Виберіть стиль:

Автор Тема: ТРМ у Волинській області  (Прочитано 87369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mr.skromnost

• Гість
ТРМ у Волинській області
« : Жовтень 16, 2011, 17:55:37 »
Онлайн мовлення Нова Волинь http://voltv.com.ua/tv-online/  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2036
  • -Отримані: 3093
  • Репутація: +3364/-163
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
Re: ТРМ у Волинській області
« Відповідь #1 : Грудень 01, 2011, 00:09:54 »
Знайомий повернувся з відрядження у Луцьк. Іноді по роботі йому доводилось бувати в житлових будинках міста. Був серед них і Словацького 12. За його словами будинок житловий на 209 квартир. Два останні поверхи зайняті під ВФКРРТ і ТзОВ "Телемережі Волині". На дах їх (було двоє) звісно не пустили, але фото виду міста з верхніх поверхів його напарнику зробити вдалось. Ех, сумніваюсь, що він надасть мені їх (фото) для розміщення тут, та попросити при зустрічі спробую.  

SFC

• Гість
« Відповідь #2 : Грудень 01, 2011, 21:08:11 »
волынский филиал, в отличие от всех остальных по украине, не расположен в областном центре. сам филиал расположен в ковеле. в луцке и пидгайцах расположены обычные пункты вещания.  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #3 : Грудень 01, 2011, 21:48:07 »
Цього не знав. Напевне, Луцьк спочатку хотіли покривати з Ковеля, так як свого часу Хмельницький і Тернопіль з Волочиська....  

SFC

• Гість
« Відповідь #4 : Грудень 01, 2011, 22:11:38 »
не хотели, а так и было. пункт вещания в луцке появился гораздо позднее. пункт вещания в ковеле - самый старый и самый большой (мощный) на волыни. вообще как отдельное предприятие оно стало уже при независимой украине. до этого были лишь разрозненные подразделения рурт.  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #5 : Грудень 01, 2011, 22:29:25 »
Дивує більше факт розміщення телепередавачів на даху житлового будинку. Не те щоб випромінювання, яке в низ майже не потрапляє. А позиція самих мешканців дому, котрі (не знаю, може і не так) миряться з цим антенним полем. В нас якось один придурок кабеля БРМ пообрізав, бо бачте, в нього голова болить від підсилювача котрий стоїть двома поверхами вище і споживає 7 Вт/год. від електромережі. Не знаю, що дає на вихід у ватах, але вся ця потужність йде не в ефір, а в знову в кабель.
Також, коли в сусідньому з батьками селі Київстар встановив вежу, то люди ініціативну групу збирали, щоб цю вежу демонтували, бо це "радіація" - казав один учасник, не думаючи про джерело цієї так званої радіації, котре постійно лежить в штанах і підключене до того ж Київстару.  

zoz

• Гість
« Відповідь #6 : Грудень 01, 2011, 22:49:00 »
Цитата: "pavlo_r" post=11716
Цього не знав. Напевне, Луцьк спочатку хотіли покривати з Ковеля, так як свого часу Хмельницький і Тернопіль з Волочиська....

РТПЦ Ковель був побудований з-за географічних мотивів-центр Волинської області(більшого охопленням покриттям території області ) .Також із-за стратегічних мотивів-недалеко від РТПЦ знаходився найбільший в регіоні пункт системи ПВО, а як відомо польоти біля телеретрансляторів були заборонені.  

zoz

• Гість
« Відповідь #7 : Грудень 01, 2011, 23:06:27 »
Цитата: "pavlo_r" post=11722
Дивує більше факт розміщення телепередавачів на даху житлового будинку. Не те щоб випромінювання, яке в низ майже не потрапляє. А позиція самих мешканців дому, котрі (не знаю, може і не так) миряться з цим антенним полем.

Я наскільки памятаю то ретрансляційно-передавальний центр  там було розроблено в документації і збудовано  за всіма технічними правилами і нормами ,і я думаю люди які там получали квартири знали про це . Доречі, починали там жити і живуть не прості люди-, серед відомих знаю що там живе Народний артист України ,Герой України - Василь Зінкевич .  

zoz

• Гість
« Відповідь #8 : Грудень 01, 2011, 23:24:25 »
Цитата: "pavlo_r" post=11629
Знайомий повернувся з відрядження у Луцьк. Іноді по роботі йому доводилось бувати в житлових будинках міста. Був серед них і Словацького 12. За його словами будинок житловий на 209 квартир. Два останні поверхи зайняті під ВФКРРТ і ТзОВ "Телемережі Волині". На дах їх (було двоє) звісно не пустили, але фото виду міста з верхніх поверхів його напарнику зробити вдалось. Ех, сумніваюсь, що він надасть мені їх (фото) для розміщення тут, та попросити при зустрічі спробую.

Ось рік назад  

Uploaded with ImageShack.us  

Lawyer

• Гість
« Відповідь #9 : Грудень 01, 2011, 23:43:57 »
Лучше дом там под офисы сдать, чем в нем жить. Излучение же неслабое  

SFC

• Гість
« Відповідь #10 : Грудень 01, 2011, 23:44:38 »
все правильно. во-первых, изначально гиэ и пункт вещания располагались в одном месте. а позже, при постройке более высотного здания в него перенесли (в буквальном смысле, т.к. это с другой стороны центральной площади луцка) в это здание.  

Відсутній Лех

• Трохи більше ніж новачок
  • **
  • Подяки
  • -Надані: 33
  • -Отримані: 16
  • Репутація: +20/-0
  • Розташування: смт.Турійськ-Ковель Волинь
« Відповідь #11 : Березень 04, 2012, 12:56:54 »
Ось переглядав Волинські новини і надибав таке http://kowel.at.ua/news/igor_chajka_pro_istoriju_kovelskogo_telebachennja_video/2012-03-03-2023  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 4552
  • -Отримані: 4016
  • Репутація: +4434/-159
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #12 : Березень 22, 2012, 18:40:24 »
а Культура на 89,1 тепер мовить у смт Олика, Ківерцівського району
тепер зрозуміло чому 89,1 чутно у Рівному, а 100,4 ні  
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

Русские своих не бросают. А кого бросили, те не свои.

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 4552
  • -Отримані: 4016
  • Репутація: +4434/-159
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #13 : Березень 30, 2012, 10:46:27 »
Хтось може перевірити, чи є мовлення "Проміня" у Ковелі?  
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

Русские своих не бросают. А кого бросили, те не свои.

sony

• Гість
« Відповідь #14 : Квітень 10, 2012, 22:05:09 »
не можу  зрозумыти  більшість каналів зі словацького  транслюються, а цифрове в підгайцях, а також на карбишева  збудували вишку , то куди   переходити  будуть  .

В підгайцях цифра  а на карбишева   вишка для чого?  кажуть  на карбишева   теж цифра буде   ,хочуть щоб  кут  передачі  покриття лучше було то дві вишки  для цифрового тв   в підгайцях  і на карбишева я так поняв , хто що скаже , треба точно знати