RDS

Автор admin, Липень 01, 2009, 16:34:28

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Цитата: "admin" post=13728у меня этот мп3шник и в Италии не блещит, думаю скорее всего он кривовато сделан
І я думаю, що криво. Писав в службу підтримки - відповідь стандартна - зверніться в СЦ.
Хоча я писав, що проблема можливо програмна, хай би програмісти подумали над цим питанням.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Цитата: "zum" post=13726а вот портативные устройства типа мп3 плееров, телефонов  тп при малейшей криворукости радийщиков сдают ее... ;)

У мене на телефоні РДС не відображається тільки на Радіо Рокс (Nokia 6303i), а от на більш дешевій моделі, того ж виробника - всі станції йдуть коректно.
До речі, був на новий рік в Бродах і не пропустив можливості перевірити 107,5 на предмет наявності РДС.
РДС - є, що дуже тішить, але відображатися починає тільки в місті. За кілька кілометрів до Бродів, коли сигнал на телефоні вже якісний і стабільний - РДС вперто не показується. Може так кодер налаштовано :dunno: .

П.С. З Новим Роком усіх :drinks:  
  •  

neekeri

Цитата: "pavlo_r" post=13737П.С. З Новим Роком усіх :drinks:
Дякуємо!

Хлопці, а що є на 89.7 в рядку RT (radio text), щось є?  
  •  

Vova.UA

Цитата: "pavlo_r" post=13737РДС - є, що дуже тішить, але відображатися починає тільки в місті. За кілька кілометрів до Бродів, коли сигнал на телефоні вже якісний і стабільний - РДС вперто не показується. Може так кодер налаштовано
В Н.Роздолі нормально настроїли на 107,6. Як їхати по Жидачівському районі - то все стабільно йде. (ну це , якщо не брати до уваги легкий перекос звуку в стерео, який на ФМ галичина часто трапляється)  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

zum

Цитата: "pavlo_r" post=13737
Цитата: "zum" post=13726а вот портативные устройства типа мп3 плееров, телефонов  тп при малейшей криворукости радийщиков сдают ее... ;)

У мене на телефоні РДС не відображається тільки на Радіо Рокс (Nokia 6303i), а от на більш дешевій моделі, того ж виробника - всі станції йдуть коректно.
До речі, був на новий рік в Бродах і не пропустив можливості перевірити 107,5 на предмет наявності РДС.
РДС - є, що дуже тішить, але відображатися починає тільки в місті. За кілька кілометрів до Бродів, коли сигнал на телефоні вже якісний і стабільний - РДС вперто не показується. Може так кодер налаштовано :dunno: .

П.С. З Новим Роком усіх :drinks:
Скоріш за все на кодері замалий рівень піднесучої рдс сигналу, в такому разі і будуть проблеми з читанням при неякісному прийомі станції.. П.С. Вас також з Новим Роком, а також усіх користувачів сайту :hi:  
  •  

stas-251179@ukr.net

А чтобы радио станции включить сигнал РДС, нужно дорогое оборудование дополнительно или просто нужно настроить передатчик?  Почему же многие станции не передают его вообще или только в крупных городах вещания?  
  •  

admin

стоимость как для радиостанции - копейки  
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

stas-251179@ukr.net

Видимо радиостанции считают, что РДС ненужная лишняя опция, поэтому не охотно ее передают?  
  •  

admin

а если по короче - жлобы  
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

stas-251179@ukr.net

удалено администрацией как не соответсвующее теме топика  
  •  

denis nikolaevich

Цитата: "admin" post=14346а если по короче - жлобы
ну не знаю,все ли жлобы,а в Мариуполе нет ни одной станции с RDS  :girl_cry:  
  •  

AlexFM

Цитата: "stas-251179@ukr.net" post=14345Видимо радиостанции считают, что РДС ненужная лишняя опция, поэтому не охотно ее передают?

У нас сейчас всего 2 станции, передающие РДС, более того Супер-радио настроили чудо-хрень, при которой уезжая из Николаева например в Херсон - магнитола сама перестроется. Особенность РДС-а это индикация температуры за бортом. У нас в конторе водители очень любят подобную фенечку.  
  •  

admin

чудо-хрень-заморская звётся AF и усердно используется начиная с 300 км на запад от Николаева  
  •  

mikhail

че? как Люкс или Радио 24 слушаеш едя с Ровного в Луцк тоже переключает
токо лиш би айди бил одинаков....  
  •  

admin

я саркастически.
но увы, хороший РДС в Украине редкость  
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019