Усміхніться! :-)

Автор Lerry, Січень 29, 2011, 11:01:05

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

admin

  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

дрон

Поцупив з ФБ:

Роберт де Ніро: "Після 50 років шлюбу я одного разу уважно подивився на свою дружину і сказав:
"50 років тому у нас був маленький будинок, старенька машина, ми спали на дивані і дивилися маленький чорно-білий телевізор, зате щоночі я лягав в одне ліжко з красивою 19-річною дівчиною.
Зараз у мене величезний дорогий будинок, багато дорогих машин, величезне ліжко в розкішній спальні, кольоровий телевізор з широким екраном, але я сплю в одному ліжку з 69-річною жінкою. Я починаю сумніватися у своєму шлюбі".
Моя дружина дуже розумна жінка . Вона не образилася і не лаялася. Вона просто запропонувала мені знайти собі 19-річну дівчину, а вона вже потурбується про те, щоб я знову жив в маленькому будиночку, спав на продавленому дивані і дивився чорно-білий телевізор".

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=439433896476721&id=100012303420565
  •  

admin

  •  

admin

  •  

admin

В нашу супер перспективную контору с гениями внутри и офисом в районе мухосранска нужен толковый джун который закончил Хогвартс и проработал не менее 40 лет. Будет плюсом, если Вам не более 20 лет:) И конечно, он должен знать язык на уровне переводчика: птиц, змей и единорогов.

Смешно? А мне нет. Это реальные требования ИТ контор. Замените только Хогвартс на пару высших ИТ образований, а все остальное на огромный стэк технологий который нужно знать и иметь опыт коммерческой разработки от 1+ года. И не забудьте после тех. собеседования ещё сделать нормальный продукт, типа как тест задание.

А после этого мы Вас просто проигнорим: даже не перезвоним и не скажем результатов. Потому что мы — большая и именитая контора к нам все хотят: а вы никто и звать вас никак.

И при этом, посмотрите на рынок труда: катастрофическая нехватка мидл и сеньор во всех компаниях. Ну так откуда же они возьмутся, если у джунов требуют умение летать на гриффоне и разговаривать с ящерицами при «входе» в ИТ? При этом, половина того бреда, что спрашивают на собесах и пишут в требованиях к вакансии вам просто не понадобиться в работе.

ПС. Под «большая и знаменитая» я вполне себе конкретно :) имею ввиду одну очень известную ИТ контору. Но зачем включать «вентилятор», правда? Просто пометим этот класс ключевым словом «abstract».

https://dou.ua/lenta/columns/recruiting-mistakes/?from=comment-digest_bc&utm_source=transactional&utm_medium=email&utm_campaign=digest-comments#1314968
  •  

admin

#3637
Если на вакансию супермена в течение долгого времени откликнутся только косой, хромой и горбатый, то одному из них вскоре выдадут синюю плюшевую майку и красный плащ. И тот полетит. А если не полетит, то пойдет или похромает. И все смирятся с этим и будут работать с тем, что есть, пока не найдется альтернатива. ©
  •  

fediv

#3638
Із свого, і невигаданого.
Я свого часу серйозно пробував влаштуватись на ІТ-фірму, але так нічого й не вийшло. В одній фірмі навіть сказали, що "робоча мова у них-англійська"  і молоді хлопець з дівчиною, які мене "перевіряли", попросили щось розказати по-англійськи про себе.
Я їх по-англійськи запитую: що саме вам розказати? Чи особисте життя, чи робота, чи освіта.
"Комісія" дивиться на мене, потім кажуть: ну, розказуйте далі. Я пояснюю, що я їх щось запитав.
Хлопець чесно відповідає, що вони не розуміють по-англійськи, а лише дивились, чи впевнено я говорю.
На роботу мене не взяли.
  •  

admin

  •  

admin

Цитата: fediv від Квітень 08, 2018, 18:12:14
Із свого, і невигаданого.
Я свого часу серйозно пробував влаштуватись на ІТ-фірму, але так нічого й не вийшло. В одній фірмі навіть сказали, що "робоча мова у них-англійська"  і молоді хлопець з дівчиною, які мене "перевіряли", попросили щось розказати по-англійськи про себе.
Я їх по-англійськи запитую: що саме вам розказати? Чи особисте життя, чи робота, чи освіта.
"Комісія" дивиться на мене, потім кажуть: ну, розказуйте далі. Я пояснюю, що я їх щось запитав.
Хлопець чесно відповідає, що вони не розуміють по-англійськи, а лише дивились, чи впевнено я говорю.
На роботу мене не взяли.
Та це майже стандарт.
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

admin


Не знаю, хто цей машиніст, але в нього помічником сам Порошенко!





:hi: Камазу :)
  •  

kram2000

  •  

pavlo_r

  •  
    Подякували за цей пост: Andrii