NRJ

Автор Maxym_Mikava, Грудень 29, 2011, 16:37:12

Попередня тема - Наступна тема

DeJar

Цитата: MrMaxx від Серпень 31, 2023, 14:36:05На радіо NRJ (основному та регіональному потоках) різний ефір.

Як працює ця радіо-музична-скринька.
(припущення)

Спочатку формується загальний плейлист, як з кубиків: треки, джингли, перебивки, новини, тощо
Потім на основі цього плейлиста формуються 2 потоки:
один потік для онлайн мовлення
другий – для ФМ-мовлення
В кожний з потоків між треками вставляються додаткові "кубики" для відповідного оформлення ефіру.
В нашому випадку в перший потік вставляється реклама, яка повинна бути тільки в онлайні, а в другий потік – dtmf мітки, блоки метеоконтролю, тощо.
Звичайно, ці "кубики" різної довжини і потоки стають несинхронними у часі. Коли розбіг у часі стає надто великим, з одного з потоків "виймається" один з треків, щоб цю різницю в часі зменшити.
Потім, вже в реальному часі, на потік для ФМ-мовлення по dtmf-міткам накладаються місцеві вставки з рекламою та ідентифікацією.

Порівнював мовлення в Одесі (ефір) та Кременчузі (онлайн) – потоки повністю ідентичні за наповненням, тільки кожен зі своїми рекламними вставками, добивочних треків після реклами немає.
А от потік онлайн-мовлення відносно ефірного постійно стрибає в часі після блоків реклами та метеоконтролю: то відстає, то випереджає, то майже співпадає.

optimist

Вже купили б те Бізнес радіо наприклад і запустили б на ньому NRJ.
І мали б свою маленьку мережу Київ, Полтава, Кременчук, Одеса.
З часом може б розвинули б мережу і на інші міста.
Ще варіант, купити Power FM.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo

Zheka

Цитата: optimist від Вересень 04, 2023, 13:05:03Вже купили б те Бізнес радіо наприклад і запустили б на ньому NRJ.
І мали б свою маленьку мережу Київ, Полтава, Кременчук, Одеса.
З часом може б розвинули б мережу і на інші міста.
Ще варіант, купити Power FM.

Для того, чтоб кого-то купить, надо деньги и желание. Бренд "Авторадио" по документам принадлежит физ лицу Ложкину. Бренд NRJ принадлежит НБМ-Радио. Если с Ложкиным можно договориться без проблем, то у кого сейчас в управлении то НБМ-Радио вообще не понятно. Сам бренд работает сейчас на птичьих правах. Команда радио NRJ покинула проект еще год назад летом 2022 года. Смысл его развивать?

С точки зрения планирования медиабизнеса куда логичнее развить 2ю сеть в начале, а потом уже браться за 3ю. Что-то по Авторадио не видно быстрого роста, хотя и желание, и предложения на рынке есть. Значит можем предположить, что денег на это нету.

У БРГ и Эволюшена произошел развод в отношениях, уже это не Обьединенная медиагруппа. Зачем БРГ продавать часть своих активов для развития конкурента? С возможным развитием NRJ лишь потеряют аудиторию DJFM. Да и рекламодателю куда интереснее идти сразу на 4 площадки (Шансон, Power FM, DJFM, Business).

А так - фантазировать можно долго. Авторадио/DJFM можно безболезненно обьеденить под одну всеукраинскую сеть. На частотах PowerFM/DJFM запустить NRJ или хотя бы переадресовать аудиторию, дополнить команду. Shanson мог бы сменить концепцию/позывные в сторону Ретро FM. Но все это не имеет никакого отношения к реальности
  •  
    Подякували за цей пост: Sl@d, optimist

MrMaxx

Як ви думаєте, що станеться з радіо NRJ у найближчому майбутньому?
Маю версію, що радіостанція припинить мовлення на початку 2024.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  
    Подякували за цей пост: vadym_wfm

vadym_wfm

Цитата: MrMaxx від Жовтень 12, 2023, 13:10:41Як ви думаєте, що станеться з радіо NRJ у найближчому майбутньому?
Маю версію, що радіостанція припинить мовлення на початку 2024.

Випадково подяку надав
Я би не став довіряти твоїм меседжам після повідомлення а-ля "Радіо БАЙРАКТАР змінить позивні 24 серпня"

Що буде, то буде...
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/
  •  

MrMaxx

Слухав ефір (Одеса 100.4), там нема ведучих та мережевої реклами. Лише музика, новини та іноді місцеві врізки.
Схоже на те, що було у лютому 2012, коли на частотах радіо "Алла" пустили Next, там теж була музика та реклама, поки в Одесі не пустили Радіо 24, а в інших містах - "Європу Плас".
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

Цитата: MrMaxx від Жовтень 12, 2023, 13:10:41Як ви думаєте, що станеться з радіо NRJ у найближчому майбутньому?
Маю версію, що радіостанція припинить мовлення на початку 2024.
А можна не гадати на кавовій гущі?
  •  
    Подякували за цей пост: vadym_wfm

MrMaxx

Цитата: BanderaTV від Жовтень 12, 2023, 13:25:03А можна не гадати на кавовій гущі?
А як жити NRJ, коли там майже немає реклами та спонсорів? Тільки в онлайні. Тому я думаю, що вона просто припинить мовлення на ФМ-частотах партнерів та просто перейде в онлайн.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

BanderaTV

Цитата: MrMaxx від Жовтень 12, 2023, 13:44:19А як жити NRJ, коли там майже немає реклами та спонсорів? Тільки в онлайні. Тому я думаю, що вона просто припинить мовлення на ФМ-частотах партнерів та просто перейде в онлайн.
Знов гадання на кавовій гущі... Скільки можна?
  •  
    Подякували за цей пост: vadym_wfm

vital-fm

Досвід 107,7 в Дніпрі показує, що запасів для такого мовлення може бути достатньо, поки щось, для діючої ліцензії, придумають, он Кропивницький рятує ліцензію.

MrMaxx

А тим часом з сервера кременчуцького місцевого ретранслятора зник потік NRJ.
Перевірте, що там в ефірі?
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

Radioraptor

Практично всі додаткові потоки NRJ припинені, активна лише вечірка NRJ Party, де транслюється трансляція Єдині новини (Українське радіо)

DRV9911

Цитата: Radioraptor від Листопад 05, 2023, 00:06:04Практично всі додаткові потоки NRJ припинені, активна лише вечірка NRJ Party, де транслюється трансляція Єдині новини (Українське радіо)
Подтверждаю!!! Работают только два плейлиста:
NRJ HD и NRJ Party (ретрансляция УР-1).
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo

Radioraptor

Цитата: MrMaxx від Жовтень 20, 2023, 01:49:35А тим часом з сервера кременчуцького місцевого ретранслятора зник потік NRJ.
Перевірте, що там в ефірі?

Потік знову живий https://radio.moa.org.ua/NRJ