івано-Франківська пробував зловити сигнал і нічого не вийшло. Прилад параметри мережі зчитує, а сигналу немає. Правда, антену ставив в горизонтальній поляризації, навіть не міг подумати, що передавач працює у вертикальній поляризації. Завтра ще буду пробувати, але вже у вертикальній поляризації
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

DVB

Оце так... Хто б міг подумати. І головне, навіщо? Раніше так робили, на метрових хвилях, коли два передавачі були розташовані поруч і працювали на одному каналі. А який сенс це робити тепер, коли працює синхронна мережа. Хіба що у них була вже готова антена з вертикальною поляризацією, яка використовувалась для аналогового ТБ.

admin

У них там раніше Новий канал мовив у V на 2 ТВК. Може вирішили поки що з тієї самої антени мовити.

pati

Цитата: admin від Червень 10, 2023, 22:10:38У них там раніше Новий канал мовив у V на 2 ТВК. Може вирішили поки що з тієї самої антени мовити.
Стару антену демонтували, зараз нова стоїть на тому місці.

EricX

Оце так поворот!
Дійсно, раніше Новий Канал мовив на 2 ТВК з вертикальною поляризацією, аналог.
Але ж 62.5МГц та 177.5МГц(європейський 5 ТВК), частоти відрізняються майже втричі. Мовлення на ту саму антену - нереально. Хіба що так встановили нову.
Спробую перевірити поляризацію, хоча у самому Івано-Франківську з сильними відбитими сигналами зробити це важко.
Краще б хтось перевірив на антені "хвильовий канал" за декілька десятків км від міста.
  •  
    Подякували за цей пост: DVB, Roman3101

EricX

sergiy1103,в залежності від приймача проблема може бути в невірному налаштуванні ширини смуги каналу. У метровому діапазоні має бути 7 МГЦ. Або в деяких тюнерах допомагає зміна країни наприклад на Польщу, Великобританію.
Коли запрацює, буду вдячний за тест поляризації. Ще один момент, крім Франківська на цьому ж каналі ведуть мовлення з Калуша, Яремче та Герасиміва. Якщо є можливість, спробувати з різних напрямків.
  •