Мобільні оператори

Автор alt, Червень 29, 2009, 22:59:13

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

pavlo_r

Цитата: Walle265 від Серпень 11, 2020, 11:19:12
Ви смієтесь, а в мене вишка перед будинком "виросла".
І яку доведену шкоду ти бачиш в ній для себе?
  •  

BanderaTV

Цитата: Walle265 від Серпень 11, 2020, 11:19:12
Ви смієтесь, а в мене вишка перед будинком "виросла".
Буде краще робити мобільний зв'язок та інтернет. Чому мінус?
  •  

Sanja

Цитата: Walle265 від Серпень 11, 2020, 11:19:12
Ви смієтесь, а в мене вишка перед будинком "виросла".
Вас врятує шапочка з фольги)
Дискутую українською мовою.
  •  

Walle265

#1939
 :cry:
Цитата: pavlo_r від Серпень 11, 2020, 12:36:12
І яку доведену шкоду ти бачиш в ній для себе?
Може вона ще не доведенна, але вiд цього точно нiчого хорошого нема.

Цитата: BanderaTV від Серпень 11, 2020, 12:49:41
Буде краще робити мобільний зв'язок та інтернет. Чому мінус?
Та зв'язок й так був добрий. Мiнус в тому, що близько коло будинку поставили, а так нiчого.

Spoiler
2 поста підряд
[close]
  •  

admin

Кожен хоче мати гарний сигнал, але що б вежа була десь подалі :)
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

Walle265

Я просто не розумiю, навiщо її ставити в спальному районi, де навколо однi будинки, та ще й близько до них  :-?
А так нiчого проти них не маю, просто не потрiбно так близько ставити, це ж не вдоль дороги, де проїхав i все, тут все ж таки люди постiйно знаходяться. Якщо я не правий, киньте якiсь норми про вiдстань та розмiщення вишек мобiльного зв'язку, прочитаю та заспокоюсь тодi, буду вдячний.
  •  

admin

Існують максимально допустимі напруженості електромагнітного поля у житлових приміщеннях (якщо не помиляюсь в Україні найменші в европі), тому потрібно заміряти і перевіряти. А так мобільні антени можуть встановити на даху твоєї багатоповерхівки наприклад, обмежень немає
  •  
    Подякували за цей пост: Walle265

Ігор

Так сектора можуть бути повернуті в інший бік. В чому проблема? Безпечна відстань від самої антени приблизно 2 метри. Із землі до антени відстань буде більша, а в будинку стіни заглушать сигнал.
  •  

Walle265

Цитата: Ігор від Серпень 12, 2020, 01:21:56
Так сектора можуть бути повернуті в інший бік. В чому проблема? Безпечна відстань від самої антени приблизно 2 метри. Із землі до антени відстань буде більша, а в будинку стіни заглушать сигнал.
Пиоблема в тому, що її поставили коло житлових будинкiв. Якщо наприклад взяти ту територiо як квадрат, то її встановили ближче до краю, чим до середини. Так, згоден, що з землi вiдстань бiльша, але з будинкiв пряма видимiсть на неї, що погано. Я перевiрив, як сигнал глушиться за стiнам, за допомогою телефона, як раз вiн там зашкалює! Телефон показав 51 dBm, ще бiльше вiн вже не показуеє. Це я все до того, що сигнал може й глушиться, коли вiн далеко знаходиться, а коли прям перед будинком, то стiни слабо в цьому допомагають.
  •  

Ігор

Давайте почнемо з того, що телефон не є засобом вимірювальної техніки.
Подивіться ось це відео

https://youtu.be/1zf3FaIr85A
  •  

DVB

Подивіться як в Індії встановлюють антени. 5 метрів від вікна, висять сектори. І ніхто не скаржиться.


https://youtu.be/ZM2BfkUKzXw?t=1129
  •  

admin

Скарги мабуть є, просто ми не знаємо.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

pavlo_r

Чомусь згадався той анекдот про базову станцію на колгоспі і доярок, яких від неї голова боліла
  •  

Ігор

Цитата: DVB від Серпень 12, 2020, 18:21:49
Подивіться як в Індії встановлюють антени. 5 метрів від вікна, висять сектори. І ніхто не скаржиться.
Так там сектор наче ж не дивиться у вікно. В протилежний бік має бути мізерне випромінювання, вони з іншого боку екрануються, щоб випромінювання йшло тільки ті потрібний бік.
  •