Голос Столиці

Автор elena, Листопад 06, 2011, 18:59:05

Попередня тема - Наступна тема

admin

я сегодня слушал
Радио Динамо не услышал  
  •  

дрон

Цитата: "admin" post=9605я сегодня слушал
Радио Динамо не услышал

Пардон, исправил. Просто онлайн отсюда слушал:

http://luxradio.ru/radio-dinamo/

Но в новостях на "Столице" словосочетание "Голос России" звучит только в ссылках, а не в джинглах.  
  •  

Lawyer

Дрон, ты прав, всё обслуживание станции делает УМХ, просто сценарий развития им дает Голос России. Равно как и новости присылает. Здесь их уже переводят на украинский и записывают для эфира  
  •  

Lawyer

Влад, позывной Динамо звучит раз в час, чтоб Нацраде хорошо спалось.
Так что исправляй наверное страничку станци на Голос Столицы-радио Динамо  
  •  

admin

  •  

sohok

Я сьогодні послухав зранку радіо голос столиці ,так виявляється вони змінили формат і працюють у форматі ток радіо без музики, формат такий самий як радіо сіті москава, отже радіо голос столиці і радіо 24 тепер відрізняються, радіо 24 працює у форматі інформаційно-музичному де кожні 15 хвилин йдуть новини, а радіо голос столиці у форматі ток радіо без музики  
  •  

vital-fm

Вчора о 6-ій чув музику.  
  •  

Ігор

Увімкнув спеціально Голос Столиці, і почув музику.  
  •  

Yurchik30

По утрам и вечерами у них действительно много новостных и аналитических передач без музыки, а в остальное время по-прежнему много музыки, причем только иностранной, но качественной. Так уже давно.
  •  

Ігор

В день там між програмами грає по 2 пісні. Більше не чув.
  •  

sohok

радіо голос столиці може бути конкурентом радіо ера, оскільки ефір на радіо голос столиці з 7 ранку і десь до 22 чи до 23 години вечора ,йдуть тільки новини, а музика починається з 23 години ночі і до 7 ранку, цікаво чи вони будуть йти і в нші регіони україни
  •  

sohok

Сьогодні по радіо голос столиці йде реклама ,що голос столиці це цілодобове інформаційне радіо .Хто слухав радіо голос столиці це правда, що там нема музики і цілодобово йдуть тільки новини, чи це неправда і по радіо голос столиці музика  є
  •  

sohok

Поговорив я сьогодні з ведучими радіо голос столиці і вони мені сказали, що голос столиці буде йти до інших міст України ,викупляти частоти в інших радіостанцій України або вигравати конкурси
  •  

Ігор

Цитата: "sohok" post=44413Сьогодні по радіо голос столиці йде реклама ,що голос столиці це цілодобове інформаційне радіо .Хто слухав радіо голос столиці це правда, що там нема музики і цілодобово йдуть тільки новини, чи це неправда і по радіо голос столиці музика  є
останнього разу коли я їх слухав, були пісні, але рідко, день одна на 20 хвилин.
  •  

Ігор

Увімкнув для цікавості, дійсно тільки розмови. І прийом аж на 2+.
  •