ТРМ в Хмельницькій області

Автор pavlo_r, Жовтень 16, 2011, 16:05:48

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Радіо Поділля-Центр мовить не цілодобово. Вже вкотре помічаю, що вночі мовлення відсутнє. Спробую сьогодні уточнити графік
  •  

pavlo_r

Зі спостережень за 104,6 Поділля-Центр: орієнтовний час мовлення з 6:00 до 00:00. Точно визначити часові рамки не зміг (проспав), але за два дні спостережень мовлення було ще в 23:35 і не вже не було в 00:20, приблизно в 5:30 - 5: 40 сьогодні радіо ще не працювало, а 6:15 сигнал вже був. Коли мовлення відсутнє - передавач вимкнено.
П. С. В таблицю Старокостянинова слід додати 107,6 Авторадіо, з поміткою слабкий сигнал, десь орієнтовно на 3. Не знаю звідки відбувається трансляція (логічно припустити, що з пр. Миру 43), але 0.25 КВт Авторадіо хоч і приймається краще чим 1 КВт ОК FM (яке до слова тільки Деген і виловлює), але все ж набагато гірше як ті ж 0,25 КВт Супер радіо. Про 1 КВт. Ретро ФМ взагалі мовчу. Не виключаю варіанти, що на 107,6 потужність нижча ліцензійної, або ж на 105,0 вища. 107,6 іде з антени  зі слабшим коефіцієнтом підсилення, або взагалі транслюється не з телевежі.
  •  

vital-fm

Тим часом в інтернеті трансляція цілодобова.
  •  

pavlo_r

Починаю підозрювати, що частота 106,0 (Мелодія) перебралася з телевежі на палку (Вінницьке шосе 23), до інших мовників сім'ї Тавр-медіа. В Старокостянтинові прийом цієї станції опустився до рівня ХІТ FM чи Радіо Ера, наприклад, слабкий сигнал яких ще треба пошукати. Тобто на звичайну побутову апаратуру 106,0 я прийняти не зміг. До речі, зауважив, що станції з Вінницького шосе набагато краще приймаються в західному напрямку. У Волочиську вже чути Еру і, як я вже писав, за містом Мелодія з Хмельницького забивала собою прийом Львівської хвилі на 105,9.
  •  

admin

Опиши будь ласка Волочиськ
  •  

pavlo_r

Було б добре трохи затриматись в місті, а не проскочити його за 5 хвилин потягом. Та з того, що чув вчора майже все відповідає таблиці. Тернопільські станції чути краще за хмельницькі. З відсутнього в таблиці приймав лише 100,6 - радіо Ера (Хмельницький) і досить впевнено 107,6 Авторадіо (Хмельницький), десь на 4-ку, а також  105,9 Львівська Хвиля (Горішня Вигнанка). Не впевнений чи вищезазначені станції приймаються постійно, може це наслідок якого проходження, так як всю дорогу зі Львова в Хмельницький був присутній спорадик з Італії
  •  

pavlo_r

На ОК FM з'явився радіотекст:
OK'EY FM 105,4 FM KHMELNITSKIJ і наступний рядок: TELEFON EFIRA 78945? (одна цифра так і не показалась, але коди побачив номер перший раз  він був точно шестизначним). Інший текст без змін - многабукф з рекламою.
  •  

vital-fm

67,7 знизили потужність, або вимкнено, в Тернополі та області не приймається з початку серпня. Перевірте будь ласка хто може.
  •  

admin

було Білогір'я Старокостянтинів вовковинці вінниця тернопіль Любар барського волочиськ городок деражня дунаївці волочиськ віньковецького нова ушиця ярмолинці полонне теофіполь
  •  

velychko.op

У Шепетівці навідміну від Острога хороший прийом з Антополя... у нормальній якості Інтер та 1+1... Рівне-1 зі снігом... місцеві канали є... і з Полонного сигнал долітає сигнал непоганий... зокрема той же канал Інтер там двічі повторюється... це аналог
  •  

sashaom

А я попереджував що буде прийматися :!:     :hi:
  •  

admin

  •  

prostoone

А что, никто не писал, что уже месяц в Хмельницком вещает местный TV7 (это там где план Проскурів)?

P.S. Видать в Хмельницком Т2 ну о-о-очень смотрят))))
  •  

admin

  •  

admin

Славута
http://ukrtvr.org/efir-po-naselenikh-punktakh/44/2395
обнаружили что радио и Тет вещают с трубы котельной
есть фотки и координаты
  •