Ретро FM

Автор roman, Листопад 11, 2011, 21:15:09

Попередня тема - Наступна тема

DVB

Так, плейлист змінився. Тепер дійсно схоже на Ретро ФМ, старого формату. Навіть, схоже що формат, який був до 2014 року.

kram2000

Інтернет-потік "Ретро ФМ. Легенди" не працює
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

Перевіряв ще 30 грудня, в додатку Radioclub цей потік не працював.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Chevalier

#438
Цитата: kram2000 від Січень 16, 2022, 16:00:31
Інтернет-потік "Ретро ФМ. Легенди" не працює

Там взагалі все заплутано. На сайті https://radioclub.ua є канал "Ретро. Новорічна збірка". (Слоган "З Новим роком! /  С Новым годом").  Якщо його ввімкнути,  в плеєрі на сайті з'являється назва "Ретро. Легенды", а лінк потоку виглядає так:

https://cast.radiogroup.com.ua/retro_dance320

P.S. Щойно перевірив мобільний додаток. Та ж картина: Канал "Ретро. Легенди" працює, і там теж звучить ця ж новорічна збірка.

P.P.S. Натомість у додатку не працює канал "Ретро. Romantic". Він також відсутній на сайті "Радіоклубу".
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Radio_2019

Сьогодні на Ретро FM повернули старі-добрі джингли (ті, що були до 2020 року, тепер вони звучать паралельно з новими).
Такі ж джингли є в ряді інших країн, де є Ретро FM.
І зараз дійсно повернено старий стиль мовлення з піснями 80-90-их років.
:super:
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

taras_l

Цитата: taras_l від Січень 04, 2022, 22:09:15
Радіостанція може бути популярною і в інтернеті. Тепер, коли немає фм частот, можна повернути попередній формат звучання.
Цитата: Radio_2019 від Січень 18, 2022, 09:21:17
Сьогодні на Ретро FM повернули старі-добрі джингли (ті, що були до 2020 року, тепер вони звучать паралельно з новими).
Такі ж джингли є в ряді інших країн, де є Ретро FM.
І зараз дійсно повернено старий стиль мовлення з піснями 80-90-их років.
:super:
Я про це говорив раніше. Що будучи онлайн вони можуть повертатися до старого формату мовлення.  :super: :bravo: Тепер слухаю із задоволенням.

vadym_wfm

Цитата: kram2000 від Січень 16, 2022, 16:00:31
Інтернет-потік "Ретро ФМ. Легенди" не працює

Глянув, на айскасті тільки основний канал Ретро FM працює, в MP3 128/320 та AAC 64
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/
  •  

kram2000

Ретро FM, попри те, що воно припинило мовлення в FM, в онлайні ретранслює марафон "Єдині новини".

Radio_2019

#443
Ретро FM теж десь три дні не працює як на сайті, так і в додатку. Може, дійсно профілактика.

P.S. В мене історія схожа з kram2000, але не з Джемом, а з Ретро FM (тому буде трохи оффтопу). Серед дійсно старих пісень 70-90-их років зустрічаються всілякі там NK, Бумбокс, ТІК, Без Обмежень, Соловій, Цибульська і т.д. Я, звісно, не маю нічого проти них, але вони ну ніяк не вписуються в формат мовлення, який по ідеї мав би бути, і який був раніше (до 2020 року). Після переходу Ретро FM в онлайн (від Нового року і до вторгнення) сучасний трек траплявся приблизно на 10-15 старих, і це було ще терпимо, а зараз лунає через раз, і це мене, якщо чесно, також трохи дратує. В підсумку ми, по суті, маємо копію Мелодії FM, і то ретро-пісень, як на мене, там куди більше. Дивно, чому радіостанція обрала саме такий формат мовлення, бо яке відношення мають пісні кінця нульових-сьогодні до ретро?

UPD: Ретро вже працює, не перевірив, перш ніж написати.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

sen

#444
А про формат Ретро, так наскільки пам'ятаю Ретро і не була завжди станцією старих пісень. Коли вона з'явилась (друга половина 2000-х) там як раз були здебільшого пісні 80-х і 90-х. Пройшло 15 років, стали 90-2000-ні - все логічно.

А от Мелодія як раз всі 2000-ні була станція зі старою музикою, і дуже багато було радянської. На відміну від Ретро, поява англомовної пісні 80-х - це вже було майже не форматне.

Nostalgy - знову ж таки - не має дуже старої музики.

Зараз Шансон більш схожий на спражнє ретро, особливо щодо іноземних композицій.

А про сучасних українських виконавців на Ретро та інших  - так просто ставлять популярну україномовну музику. Можливо я дійсно погано знаю українську культуру до 2000-х (виріс у майже суто російськомовному середовищі і навчався в російськомовній школі), але я не певен що є чим україномовним заповнити етер до 2000-х. Навіть та невелика кількисть популярних українських виконавців або були відвертими комуністами (якщо кажемо про радянський час) або зрадниками (таких вистачає уже в незалежній Україні). Певен що можна знайти величезну кількість менш відомих україномовних виконавціх тих часів, але ж потрібен і рейтинг, не факт що така спроба відродження маловідомої україномовної культурної історії буде масово популярна.

Знову таки згадую Мелодію 2000-х - там майже не було україномовної музики, здебільшого російськомовна радянщина.
  •  

vital-fm

Та є, інша справа по авторському праву тих часів.
  •  

sen

Дійсно сподіваюсь що є...

З дитинства (90-ті, Харків), україномовного можу пригадати хіба що ВВ та Ротару, і нажаль десятки російських...
  •  

vital-fm

Та ну, ТНМК, Юлія Лорд, купа з території а, просто комерційні брали переважно ненаше, пояснюючи неформатом.
  •  

kram2000

Цитата: vital-fm від Серпень 01, 2022, 21:24:03
Та ну, ТНМК, Юлія Лорд, купа з території а, просто комерційні брали переважно ненаше, пояснюючи неформатом.

Творчість гурту ТНМК та Юлії Лорд можна було почути саме на тепер вже покійному Джем ФМ.  Бо це керівництвом медіахолдингу UMH Group це все сприймалось як альтернативна музика (це моє припущення).

Коли Ретро запустилося замість Радіо 5 в далекому 2007 році, то там з українського лунали лише Пономарьов ("Зіронька", "З ранку до ночі"), Білик, Ротару, гурт "Світязь" ("Ні, я не ту кохав") Повалій та гурт "ВВ".. Це після 2014 року радіостанція почала крутити ОЕ, ТНМК, Міку Ньютон, Ані Лорак тощо.
  •  

vital-fm

#449
Ну я в контексті 90-их писав, що, при бажанні, можна було набрати.
А коли Ретро запускалось - квот ще не було, ось і ігнорували.
Хоча ні - були ж українські ночі.
  •