Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

admin

#360



Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Січень 17, 2021, 00:46:07
НВ з Підбужа багато де по Львову приймається, цікавіше по прийому польського ТБ.  В мене тепер телевізор Elenberg самий примітивний китаєць і та сама антена 25 елементів на Пшемисль,  приймаю дециметрові польські мульиплекси з Пшемисля майже цілодобово.. Раніше на тому кабелі від то самої вищевказаної антени  було зєднання за рахунок чого сигнал в деннні години не приймався. Тепер кабель без розриву, ще й без підсилювача. Нагадаю район Пасічна-Ярошинської, висота 375 м над рівнем моря, будинок 2 поверхи. Впринципі можете написати в таблиці про прийом польських муксів з поміткою " прийом  залежить від району міста і від апаратури" чи щось в тому дусі.
ОК

Стандартные параметры для внесения приёма телеканала в соответствующие таблицы на сайте должны быть следующие (помимо того что шкала должна быть от 3 и выше, приём вне зависимости от времени суток):


1.Высота приёма 10 метров и меньше от земли
2.Антенны для приёма - коммерческие, желательно узконаправленные, использование стандартных усилителей не запрещается
3.Конструкции из нескольких антенн одного и того же диапазона - не засчитываются, также как не засчитывается приём на самодельную антенну типа "волновой канал"
https://forum.ukrtvr.org/index.php?action=rules


Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Січень 17, 2021, 11:37:52
Пасічна-Ярошинської то є схід Львова. Я думаю прийом можливий в усіх частинах Львова з висотних будинків в першу чергу 15, 10,9 поверхів, можливо 5 поверхівок, якщо вищі не перекривають ну і менше 5 поверхів так як у мене-щоб тільки відкрито було на Пшемисль до прикладу. Але я і зарахунок висоти вигрібаю-до прикладу Сихів десь має висоти 340-350 метрів. Північна частина походу навіть з висоток польське ТБ не прогляне -вона в ямі, і горизонт на Польщу там перекривається Кортумовою горою.  Скажу так-то треба пробувати купляти апаратуру, проглядати профіль висот, знати на якій висоті живе глядач, знати висоту підвісу передавальної антени, чи нема поблизу яких високих перешкод, в інтернеті є діаграми направленості тих Муксових передавачів-це теж допомагає, потужності передавачів теж дають приблизне уявлення про можливість чи неможливість прийому. Також дуже рішає направлена антена і відсутність розривів у кабелі.
а ось це не цікаво, бо це не поза правилами прийому


Так мені залишати чи ні прийом у ЛЬвові? з огляду на вказані правила прийому
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Я думаю лишайте поки що в таблиці, сумніваюся звісно що нижче 10 метрів від землі щось впіймається, хіба аналогове  радіомовлення  на Тексуні. Виходить моя висота землі над рівнем моря і моїх два поверхи то еталон судячи по правилах прийому?))))) Цікавий підхід).  Ще б хтось відписався  з подібних умов як у мене. Якщо вже брати по стандарту то я десь так і вписуюся в нього)))) Цікаво який то стандартний підсилювач?
  •  

admin

10 метрів від уровня землі це рекомендації ITU щодо планування зон покриття.
ну стандартний підсилювач це те що можеш більше менш купити на кожному ринку, а не щось близьке до цього http://www.terraelectronics.com/Pub/default.aspx?Page=products&PID=270
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Зрозуміло тепер. Думаю 10 метрів десь буде над землею. Підсилювач у мене є в закромах LNA-188, може його і доставлю, цікаво тестовий Мукс злапати.  Можна посилання на рекомендації ITU?
  •  

admin

  •  

Sergij86

#365
Добрий день.

Зацікавила тема прийому польського Т2, і спробував проексперментувати. Зробив антену потрійний квадрат (не сильно критикуйте за якісь виконання "антени"))).  підсилювач  ALN-9999








Локація: вул.Стрийська, 9 поверх, пряма видимість горизонту
Результат: стабільний прийом MUX-3 (k.26), MUX-2 (k.31).
MUX-1 сканується, але недостатня потужність сигналу, посмтійно сипеться картинка.













На майбутнє планую спробувати спробувати інший тип антени, результати викладу на форум.)
Дякую за увагу.

DrewUA

Цитата: Sergij86 від Квітень 12, 2021, 04:47:55
Результат: стабільний прийом MUX-3 (k.26), MUX-2 (k.31).
MUX-1 сканується, але недостатня потужність сигналу, посмтійно сипеться картинка.
Це у денний час чи у ранній при тропо?
  •  

Sergij86

Цитата: DrewUA від Квітень 19, 2021, 15:35:31
Це у денний час чи у ранній при тропо?

денний час, 17-18 квітня
погода: без суттєвих опадів.)
спробую наступного тижня у вечірнй час, + можливо спробую іншу антену
  •  

mikhail

#368
Стрийська.... То це я на науковій теоретично теж можу на 9 поверсі щось зловити? Але не факт і антену треба на дах 😂😂😂

І щось я вмісту не бачу..... Фото відео...

І ще одне.... Звідки зловили? Перемишль?
  •  

Sergij86

з Перемишля
*фото попправив, повинні відображатися
  •  

Sergij86

Минулого року телевізор автоматично зісканував, TVP Krakow та TVP Katowice, трансляції не бачив.

Рясне-2, антена  на даху 9 поверхівки, аналог "EUROSKY ES - 003" з підсилювачем.



  •  

Polyvko V.

Цитата: Sergij86 від Квітень 20, 2021, 11:13:34
Минулого року телевізор автоматично зісканував, TVP Krakow та TVP Katowice, трансляції не бачив.

Рясне-2, антена  на даху 9 поверхівки, аналог "EUROSKY ES - 003" з підсилювачем.




Під час сильного проходження таке буває.
  •  

Kuzen

#372
       На території Польщі почали працювати тестові передавачі в стандарті DVB-T2. У Львові приймаю з Замостя на каналі 39 п'ять каналів: TVP Dokument HD,  TVP Kobieta HD, TVP Kultura HD,  TVP Polonia HD,   TVP Rozrywka SD. Трансляції в стандарті H.265 HEVC. Якість краща ніж DVB-T. Рівень сигналу приблизно як і на каналі 36 з Замостя. Телевізор канали просканував, а тюнер DVB-T2 не бачить цих каналів, тобто для перегляду потрібний тюнер або телевізор який підтримує HEVC. Планується на 39 каналі трансляції матчів Евро 2020 в 4К.
  •  
    Подякували за цей пост: Гоша

Polyvko V.

        
Мій  Samsung UE39F5500AK UA сьогодні в ручному пошуку при 100% якості не зберіг нічого, значить не підтримує даний формат.        Підтримувані формати    MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG.
  •  

Kuzen

Наш DVB-Т2 мультиплекс з Високого замку  на 40 каналі може заважати 39, теж не просканує, тільки коли сильний сигнал буде з Польші . Ще можна Перемишль/Кросно  пробувати на 24 каналі, там сусідні канали вільні.
  •