Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

loreniola

Сьогодні зранку було потужне тропопроходження.І ловилось \"Поділля\" на 503,25 та \"24\" на 567,25 з Хмельницького.Перший раз в цьому році.  
  •  

galicja

про 91.2 в Франківську Підтверджую! і доволі сильний сигнал,при умові виключених домашніх електроприладів.
Ну і ще цікаво, що на 88.1 дуже слабо,проте чути Радіо24 з Тернополя.  
  •  

ЧІЗ

Друзі ! Хто приймає цифру з Польщі ? Поділіться спостереженнями і досвідом. Бо я тільки готуюся до цього. Було б добре з технічними параметрами і виглядом антенних систем, а також вкажіть місце прийому. Наперед вдячний за розгорнуту відповідь.  
  •  

Vova.UA

ЧІЗ писав(ла):
ЦитатаДрузі ! Хто приймає цифру з Польщі ? Поділіться спостереженнями і досвідом. Бо я тільки готуюся до цього. Було б добре з технічними параметрами і виглядом антенних систем, а також вкажіть місце прийому. Наперед вдячний за розгорнуту відповідь.
А звідки ту цифру приймати ??? Від Львова, наприклад, до найближчого передавача (RTCN Krosno \'Sucha Gora\') 150км !
МХ-2: 61 ТВК, 794 MHz, 10 kW ERP
МХ-3: 42 ТВК, 642 MHz, 25 kW ERP

Для порівняння - з того РПЦ -  Polskie Radio Rzeszow 90,5  з потужністю 120 кВт (ERP)(!!!) у Львові можна зловити мабуть тільки на Деген, і то при хороших умовах. :S  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

ЧІЗ

Цифра вже тестується з Перемишля і Замосця
http://www.dipol.com.pl/dane_nadajnikow_tv_naziemnej_w_polsce_bib07.htm


Додано: 21-07-2011 18:44

:) Цифра вже тестується з Перемишля і Замосця :cheer: http://www.dipol.com.pl/dane_nadajnikow_tv_naziemnej_w_polsce_bib07.htm  
  •  

sokalski

Приймаю в Сокалі з Замостя(Тарнаватка) на 52 каналі на звичайну сєтку ,
мукс 2 ,все йде суперово.  
  •  

Vova.UA

sokalski писав(ла):
ЦитатаПриймаю в Сокалі з Замостя(Тарнаватка) на 52 каналі на звичайну сєтку ,
мукс 2 ,все йде суперово.
А який стоїть підсилювач, і який рівень сигналу в %

Ага, і ще: Телевізор без тюнера приймає на 52-му ТВК якісь перешкоди від цифри ? Ну тобто, чи можна якось помітити, чи є якийсь сигнал ?  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

sokalski

Підсилювач, наскільки мені пам*ять не зраджує якийсь SWA найсильніший,йому район 10 років і давно не спускав антену тому і непам*ятаю,кабель з центральною мідною жилою,але без фольги.
Телевізор самсунг  le32B350 з вбудованим тюнером,якість і сила сигналу в ньому не показує,але прийом впевнений, тому що через сплітер підключаю ще 12 каналів кабельного соціального пакету,а антену послаблюю 50 омним резистором і з мукс 2 все окей,на 52 в аналозі нічого крім снігу невидно.
Ще можливо би на Пяски 21канал мукс2 попробував,раз пересканувало але зовраження небуло бо новий канал мішає і ще антена на тарнаватку,можливо якби строго на Пяски,то витягнуло би,непробував.  
  •  

admin

Vova.UA писав(ла):
ЦитатаАга, і ще: Телевізор без тюнера приймає на 52-му ТВК якісь перешкоди від цифри ? Ну тобто, чи можна якось помітити, чи є якийсь сигнал ?
шукай перешкоду на 53 аналоговому ТВК, 52 ТВК буде зривати синхронізацію 53 ТВК  
  •  

Vova.UA

admin писав(ла):
ЦитатаVova.UA писав(ла):
ЦитатаАга, і ще: Телевізор без тюнера приймає на 52-му ТВК якісь перешкоди від цифри ? Ну тобто, чи можна якось помітити, чи є якийсь сигнал ?
шукай перешкоду на 53 аналоговому ТВК, 52 ТВК буде зривати синхронізацію 53 ТВК
На 53 ТВК є тільки Польсат з тієї ж Замості, і він в мене показує тільки при сильних проходженнях.
А на 62 - взагалі нічого нема, тому 61-й з Перемишля не можу перевірити.
56-й з Перемишля тоже паскудно йде, підозрюю, що там антени не направлені в сторону Львова.

От Перша і Друга програми - нормально. 100% йдуть звідси

TVN (31) теж слабо, але там і потужнісь набагато нижча  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

гарно
16 поверхів по 4 панелі на поверх, десь 16 Дб
заявлені 100 кВт ERP на подібній антені десь 2500 Вт передавача  
  •  

Vova.UA

admin писав(ла):
Цитатагарно
16 поверхів по 4 панелі на поверх, десь 16 Дб
заявлені 100 кВт ERP на подібній антені десь 2500 Вт передавача
там 8 роверхів х 4

а внизу направлені:
6 панелей чуть вище і 8 нижче.
 
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

щось я геть забігався, вибачаюсь, звісно 8х4 - 15,3 дБд (для прикладу взята Sira)
для отримання 100 kW ERP потрібно 5 кВт передавача  
  •  

Vova.UA

Нарешті в мене та карта відкрилась. :silly:
Походу я \"попадаю\", але не дуже впевнено :blink:
 
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

ЧІЗ

Цитата: "sokalski" post=2850Приймаю в Сокалі з Замостя(Тарнаватка) на 52 каналі на звичайну сєтку ,
мукс 2 ,все йде суперово.
А що більш нема кому похвалитися прийомом DVB-T з Польщі ? Сокаль- це добре, але було б дивно, якщо б там не приймалося. Що у Львові чути? Якщо хтось приймає, вкажіть, будь-ласка, район , висоту приймальної антени відносно землі(поверховість будинку) і використане обладнання (антена, підсилювач). Наперед вдячний всім, хто відгукнеться !  
  •