Усміхніться! :-)

Автор Lerry, Січень 29, 2011, 11:01:05

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Це я вже постирав. Їх більше 70 було від УКРТВР. Просто побачив, що прийшла відповідь і читаю вже тут, а лист навіть не переглядаю, от вони і збираються:laugh:  
  •  

admin

я якось сфоткаю скільки мені за день приходить)))  
  •  

pavlo_r

admin писав(ла):
Цитатая якось сфоткаю скільки мені за день приходить)))
Та я про це і подумав, коли скрін робив :lol: :lol: :lol:  
  •  

Ігор

В мене зараз в пошті 664 листи. Рік назад від розсилок було декілька тисяч повідомлень. Вже рік чищу пошту, замучився. Ще трохи залишилося :)  
  •  

pavlo_r

Ігор писав(ла):
ЦитатаВ мене зараз в пошті 664 листи. Рік назад від розсилок було декілька тисяч повідомлень. Вже рік чищу пошту, замучився. Ще трохи залишилося :)
Всім відома така опція електронної пошти як автовідповідь. Це коли при отримані вхідного листа поштовий робот сайту відсилає відправнику повідомлення, що лист доставлено і він очікує поки його прочитають. Так от, один мій хороший друг, вебмайстер маючи в своєму розпорядженні дві поштові скриньки, наприклад mylo1@mysite.ups i mylo2@mysite.ups встановив як адресу відправника свого сайту  mylo1@mysite.ups, а адресу отримувача mylo2@mysite.ups. Тобто, коли система(сайт)надсилає адміну лист то він йде на mylo2@mysite.ups, де як адреса відправника (сайту) значиться mylo1@mysite.ups. Система працювала безперебійно і надійно, поки вебмайтер не почав експерементувати з настройками і не встановив на обох скриньках опцію автовідповіді. Буває, що я не часто заглядаю на пошту, мій друг теж на кілька днів лишився без інету і пошту не перевіряв, а коли перевірив...
Сталось так, що в нього на сайті зареєструвався новий користувач (таке було не часто, але було). Поштовий робот сайту, який маскувався під адресою mylo1@mysite.ups відразу ж повідомив про це адміна надіславши лист нв скриньку mylo2@mysite.ups і процес пішов: зі скриньки mylo2@mysite.ups на mylo1@mysite.ups прийшло повідомлення (автовідповідь) і зустріло відповідну реакцію, а саме автовідповідь на автовідповідь, на яку теж була отримана автовідповідь. Так поштові роботи переписувались між собою дня зо два. Скільки взагальному повідомлень опинилось на обох скриньках я вже не пам\"ятаю, але вебмайстер добряче провозився з їх видаленням, бо як з\"ясувалось ф-ція \"Знищити всі\" на тій версії поштового двіжка стирала за раз тільки 200 листів...  
  •  

Ігор

Тількищо згадав як Олександр Лірчук вів ранкове шоу на Шарманці. Там якась була рубрика в яку я хотів зателефонувати з мобільного, так і не дозвонився. Через годину мені потрібно було кудись підти. Коли я йшов мені бувша дівчина скинула виклик, я дав зайнято, і недивлячись на екран почав телефонувати. Бере трубку якийсь чоловік і починає говорити \"ало ми вас слухаємо\" я був в шоці, говорю вибачте я помилився номером і кидаю трубку. Потім дивлюсь у викликах я набрав номер Шарманки, і мабуть щей попав в ефір в якому тоді щей були гості.  
  •  

AlexFM

Ігор писав(ла):
ЦитатаТількищо згадав як Олександр Лірчук вів ранкове шоу на Шарманці. Там якась була рубрика в яку я хотів зателефонувати з мобільного, так і не дозвонився. Через годину мені потрібно було кудись підти. Коли я йшов мені бувша дівчина скинула виклик, я дав зайнято, і недивлячись на екран почав телефонувати. Бере трубку якийсь чоловік і починає говорити \"ало ми вас слухаємо\" я був в шоці, говорю вибачте я помилився номером і кидаю трубку. Потім дивлюсь у викликах я набрав номер Шарманки, і мабуть щей попав в ефір в якому тоді щей були гості.


А я вспомнил как Владина и Лирчук на Радио 5 прогнали с Русского Радио. Там на русском (я его вообще не слушаю, я слышу его иногда в маршрутке) есть утренняя передача (не знаю названия) задают глупые вопросы дозвонившимся в стиле \"сколько раз у вас бывает это в неделю\" или типа \"сколько весит ваша жена\"... Короче Лирчук так прогнал с Владиной, что ведущие РуРа  сами бросили трубку, причем передача прослушивалась одновременно на двух станциях! Ну а у слушателей Радио 5 была поголовная истерика.  
  •  

Ігор

AlexFM писав(ла):
Цитата
А я вспомнил как Владина и Лирчук на Радио 5 прогнали с Русского Радио. Там на русском (я его вообще не слушаю, я слышу его иногда в маршрутке) есть утренняя передача (не знаю названия) задают глупые вопросы дозвонившимся в стиле \"сколько раз у вас бывает это в неделю\" или типа \"сколько весит ваша жена\"... Короче Лирчук так прогнал с Владиной, что ведущие РуРа  сами бросили трубку, причем передача прослушивалась одновременно на двух станциях! Ну а у слушателей Радио 5 была поголовная истерика.
оце прикол! :D якби ще послухати запис! Там програма називалась Будильник шоу яку я сам не люблю. Читав сьогодні що ці ведучі перейшли на Наше радіо здається на сайті УМХ.
А Лірчук гнав непогано, особливо як дзвонив на різні секс по телефону, психологічні підтримки і тд... Памятаю як наговорив що всю ніч бухав, полаявся з жінкою, тепер дзвонить з похмілля їм і не знає що тепер робити.
Я люблю спати до обіду, але просинався о 7 ранку спеціально щоб послухати цю рубрику, і лягав далі спати.  
  •  

Ігор

Прийшов сьогодні на роботу, увімкнув стильне, і слухаю. Почалася погода, ведучий розповів десь половину міст, а потім говорить: \" а найцікавіше що це погода на вчора\" далі сказав \"виправим\" і на цьому погода закінчилася.Прийшов сьогодні на роботу, увімкнув стильне, і слухаю. Почалася погода, ведучий розповів десь половину міст, а потім говорить: \" а найцікавіше що це погода на вчора\" далі сказав \"виправим\" і на цьому погода закінчилася.  
  •  

belov

Ігор писав(ла):
ЦитатаПрийшов сьогодні на роботу, увімкнув стильне, і слухаю. Почалася погода, ведучий розповів десь половину міст, а потім говорить: \" а найцікавіше що це погода на вчора\" далі сказав \"виправим\" і на цьому погода закінчилася.Прийшов сьогодні на роботу, увімкнув стильне, і слухаю. Почалася погода, ведучий розповів десь половину міст, а потім говорить: \" а найцікавіше що це погода на вчора\" далі сказав \"виправим\" і на цьому погода закінчилася.
ось воно :)
http://www65.zippyshare.com/v/76306247/file.html  
  •  

Ігор

belov писав(ла):
Цитатаось воно :)
http://www65.zippyshare.com/v/76306247/file.html
а ви не можете скинути його на такий файлобмінник щоб зразу можна було скачати.
PS. З телефону не можу скачати :( зарані дякую.  
  •  

belov

  •  

Ігор

belov писав(ла):
Цитатаhttp://bestfm.fm/pog745.MP3
дякую. Бачу що я зранку недоспав:) а то Київ взагалі непам\'ятаю.  
  •  

admin

  •  

AlexFM

Уважаемые! А кто помнит программу Шоуньюз? Когда тетка пожилым голосом рассказывала новости шоубиза? \"Эта байда и еще много другого фуфла вы услышите сегодня в программе...\"

Не осталось ли записей?  
  •