ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

Nevidomyy

#825
Цитата: IANDROCOM від Жовтень 11, 2019, 00:26:48
В Телепедії глянули?

Та ні, був влітку в Рівному й побачив те нове приміщення. Не знав, що в них там раніше було приміщення
  •  

mikhail

у квітні травні переїхали нібито ))) у будівлі радіозаводу колишнього є 9 поверхів .всі орендують. от рівне 1 орендував цілий 7-й поверх
  •  

IANDROCOM

Цитата: Nevidomyy від Жовтень 12, 2019, 15:03:10
Та ні, був влітку в Рівному й побачив те нове приміщення. Не знав, що в них там раніше було приміщення
Там його не було, десь до квітня
Цитата: mikhail від Жовтень 12, 2019, 19:22:53
у квітні травні переїхали нібито ))) у будівлі радіозаводу колишнього є 9 поверхів .всі орендують. от рівне 1 орендував цілий 7-й поверх
У Квітні судячи з одної з програм, якщо знайду, додам в цей пост
В Липні повністю перестали використовувати старі декорації (ці жовто-бірюзові)

Цитата: mikhail від Жовтень 12, 2019, 19:22:53
будівлі радіозаводу колишнього є 9 поверхів .всі орендують. от рівне 1 орендував цілий 7-й поверх
Про радіозавод знаю) а ось поверх забув вже
  •  

mikhail

Та я впринципі про переїзд можу і детальнішу інфу запитати
  •  

mikhail

Цитата: mikhail від Жовтень 14, 2019, 00:12:08
Та я впринципі про переїзд можу і детальнішу інфу запитати
остання програма у старій студії на старому місці був виборчий марафон 31 березня а потім уже переїзд і от з квітня уже на новому місці.
  •  

IANDROCOM

#830
Цитата: mikhail від Жовтень 14, 2019, 00:29:35
остання програма у старій студії на старому місці був виборчий марафон 31 березня а потім уже переїзд і от з квітня уже на новому місці.
Остання програма яка вийшла в старих "жовтих" (бо ще були "круглі" з банером де панорама рівного) декораціях -- "Без цензури" за 15 червня 2019 року
https://www.youtube.com/watch?v=P2BBMNa28vg
нy ще є отаке, але як на мене це повтор, старого випуску
https://www.youtube.com/watch?v=h_Zrnt5APxc
(ще й швидка виїжає, це напевне по мене, бо після перегляду "стандартів" рівне1 витримати важко :laugh:)
А про студію догадувався, в ютьюбі, у одному з "телемостів" за початок квітня виднілись конструкції нових декорацій, до цього все як раніше
  •  

mikhail

Я вам кажу коли переїзд був. А стару студію так ще до червня ганяли поки остаточно все не налаштували на новій. Просто ця жовта була перевезена на нове місце
  •  

RadioS

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

mikhail

  •  

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

mikhail

Цитата: Radio_2019 від Жовтень 25, 2019, 16:05:53
Зараз майже те саме.
зараз можливо теж але нажаль я нормально прийняти не можу бо маю слабенький тип прийому. Радіо це колонка з можливістю слухати фм радіо а т2 я приймаю на кімнатну антену. з 9 поверху воно все чудово працює але чужі сигнали от доходять важко ...  в т2 не доходять зовсім. радіо ще чую далекі якісь сигнали на тих частотах які працюють з дубровиці/березного чи цуманя/луцька. острозька частота так само)))
  •  

admin

#836
На  виконання  наказу  першого  заступника  голови  Національної  ради 
№  5а/237  від  13.09.2019  уповноважених  працівників  Національної  ради  було
направлено  для  здійснення  планової  виїзної  перевірки  КП
«ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БУРШТИНОВИЙ ШЛЯХ» ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ
РАЙОННОЇ  РАДИ  РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ,  МАНЕВИЦЬКОЇ  РАЙОННОЇ
РАДИ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ  ТА  КУЗНЕЦОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ефірне мовлення, позивні: «Шлях-FM»), однак було
складено  Акт  про  відмову  в  проведенні  перевірки  телерадіоорганізації  від
16.10.2019,  оскільки  за  адресою:    вул.  Шкільна,  19,  смт  Володимирець
Рівненської обл., ліцензіата не виявлено.
Співзасновниками  ліцензіата,  відповідно  до  ліцензії  Національної  ради,
були Володимирецька районна рада Рівненської області, Маневицька районна
рада  Волинської  області  та  Кузнецовська  (Вараська  –  після  перейменування
міста  Кузнецовськ  на  місто  Вараш)  міська  рада  Рівненської  області.  Однак,
Володимирецька і Маневицька районні ради на підставі рішень сесій цих рад у
2018 році вийшли із складу співзасновників.
Моніторингом  від  15.10.2019  зафіксовано  відсутність  мовлення 
КП  «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ  «БУРШТИНОВИЙ  ШЛЯХ»
ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ  РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ,
МАНЕВИЦЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ  ТА
КУЗНЕЦОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ  на  частоті 
101,1 МГц у смт Володимирець у передбачені відрізки часу з 05.00 до 07.00 та з
17.00  до  19.00,  що  є  порушенням  умов  ліцензії,  частини  сьомої  статті  27
(Ліцензіат зобов'язаний виконувати умови ліцензії) та пункту а) частини першої
статті  59  (Телерадіоорганізація  зобов'язана  дотримуватися  законодавства
України та вимог ліцензії) Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
  •  

igorit7

Проблеми з мовленням Хіт Фм на частоті 103.7 (Антопіль). У режимі стерео лівий навушник не працює.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

hash67

У мене останнім часом нормально показує тільки 2 мультиплекс, остальні можна подивитись тільки у вечері, у всіх теж саме? Можливо зменшили потужність, чи це може глюк антени, раніше такого не було, від Антополя 25 км
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

Radio_2019

В мене десь тиждень тому таке ж було (Тернопільщина). Працював лише 2 мультиплекс, все інше - ні. Згодом все виправили. Може, це якось пов'язано...
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •