Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

loreniola написав(ла):
ЦитатаА ця радіостанція саме польська а не словацька.І йде класична музика.
Там точно 87.7 ??? Я на 87,6 ловив у Львові польську \"двійку\", це типу їхнє радіо Культура  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

loreniola

Напевно все таки це друга програма польського радіо на 87,6.
Трансляція з інтернету:там розповідають про Шопена.
І по стилю схоже на те що я зранку слухав по радио  
  •  

loreniola

Сьогодні також цікавий факт.Зранку коли було тропопрохождение.То зловив на 107,4 радіо \"ZET\" з Кросно (Польща).Сигнал пробився все ж таки біля \"Мелодії\"  
  •  

Vova.UA

Зранку приймалась якась станція на 97,5, не знаю, на якій мові. Можливо румунська.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

loreniola

Я думаю якщо б була румунська то і в той же час ловилося б і Тернопільські радіостанції.А Тернопіль не ловиться а ловиться Польща.Я за все своє життя тільки один раз зловив румунів на FM.  
  •  

Vova.UA

loreniola написав(ла):
ЦитатаЯ думаю якщо б була румунська то і в той же час ловилося б і Тернопільські радіостанції.А Тернопіль не ловиться а ловиться Польща.Я за все своє життя тільки один раз зловив румунів на FM.
Тут хлопці писали, що колись ловилася така станція
97,50 MHz / Radio Slager / Tokaj, Венгрия / 50kW / H /
Напевно воно ! ;)  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Maksim

Я живу в Запорожской обл. в 20км. от Азовского моря, у меня раньше стояла двух рамочная антенна на высоте где-то 6 метров и усилитель \"Шприц\" которые ставили на автомобили,  ловило практически постоянно 107,4 фм \"Наше радио\" (Московская радиостанция, не украинская) из города Новороссийск (Россия), расстояние от меня до передатчика было где-то 275 км. Качество сигнала - разное, и ловило чисто на уровне местных в стерео режиме, и плохо с шумами, тогда переходил на моно и можно было дальше слушать. Из 365 дней в году, сигнал принимал где-то 340-350 дней (я думаю для такого расстояния это нормально) Потом собственники передатчика поменяли \"Наше радио\" на \"Радио Звезда\", Поскольку звезда мне не понравилась, перестал слушать. Сейчас стоит простая антенна из двух проволок + усилитель с телевизионной антенны \"Бабочки\" слушаю 99,9 ФМ \"Радио Кукуруза\" из станицы Вышестеблиевская Краснодарского края (Россия), расстояние до передатчика где-то 200 км., сигнал – также когда как, иногда даже в машине можно поймать, иногда неделю не ловит :cheer:  
  •  

loreniola

Тут всё дело в том что ловиться в Запорожской области радиостанции из Краснодарского края: это то что между ними Азовское море.А тропопрохождения намного сильнее над водой чем над сушей.А самые сильные тропопрохождения наблюдаються над океанами.
Вот адрес интернет-ресурса по тропопрохождению:
http://www.dxinfocentre.com/tropo_eeu.html
Я во Львове лично ловил радио и ТВ с Хмельницкого.
Это порядка 220 км. И в основном наблюдалось осенью  
  •  

digitalif

Приймав не без допомоги сушилки із підсилювачем у Галицькому районі Івано-Франківської області:

88,4 - Pro FM
91,2 - Radio Romania Actualitati

Прийом із румунського села Беюц (Baiut)
Відстань - 185 км.  
  •  

loreniola

Я колись приймав на 71,3 УР-1 з Івано-Франківська.І ще УРи з інших обласних центрів:Тернопіль(найчастіше),Луцьк,Хмельницький.Ще було Наше радіо з Хмельницького на 103,2 (найдальший улов) , радіо \"Край\" з Рівного та радіо \"Лат\" з Тернополя (якась дивна назва).Ото і все.
Тут легше спіймати радіо з іншого обласного центру ніж з якогось села у Львівський області.  
  •  

Vova.UA

loreniola написав(ла):
ЦитатаТут легше спіймати радіо з іншого обласного центру ніж з якогось села у Львівський області.
Я тільки з Рівного колись якусь станцію ловив на УКВ. Решта - поляки, і станції з \"якигось сіл у Львівський області\" ;)  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

loreniola написав(ла):
ЦитатаТут легше спіймати радіо з іншого обласного центру ніж з якогось села у Львівський області.
Я тільки з Рівного колись якусь станцію ловив на УКВ. Решта - поляки, і станції з \"якигось сіл у Львівський області\" ;)  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

neekeri

loreniola написав(ла):
Цитатарадіо \"Лат\" з Тернополя (якась дивна назва)
:laugh:
Радiо ЛАД
http://uk.wiktionary.org/wiki/лад  
  •  

loreniola

Радіо ЛАД -- також дивна назва.Напевно і слова такого в словнику нема:dry:  
  •  

neekeri

loreniola написав(ла):
ЦитатаРадіо ЛАД -- також дивна назва.Напевно і слова такого в словнику нема:dry:

Дивний, Ви чоловіче, я Вам скажу :)
в моєму попередньому повідомленні є посилання на онлайн-тлумачення слова \"лад\"

ЛАД - стан, коли все робиться, виконується як слід, відповідно до певних вимог, правил і т. ін.; упорядкованість
- злагодженість, узгодженість у діях; організованість
- згода, злагода в стосунках, взаєминах і т. ін.  
  •