ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

2006
Видно просто так, місцевої реклами не зафіксовано, ретрансляції єврорадіо теж - може це чисті потоки, в які врізаються вставки на місцях.
  •  

DrewUA

Доречі щодо Перця, цікаво чи не збільшили потужність передавача, бо хоч цілий день за будь яких умов прийом є вже місяць, раніше дуже слабкий був.
  •  

IANDROCOM

Не пам'ятаю чи писали, але зараз на Сфері під час тривоги ставлять маленьку плашку, над рухомим рядком. Тривогу вмикнули оперативно, як і Суспільне з Рівне 1 (тепер плашка збоку, нагадує UA: Рівне до ребрендингу). ITV на момент відправки допису не поставила ні плашку, ні сирену.
  •  

mikhail

Rds на 90.4 той самий але замість радіо українських доріг пише Radio Piatnytsia
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

98.4 Цумань. Сьогодні замінили передавач у Цумані на 500 ватний.

Якщо користувачі форуму мають змогу нехай перевірять сигнал на цій частоті.Особливо нас цікавить прийом у Рівному.
  •  

mikhail

В мене сигнал не змінився. Прийом на рівні 9 поверху біля вікна, східна частина міста. Є хрипи. На батарейках чисто прийом кращий але рдс зловити не виходить
  •  

RadioS

Цитата: admin від Січень 10, 2023, 13:38:34
98.4 Цумань. Сьогодні замінили передавач у Цумані на 500 ватний.

Якщо користувачі форуму мають змогу нехай перевірять сигнал на цій частоті.Особливо нас цікавить прийом у Рівному.
https://youtube.com/shorts/L8ly4nQ_zCw?feature=share
  •  

admin

Де приймає і на що саме? Дякую
  •  

RadioS

Цитата: admin від Січень 11, 2023, 13:27:42
Де приймає і на що саме? Дякую
Приймаю в південній частині міста , район Квасилова, штатна магнітола Audi . Помісту прийом на 3+, за містом кращий на 4 тверду.  Рдс присутній такий як ви вказали, на момент зйомки його чомусь не було.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

додав 88,3 прийом у південній частині міста
  •  

admin

  •  

admin

Рівненська область має державний кордон з Республікою Білорусь протяжністю понад 250 км. З Білоруссю межують Вараський та Сарненський райони області. Відсутність стовідсоткового покриття українським цифровим сигналом та суттєве розширення потужностей телекомунікаційних мереж сусідньої держави призвело до багаторічної присутності в ефірі білоруських та російських каналів мовлення на цій території. На українсько-білоруському прикордонні Рівненщини неофіційним моніторингом зафіксовано 9 іноземних телеканалів у цифровому форматі («Беларусь-1», «Беларусь-2», «Беларусь-3», «Беларусь-5», «ОНТ», «Столичное ТВ», «Мир», «НТВ–Белорусь», «РТР»), які транслюються з сусідньої держави.

На території Рівненської області знаходиться вісім телевеж державного підприємства Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, які здатні  забезпечити покриття цифровим телесигналом всю територію області та надати можливість для розповсюдження радіосигналу. Проте для трансляції цифрового мовлення фактично задіяно лише три вежі з восьми: у Дубровиці, Вараші та Антополі, на яких розміщені передавачі, що належать провайдеру та оператору мереж цифрового телевізійного мовлення ТОВ «Зеонбуд». На кожній станції встановлено по 4 цифрові телевізійні передавачі, які забезпечують трансляцію програм у цифровому стандарті DVB-T2. Така кількість точок трансляції не здатна покрити область  цифровим сигналом. Як свідчить неофіційна інформація – програми в цифровому стандарті DVB-T2 можуть отримати лише 75% населення Рівненської області.

На території Вараського району (смт. Зарічне), де протяжність кордону з Білоруссю сягає 90 кілометрів, з 2001 року знаходиться 110-метрова щогла, з якої здійснюється трансляція передач першої програми «Українського радіо», радіо «Промінь» та «Львівської хвилі». Крім того частина населення району має можливість слухати програми  Білоруського радіо «Культура», «Радио Мир», «Радиус ФМ» та «Легенда ФМ».
У травні 2018 року ТОВ «Зеонбуд» було видано технічні умови для встановлення у смт. Зарічне цифрового передавача мультиплексу МХ-1. Станом на сьогодні передавач на цій вежі не встановлено.
Одночасно залишається невирішеним питання добудови 110-метрової телевізійної вежі РТС «Копань» у Дубенському районі. Будівництво зупинилося у 2016 році на висоті 60 метрів. Концерн відмовляється добудовувати об'єкт через його збитковість. Вежа РТС «Копань» знаходилась в переліку інвестиційних об'єктів Рівненської області.

14 березня двома ракетними ударами було зруйновано телестанцію в Антополі. Тоді від рук агресора загинули нацгвардійці. Значна частина населення області залишилась без цифрового наземного мовлення та радіосигналу. Це 32 програми телебачення та 16 каналів радіомовлення. Завдяки злагодженим діям фахівців Концерну РРТ, працівників ДСНС та керівництву обласної військової адміністрації нам вдалося відновити трансляцію сигналу мовників вже за декілька днів. Це не означає, що в ці декілька днів область знаходилася у інформаційному вакуумі. Були використані альтернативні джерела інформування населення: через додатки в інтернет мережі, онлайн трансляції ефірів телеканалів та радіостанцій, в кабельних мережах налаштували пряму доставку сигналу від студій.

          15 березня здійснено спільний виїзд з начальником Рівненської ОВА Віталієм Ковалем на зруйнований передавальний центр в с. Антопіль, після потрапляння туди напередодні двох російських ракет. Було обговорено реальну ситуацію та можливість забезпечення теле- та радіосигналом жителів прилеглих до с. Антопіль територій. Упродовж двох днів вдалося відновити цифровий сигнал Т2 у всіх мультиплексах та ефіри 16-ти радіостанцій.
 
  Враховуючи всю загрозу інформбезпеці області, спільний кордон з Білоруссю, за погодженням голови Рівненської ОВА, з дозволу  Національної ради, з узгодження всіх технічних питань із оператором цифрового мовлення «Зеонбуд» вдалося розширити цифрове мовлення окремих телеканалів від 50 до 100%. З квітня жителі  північних районів області мають доступ до перегляду всіх місцевих каналів у цифровому форматі Т2. Вдалося розширити територію мовлення двох місцевих телерадіокомпаній. ТОВ ТРК «РИТМ» та ПП «ТРК «Сфера-ТВ» на час воєнного стану тимчасово здійснюють мовлення на вільних частотах у МХ-5 з трьох передавальних центрів Рівненщини. ТОВ ТРК «Рівне 1» тимчасово отримала дозвіл на мовлення зі супутника.
        Попри повномасштабну війну в Україні, важкий фінансовий стан медійників,  ГО «Медіа-Центр «Третя столиця» вийшла в ефір у м.Острозі Рівненської області на частоті 92.3мГц. Ліцензію НР мовник отримав в листопаді 2021 року. На частоті 99.2 мГц в с. Антопіль вийшла в ефір радіостанція «Культура». Натомість у зв'язку з фінансовими труднощами на частоті 97.5 МГц в м. Бердичів Житомирської області та на частоті 99.1 МГц у м. Радехів Львівської області тимчасово призупинило мовлення радіо «УНА-1». А наприкінці року тимчасово призупинив надання послуг оператор кабельного мовлення з Сарн ТОВ «Телсет-Рівне».


        На базі ТОВ ТРК «Ритм» деякий час була розміщена ТРК з Чернігова. Ритмівці протягли руку допомоги колегам і надали всі умови для роботи колег з чернігівської компанії.


У 2021 році Національною радою проведено конкурс на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (3 програми для місцевого мовлення) у м. Дубні Рівненської області. За результатами конкурсу переможцями на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-Т2 (місцеве мовлення) на 41 ТВК у м. Дубні Рівненської області стали ДП «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «АВЕРС» ВАТ «КОРПОРАЦІЯ «АВЕРС», м. Луцьк Волинської обл. («АВЕРС»)  - 1 програма, потужність передавача – 0,01 кВт, обсяг мовлення – 24 години на добу та ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ РІВНЕ 1», м. Рівне («РІВНЕ 1»),  2 програма, потужність передавача – 0,01кВт. На третю програму на 41 ТВК у м. Дубні Рівненської області Національна рада оголосила додатковий конкурс, який мав відбутися у 2022 році. Проте повномасштабна війна внесла свої корективи. Проведення конкурсів призупинено до закінчення воєнного стану в державі. А, зважаючи на обставини сьогодення, жодна із телеорганізацій не змогли розпочати мовлення на цій території упродовж року.



На території Рівненської області відсутнє наземне аналогове телемовлення. Продовжує функціонувати аналогове радіомовлення. Радіопередавачі з вежі у с. Антопіль Рівненського району розповсюджують програми: радіо «Марія»- 68,24 МГц; першої програми Національного радіо АТ НСТУ (УР-1) та «Українського радіо: Рівне» філії АТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (відповідно до узгодженої сітки мовлення) – 87,8 МГц; радіо «Шансон» - 88,5 МГц; радіо «Галичина» – 89,5 МГц; радіо «24» – 90,0 МГц; радіо «П'ятниця» – 90,4 МГц; радіо «Люкс-ФМ» та радіо «Ритм», м. Рівне (відповідно до узгодженої сітки мовлення) - 90,9 МГц; АТ НСТУ (УР-3 «Культура») -99,2 МГЦ; «Наше радіо» - 100,7 МГц; радіо «Релакс» - 101,4 МГц; радіо «NRJ Україна» - 102,2 МГц; УР-2 «Промінь» - 103,0 МГц, радіо «Хіт-ФМ» - 103,7 МГц; радіо «НВ» - 105,1 МГц; «Армія ФМ» - 105,7 МГц; радіо «Трек-ФМ», м. Рівне - 106,4 МГц.
    У м. Вараш працюють два FM-передавачі, які транслюють програми АТ НСТУ (УР-2 «Промінь») - 101,1 МГц і ТОВ «Радіо «Трек» -104,3 МГц. 
    У місті Дубровиця чотири FМ-передавачі поширюють програми: УР-2 «Промінь» на частоті 99,5 МГц, УР-3 «Культура» на 105,3 МГц,  ТРК «Клас» («Стильне радіо»/«Перець-ФМ») – 107,5 МГц, АТ НСТУ (УР-1 і «Українського радіо: Рівне») та комунального підприємства ТРК «Полісся» (м. Сарни) – 106,6 МГц, відповідно до узгодженої сітки мовлення.
      В смт. Зарічне три ФМ-передавачі, поширюють програми:  АТ НСТУ (УР-1 і «Українського радіо: Рівне») – 103,8 МГц, УР-2 «Промінь» -  104,9 МГц, ТОВ «ТРК «Львівська хвиля» - 107,1 МГц (призупинено мовлення).
      У м. Сарнах на частоті  98.1 МГц тимчасово не здійснює мовлення «ТРК «Львівська хвиля», м. Львів,  ліцензія НР № 01496-м від 10.05.2019 року.
      У с. Кургани Березнівського району на частоті 104,0 МГц в ефір виходять програми АТ НСТУ (УР-1, «Українського радіо: Рівне»).
    У м. Острог на частоті 107,8 МГц в ефір виходять передачі АТ НСТУ (УР-2 «Промінь»), а на частоті 92.3мГц працює ГО «Медіа-Центр «Третя столиця».
    У м. Корець на частоті 107,2 МГц в ефір виходять програми АТ НСТУ (УР-1 і «Українського радіо: Рівне»).
    У с. Копань Демидівського району на частоті 102,9 МГц в ефір виходять програми АТ НСТУ (УР-1 і «Українського радіо: Рівне»).
      Практично все населення Рівненщини має можливість слухати нині радіопрограми АТ НСТУ.
В липні 2022 року Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення розглянула лист від «ТРК «Львівська хвиля» та дала дозвіл щодо тимчасового припинення мовлення в населених пунктах Сарни та Зарічне. В грудні в Рівному розпочало мовлення «Армія ФМ», отримавши тимчасовий  дозвіл від Національної ради на трансляцію власних програм на частоті 105.7 МГц в с. Антопіль.


На час воєнних дій в Україні, у зв'язку з важким фінансовим станом компанії, тимчасово призупинила трансляцію програм ТОВ «УНА-1»: тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом з використанням частоти 100,0 МГц у м. Гірник Донецької області, мовлення на частоті 97.5 МГц у м. Бердичів Житомирської області  та у м. Радехів Львівської області на частоті 99.1 МГц. З цієї ж причини не вийшли в ефір упродовж року після отримання ліцензії НР телерадіоорганізації «Рівне 1» в м. Дубно (локальний мультиплекс) та ГО «Медіа-Центр «Третя столиця» в м. Радивилів (ефірне радіомовлення).

0-0-0-0

Respect ретранслює Культуру (а по факту - УР-1) у проміжку 07:00-11:00 щодня:
https://radio-respect.com.ua/kontakty/
  •  
    Подякували за цей пост: admin

mikhail

Перебільшують вони своє покриття)) у рівному треба хороший підсилювач щоб їх зловити. На моєму приймачі легше цумань зловити
  •  

0-0-0-0

В етері радіо Respect присутні програми ФДР-Радіоцентру.
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua