ТВі (2008-2019)

Автор дрон, Вересень 29, 2011, 11:07:35

Попередня тема - Наступна тема

Zheka

тви у СТБ
    Amos 2 (4°W), 2011-10-04
    TVI (Ukraine) отключён на 10722.00MHz, pol.H (DVB-S SID:6 PID:1537/1538 Украинский)
    Новая частота для TVI (Ukraine): 10759.00MHz, pol.H (10759.00MHz, pol.H SR:30000 FEC:3/4 SID:3 PID:65/66 Украинский - Открытый).
http://ru.kingofsat.net/channelhistory.php?ch=6375

тонис у РРТ
    Amos 2 (4°W), 2011-10-04
    Tonis отключён на 10759.00MHz, pol.H (DVB-S SID:3 PID:65/66 Украинский)
    Новая частота для Tonis: 10722.00MHz, pol.H (10722.00MHz, pol.H SR:27500 FEC:3/4 SID:6 PID:1537/1538 Украинский - Открытый).
http://ru.kingofsat.net/channelhistory.php?ch=1897  
  •  

Vova.UA

Цитата: "volh1" post=6590Следовательно, как производитель прошивки обозвал нижнюю шкалу - "сила" или "левел" - никакого значения не имеет. Мог написать и, скажем, "Маша"  :)
В меню мого тюнера можна встановити "ШНЯЖНЫЙ РУССКИЙ". Там ще не такі терміни є  :lol:  :lol:  :lol:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

mavras

Цитата: "admin" post=7437
Цитата: "mikhail" post=7431незнаю як Вам , а по наповненні ефіру і чесності новин ТВі стоїть першим
а от чому вони піратять цього не знаю
тому що самі чесні ))))

Марний сарказм... Чоловіче, подивись хоча б ось це
http://www.youtube.com/watch?v=JB40np_og0s
Нині, цей хай навіть і "піратський" канал значить набагато більше ніж усі разом узяті "чесні" ліцензійні мовники a-la "інтер"  
  •  

mikhail

правильно чоловіче... мені вчора було цікавіше подивитись документалку про кеннеді... нехай і повтор(я цього фільму не бачив)... і мені зовсім не хотілося по інтеру дивитись той квартал який раз його показують... чи якесь міняю жінку чи шо то було... на 1+1 ..це вже шлак просто вибачте... а НацРада не дає ліцензій дійсно толковим каналам... так Княжицький родом зі Львова, має польське коріння і західні погляди... може це східнякам не сподобається... але мені на інтер гидко дивитись і на їх російськомовні новини... та шей ці понти "Головний канал країни"... мене бісить і мені страшно коли старші люди дивляться той НТВ ...(любі російськомовні новини) де ведеться повна антизахідноукраїнська пропаганда... проти націоналістів і проти Бандери... чомусь їх фашистами називають... а знаєте ви що все це наперед сплановані акції? і це ... це просто гидко... я людина - реаліст... і розрізняю де правдв ..а де ні...
Як ви думаєте чому такі прекрасні журналісти як : Ліхман, Гайдукевич, Довгань пішли з 1+1 , Мустафа Наєм полишив Шустера ,  і пішли на ТВі ?  мені особливо з осені дуже подобається їх сітка... нема тобі телемагазинів ... нема тобі всякого шлаку..тільки якісний продукт.... а тим часом НАША ШАНОВНА нацрада видає ліцензії різним Голдберрі... які ше невідомо коли запустяться і що показуватимуть... а може телемагазини? Це відео про Луценка нічого не варте... повірте.. це лиш крапля в морі...  
  •  

admin

Цитата: "mavras" post=7655Марний сарказм... Чоловіче, подивись хоча б ось це
http://www.youtube.com/watch?v=JB40np_og0s
Нині, цей хай навіть і "піратський" канал значить набагато більше ніж усі разом узяті "чесні" ліцензійні мовники a-la "інтер"
плевать  
  •  

mavras

Я коли наводив у приклад цей сюжет хотів акцентувати увагу не на Луценку, а на справді СПРАВЖНІЙ журналістській роботі, яка ще раз повторюсь, хай, навіть завдячуючи "піратам" ще залишилась в Україні... А Костянтину Усову, його колегам - просто щира повага  
  •  

mikhail

такк видно що ви одесит
не той менталітет
Янукович - бандіт... дааа ... но наш пацан... і нам плівать
Вибачте, але Я кажу те що думаю... без помарок  
  •  

admin

балда ти, який з мене одесит??!!!))))

у ТВі є минуле, на яке не можу закрити очі
по перше
а по друге, в них є лише критика, конструктивизму - 0  
  •  

mikhail

а що вона хіба мають можливості протидіяти?  
  •  

mikhail

а журналісти, команда в них зібралась просто чудова...
минуле?? ТВі взагалі спочатку мовив раніше тільки з Поверхности...  
  •  

admin

Цитата: "mikhail" post=7663а що вона хіба мають можливості протидіяти?

вона це хто? Юля?  
  •  

mikhail

вони тобто... журналісти.... помилився літерою...
я не є прихильником юлі, але це вже просто... не буду про це ( на політичних форумах будемо сперечатись)  
  •  

admin

отож...і тему про ТВі в політику не заводьте.

Є факти, ТВі піратить, ТВі законним чином лишилась ліцензій, ТВі законним чином лишиться і інших ліцензій, ТВі намагалися провернути найбільш лиху операцію по "перекидуванню" частот при колишній владі і їм майже це вдалося, ТВі насильно прописувались у ліцензію іншим телеканалам при минулій владі... ну вони ж були свої.  
  •  

mikhail

та ще й добре піратить... незнаю де цей передавач але він досить потужний у Рівному  
  •  

Lawyer

Цитата: "mikhail" post=7689ТВі не закриють... і він мовитиме в крайньому випадку в кабелі та на супутнику

Наиграется Кагаловский в "ящик" и аж бегом прикроют или перепродадут  
  •