СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

GAS

Цитата: forest74 від Вересень 19, 2023, 12:37:04Слухайте "Українське радіо" в Рені на 105,9 МГц.
Слухаємо, й Промінь на 97.8. Але коли вимикали світло минулої зими - FM-мовлення зникало разом із ним, вочевидь, на наших передавачах немає резервного живлення.
Цитата: AlexM14 від Вересень 19, 2023, 15:20:51За логікою, мовлення на СХ призначено здебільшого для окупованих територій, бо там немає УР на FM. В Ізмаїлі/Рені воно є.
В принципі логічно, але в нас мовлення є, тільки коли є світло. Не дай Зевс, знов блекаути - жоден мобільний оператор немає генераторів, то будемо взагалі відрізані від інформації. І доречи, в Ізмаїлі немає мовлення УР, але поганенько приймається з Рені та Болграду
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Натомість непрацюючих частот ФМ дофіга. Може хтось мене прочитає. Ладно,  закінчуємо оффтоп.
  •  
    Подякували за цей пост: GAS

vital-fm

Я так розумію, що за фм forest74 не відповідає, лише за СХ, хоча, може передасть.
  •  

admin

я не про нього
  •  

Дмитро

Доброго дня всім. Є питання щодо Українського Радіо. Я живу на півдні Німеччини та приймаю УР1 на 1278 майже кожен вечір. (На Деген, і в мене є Nordmende Traviata 58, теж непогано приймае на 5м дріт). ХХотілося б отримати QSL картку. Два роки тому я вже приймав УР1 на 549кгц, надсилав листа з репортом звичайною поштою на Хрещатик 26, але нажаль відповіді не отримав. Може треба слати до Одеси, там де передавач? Чи є хоча б теоретична можливість отримати відповідь? Дякую.
  •  

AlexM14

Цитата: Дмитро від Вересень 20, 2023, 13:56:44Хотілося б отримати QSL картку. Два роки тому я вже приймав УР1 на 549кгц, надсилав листа з репортом звичайною поштою на Хрещатик 26, але нажаль відповіді не отримав.

Два роки тому було б більше шансів отримати QSL, якщо б надіслали рапорт чутності російськомовних програм Radio Ukraine Int. на 549 кГц. Тоді RUI точно підтверджувало рапорти з-за кордону - колишня очільниця RUI Жанна Міщерська відповідала на схоже питання на своїй facebook-сторінці. Але там все дуже змінилось за останні 1,5 року...

Напишу в приватні повідомлення щодо того, хто може відповісти на це запитання на УР.
  •  
    Подякували за цей пост: Дмитро

jur_fm

Радіо Воча Сперанцей з Румунії на 1485 кГц:

  •  

AlexM14

#2362
Останнім часом "Радіо Свобода" російською дуже добре чутно на 864 кГц (передавач у Вірменії) з 17:30 до 18:30 за Києвом. За інформацією "з надійних джерел", зараз для цієї трансляції використувується антена, направлена на Україну (та сама, що і на 1377 кГц з 21:32 до 22:47). Влітку такої чутності не було - напевно, впливає те, що тепер темнішає раніше...

jur_fm

Голд з Великої Британії на 1548 кГц:


Станція полишить частоту в кінці місяця.
  •  
    Подякували за цей пост: Scannerist

forest74

#2364
Цитата: vital-fm від Вересень 20, 2023, 11:06:55Я так розумію, що за фм forest74 не відповідає, лише за СХ, хоча, може передасть.
Відповідає, де за вашими даними відсутнє мовлення радіоканалів Суспільного мовника?
Хоча це не тема для цього форуму
  •  

jur_fm

Кантрі радіо з Чехії на 954 кГц:


Це колишня частота Чеського радіо.
  •  

OldRadioFan

1278 кГц північна Луганщина
Добре чути після заходу сонця і до ранку. Увечері є завади від ірану.

Scannerist

Цитата: jur_fm від Жовтень 04, 2023, 12:29:29Кантрі радіо з Чехії на 954 кГц:

Це колишня частота Чеського радіо.

Минулого року там тестували DRM передавач. Вирішили повернутись до аналогу?
  •  

jur_fm

Цитата: Scannerist від Жовтень 16, 2023, 22:55:39Минулого року там тестували DRM передавач. Вирішили повернутись до аналогу?

То Чеське радіо і тестувало. А тепер частоту віддали Кантрі-радіо.
  •  

Scannerist

#2369
Орки тестують мовлення квакання на нашій рідній частоті 549 кГц, пишуть що 600 кіловат з Königsberg'а.
Як завжди - єдина мета лиш забрати чуже й сказати що то їхнє.
А наше мовлення ще буде на 549 чи вже гайки йому? :(