Останні повідомлення

#1
Цитата: kotenko. від Квітень 25, 2024, 00:49:10Сьогодні одна медіагрупа заявить, що з 1 травня іде вся з супутника, що дозволить зекономити в цьому році близтко 30-31 млн грн. Бо в минулому році багато не заробили Розпакуєм.ТВ і Доктором Тайсом, а робить нові програми якось треба, зарплати підвищувати, людей нових шукати, бо багато позвільнялось.
а з чого був зроблений такий висновок?
#2
Цитата: Vova.UA від Квітень 27, 2024, 23:47:21Підсилювач наче на 12 , але живився від тюнера п'ятьма вольтамиа при якій довжині будуть резонувати на 205мгц?
вони на 12, але наприклад 9999 чомусь не хоче приймати цифру від 12В але добре працює від 5.

Сьогодні в 09:21:54
Цитата: Vova.UA від Квітень 27, 2024, 23:47:21Підсилювач наче на 12 , але живився від тюнера п'ятьма вольтамиа при якій довжині будуть резонувати на 205мгц?
https://swl.in.ua/raschet-antenn.html
Виходить 34,8 см, якщо зробити розрахунок для чверть хвильового диполя.
#3
Аналогове та цифрове радіо / Re: Записи з ефіру
Останній допис від MrMaxx - Сьогодні в 01:15:36
В свою чергу, я зараз активно пишу ефір свого міста Одеси, а також сусідніх міст - Миколаєва та Херсона. Є записи одеських Просто 105.3 та Народного-Суперу 103.2, Люкс ФМ, миколаївського Перця 104.1 та херсонського X.ON 87.7. Також під час поїздки 21 квітня записав Хіт ФМ з Б-Дністровського на 90.8. Записи заллю наступного тижня на свій тг-канал.
#4
Цитата: Vova.UA від Квітень 27, 2024, 23:47:21при якій довжині будуть резонувати на 205мгц?
Приблизно два по 34 см.
#5
Мабуть це для інших каналів, які пішли з Амосу, бо крім інших каналів Інтера, на цьому транспондері мовлять канали Суспільного, які раніше мовили з Амосу. Та й К2, Зум та Інтер+ колись теж повернуться.
#6
Ми всі помилились. 6 каналів Інтера подавали заяву до Нацради не про припинення сателітного мовлення, а про зміну FEC на транспондері з 2/3 на 3/4, що збільшує його ємність з 60 до 75 Мбіт.
#7
Підсилювач наче на 12 , але живився від тюнера п'ятьма вольтами
Цитата: DVB від Квітень 26, 2024, 22:47:08резонують десь на 140-150 мГц
а при якій довжині будуть резонувати на 205мгц?
#8
Аналогове та цифрове радіо / Re: Записи з ефіру
Останній допис від TV-Ukr - Квітень 27, 2024, 23:43:01
Зробив підбірку записів за цей та минулий місяць, в якій є записи, які не зміг завантажити минулого разу, оскільки закінчилось місце на диску. Зокрема, є і вчорашні записи з багатьох радіостанцій, на які потрапила хвилина мовчання. Але це ще не всі записи, решту завантажу завтра, зокрема і записи Променя, один з яких датується 2021 роком і був зроблений з веб-архіву, оскільки помітив, що на РадіоФАПі нема жодного запису з Променя за 2021 рік (та й записів УР-1 та Культури за цей рік також нема). Також завантажу і довгі записи Перця за вчорашній день з траурним плейлистом. Ще хотів записати перехід на звичайний плейлист опівночі, але запис обірвався, оскільки закінчилась пам'ять на телефоні.

Також, як і обіцяв, зробив підбірку записів за минулі роки. Тут переважають короткі записи, зокрема місцевої реклами та переліку частот на Перці. Але є і довші записи, зокрема півгодинний запис Ретро FM в новорічну ніч, а також 50-хвилинний запис Ретро FM, про який я вже говорив в одному з минулому постів:
Цитата: TV-Ukr від Квітень 09, 2024, 23:25:51Слід уточнити, що цей запис робився із Шостки, і оскільки прийом вівся за 35 км від передавача, присутні певні завади, особливо в кінці запису. Також цей запис був зроблений за 12 днів до припинення мовлення.
Також зроблю доповнення і до інших записів:
5 серпня 2021 - два записи УР-1 із Шостки, на одному з них загальні новини, а на другому - включення УР-Суми.
10 жовтня 2021 - УР-1 з Новгород-Свіерського, фрагмент програми "Під прицілом". Тривалий час не міг ідентифікувати станцію на цьому записі, оскільки в назві файлу не вказано частоту, а на самому записі є лише ID цієї програми, і лише потім дізнався, що ця програма виходила саме на УР-1.
31 жовтня 2021 - ТКС із Шостки, фрагмент місцевого ефіру з музикою і рекламою. На запис не потрапили джингли, новини і анонси, які були на початку години. Коли буду в Шостці, то також зроблю запис як ТКС, так і Шлягера.
30 грудня 2021 - записи місцевої реклами на Ретро FM і Перець FM із Шостки. Можна помітити, що на Перці тоді було багато місцевої реклами, тоді як під час війни її кількість суттєво зменшилась, що й не дивно. А от на Ретро і тоді з місцевою рекламою було не густо, була переважно псевдомісцева реклама, яка потрапила на один із записів у гарній якості. Тоді як власне місцева реклама звучала рідко, але мені вдалось її записати, хоч і не в дуже гарній якості.
12 листопада 2022 - три записи з Короп FM, які я зробив під час проходження. На першому записі можна чути, як з сусідньої частоти (101.5) добре налазить Авторадіо з Брянська, яке також тоді проходило.
13 листопада 2022 - РУД з Холмів, фрагмент мережевої реклами. Прийом вівся за 97 км від передавача (не тропо), тому і якість прийому відповідна.
25 листопада 2022 - УР-1 із Шостки, на якому тоді були проблеми зі звуком, але їх швидко виправили.
16 грудня 2022 - Перець FM із Шостки, схоже, що тоді була завищена модуляція, бо сам прийом в тій точці нормальний.
27 жовтня 2023 - скан ефіру під час радіодиктанту, на який потрапили наступні частоти: 90.4 - УР-1 (Дружба), 101.0 - УР-1 (Новгород-Сіверський), 101.2 - Культура (Холми), 105.3 - Культура (Шостка), 106.1 - УР-1 (Холми), 107.8 - УР-1 (Шостка).

Це ще не всі записи, також планую викласти записи фрагментів мережевої реклами за 2021-2022 роки, і деякі інші записи, зокрема фрагмент хіт-параду від Музвару на NRJ, який, наскільки я знаю, вже не виходить в ефір. Щодо викладання всіх моїх записів на РадіоФАПі, для мене в першу чергу в пріоритеті записи, зроблені з FM-ефіру. У мене є записи, в яких крім назви станції також є місто мовлення, і більшість таких записів зроблено якраз з FM-ефіру, решта - з регіональних потоків. Також в пріоритеті записи минулих років, і записи Нашого під час збою та Города в Нікополі в останній день мовлення. Решта записів поки можуть полежати на радіозвалищі й чекати своєї черги.

Квітень 27, 2024, 23:54:37
Також забув додати про записи з Ретро FM за 2017-2018 роки, зроблені випадково. На запис 2017 року потрапив фрагмент пісні Milky Chance - Stolen Dance. Нічого особливого, якби не те, що пісня вийшла в 2013 році, хоча в тому ж 2017 я думав, що це пісня 90-х. І якщо в цьому році (і в цьому місяці) цій пісні виповнилось 11 років, то на момент запису цього фрагменту, пісні було лише 4 роки, що аж ніяк не тягне на ретро. Тобто, ще тоді почали розбавляти плейлист не тільки українською, а й зарубіжною сучасною музикою. А на запис 2018 року, крім пісні Gnarlz Barkley - Crazy, потрапив і фрагмент розмови ведучого. Обидва записи робились на диктофон, тому й їх якість відповідна, і в мене є ще декілька записів того ж періоду, але вони такої ж малої тривалості, і максимум, що на них потрапило - це джингли. Переважно на них лише фрагменти пісень, тому не бачу сенсу викладати ці записи.
#9
Львівська обл. / Re: ТРМ у Львівській області
Останній допис від Vova.UA - Квітень 27, 2024, 23:29:59
Судячи по фото, антена десь в центрі, а не на Воїнів УПА... Попробую поосінтити ))