Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

GAS

В Рені "Промінь" 97.8 вже 3-й день мовить тільки правий канал. При цьому УР-1 на 105.9 норм

GAS

Цитата: GAS від Грудень 01, 2023, 08:00:55В Рені "Промінь" 97.8 вже 3-й день мовить тільки правий канал. При цьому УР-1 на 105.9 норм
Підкажіть, хтось може в курсі, чи планується це виправляти? Окрім допису на форумі, я 6 грудня написав листа на ua.info@suspilne.media, але звідти навіть відповіді не було. Хоча минулого разу на звернення теж не відповіли, але виправили протягом 4-х днів. Може є ще якийсь канал зв'язку?

Я припускаю, що ця несправність пов'язана із тим, що з 26 листопада в Рені дні три були серйозні проблеми з електрикою через негоду, можливо в передавача щось згоріло через стрибки напруги - якраз в цей період і почав мовити тільки один канал. Хоча, звісно, можу помилятися
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DVB

Станом на зараз, на всіх радіоканалах НСТУ йде УР-1. З супутника, а відповідно і в ефірі.
На сайті НСТУ, замість Культури йде УР-1. Промінь в онлайні йде. Щось мабуть перемикають. Вирішили робити це вночі.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo

admin

Мені пишуть:
Станом на зараз нема обласних врізок о12:35 у Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Миколаєві, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Хмельницькому.
Потік Херсона не працює.
  •  

BanderaTV

  •  

DVB

BanderaTV, так повинні бути. В багатьох областях є. Правда у них в ці денні включення, нема новин. А передачі на теми, волонтерства, біженців, домашнього насильства, фемінізму і т.п. А новини і більш актуальна інформація, в вечірніх включеннях.
  •  

GAS

Цитата: GAS від Грудень 01, 2023, 08:00:55В Рені "Промінь" 97.8 вже 3-й день мовить тільки правий канал. При цьому УР-1 на 105.9 норм
Нарешті налагодили, стерео, обидва канали. Якщо до цього причетний хтось з форуму - велика дяка
  •  

admin

Я передав, але не знаю чи саме це допомогло.
  •  
    Подякували за цей пост: GAS

GAS

Пороблено в Рені, чи що... Знов зранку на Промені тільки правий канал :(
  •  

DVB

  •  
    Подякували за цей пост: GAS

GAS

  •  

admin

#4601
Купуєш штекер онлайн, відправляєш одеській філії кррт на Фонтанську 3)
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

GAS

Цитата: admin від Грудень 29, 2023, 20:10:44Купуєш штекер онлайн, відправляєш одеській філії кррт на Фонтанську 3)
Нафіга в Одесу, якщо воно мовить в парі кілометрів від мене?))) В нас же на телевежі в Рені повинен бути якийсь типу черговий, колись років 15 тому там мій однокласник працював (ще хизувався, добу спиш - три вдома).
А якщо сер'йозно - то якщо справа у штекері, то через те мабуть і в моно іноді мовило.
  •  

admin

Зараз тенденція на зменшення персоналу. Нащо когось тримати в Рені? Мух бити?
  •  

GAS

  •