ВСРУ / RUI

Автор ruleps1, Грудень 26, 2010, 22:03:11

Попередня тема - Наступна тема

дрон

ruleps1 написав(ла):
ЦитатаВопрос же не в деньгах, а в том, что эффективность иновещания нулевая.

Отакої! А у чому Ви цю ефективність вимірюєте??? У мєгаватах чи у гривнях???  
  •  

дрон

Наведу приклад із свого життя. Раніш я кожного дня слухав ефірні висилання Української Служби DW, російські програми Словацького Радіо і Радіо Прага. А після того, як вони припинили мовлення, я їх у Інтернеті і не шукаю. У чому виміряти ефективність їхньої роботи? У кількості відвідувань їхніх інтернет-сторінок???

Раніше я переписувався з Павлом Міхайловим з \"Голосу Росії\" і слухав його \"Клуб DX\" та \"Оттепель\"(колись). А тепер я \"Голос Росії\" не слухаю зовсім, а коли слухаючи Радіо Ера, і знаючи що зараз почнеться програма \"Голосу Росії\", то перемикаю приймача на останню харківську радіостанцію \"Нова Хвиля\". Чи збільшилась з того єфективність \"Голосу Росії\"???:S  
  •  

admin

таких як Ви одиниці...і ганяти чорт знає скільки кіловат бо Вам ліньки послухати інет або супутник... Вибачайтє але це вже чистої води егоїзм, бо Вас не радіо цікавить а діапазон, таким чином Ви не радіослухач а радіоаматор. Вас не цікавить інформація, або ведучі радіостанції, вас цікавить приймати її в ефірі. Я вважаю що це занадта велика розкіш для бідної держави як Україна  
  •  

дрон

Мене цікавлять саме ведучі радіопрограм. І мені важлива була та інформація яку вони мені доносили.
А щодо ВСРУ, то колись (у 90-ті) і ці програми я слухав регулярно. І вважаю, що вони були зроблені на більш вищому рівні, ніж програми УР-1.
admin написав(ла):
Цитататаких як Ви одиниці...і ганяти чорт знає скільки кіловат бо Вам ліньки послухати інет або супутник...

У світлі останніх подій з Укртелекомом можна помріяти і так: проводове радіо згортаємо, бо воно надто коштовне, а замість нього впроваджуємо швидкісний Інтернет. Тож той, хто хоче слухати УР-1 нехай слухатиме його в Інтернеті. Це збільшіть аудіторію слухачів УР-1???
Ви ще дєдушкам і бабушкам скажіть \"Слухайте УР-1 через супутник\"!!!  
  •  

admin

ЦитатаМене цікавлять саме ведучі радіопрограм. І мені важлива була та інформація яку вони мені доносили.
не верю
я проживаю в Італії, мене Промінь цікавить, раніше зі супутника слухав, зараз немає змоги, слухаю через інет
так само мене ПРостоРадіо цікавить, і Джем цікавить, обидві слухаю через інет...якість вище за будь яке ДХ/СХ мовлення

а Ви плачитеся, як дитя в якої іграшку відібрали... як то кажуть на здоров\'я  
  •  

дрон

admin написав(ла):
Цитатане верю
Ваше право.
admin написав(ла):
Цитатамене Промінь цікавить, раніше зі супутника слухав, зараз немає змоги, слухаю через інет
Мені в Харкові його теж через супутник слухати, чи через інет?

Я б залюбки слухав УР-1, УР-2, УР-3 у FM-діапазоні, але ж там їм місця вже нема...
admin написав(ла):
ЦитатаВи не радіослухач а радіоаматор
Взагалі у мене у військовому квитку написано: \"Радиотелеграфист-кодировщик\" и \"Начальник радиостанции\".  
  •  

admin

ЦитатаМені в Харкові його теж через супутник слухати, чи через інет?
а ось це вже паршиво, але ніяким чином не стосується ВСРУ і КХ. я навпаки за те що б ВСРУ припинило своє мовлення а на заощаджені гроші мовили усередині країни

ЦитатаВзагалі у мене у військовому квитку написано: \"Радиотелеграфист-кодировщик\" и \"Начальник радиостанции\".
ну раз у Вас військовий квіток, то будьте чоловіком і навчиться відокремлять бажанки-цяцянки від дійсно потрібних речей, у нинішній час  
  •  

дрон

admin написав(ла):
Цитатаале ніяким чином не стосується ВСРУ і КХ. я навпаки за те що б ВСРУ припинило своє мовлення а на заощаджені гроші мовили усередині країни

Так у тому ж і річ, що мовлення з той же Таранівки (на КХ закордон) жодним чином не стосуеться мовлення УР-2 і УР-3 хоча б на тих же УКХ в Харкові.
І ніколи одне не вимикали , щоб інше працювало. Якщо гроші в державі скінчались і вимикали ВСРУ, то жодного разу не вмикали замість цього \"Промінь\"
і \"Культуру\" на УКХ. І на FM у Харкові нічого не з\"явиться навіть коли підірвали б весь передавальний КХ-центр у Таранівці.

Взагалі вважаю цю дискусію марною, якщо  Азаров захоче вимкнути Таранівку, то він і вимкне через кілька днів.

Якщо не секрет, Ваше навчання в Італії якимсь чином стосується радіо? Чи радіо для Вас просто захоплення?
Успіхів Вам!

з.і. Це для того, щоб Ви відношення цін уявляли:
\"Кернес потратит 3,5 млн гривен на снос трамвайной остановки возле Южного вокзала\"
http://glavnoe.ua/news/n65983  
  •  

admin

ЦитатаЯкщо не секрет, Ваше навчання в Італії якимсь чином стосується радіо? Чи радіо для Вас просто захоплення?

я деякий час попрацював у фірмі яка займалась обслуговуванням (технічнім) більшості ФМ радіостанції на теріторії двох італійських областей, включно з монтажем та демонтажем усього мовного тракту

а щодо Харькова, то частоти знайти не так вже й важко, потрібно розібратися з 5 ТВК, як наприклад вже зробили в інших містах: Кіровоград, Чернігів, або напряму перевести в цифру.  
  •  

дрон

admin написав(ла):
Цитатая деякий час попрацював у фірмі яка займалась обслуговуванням (технічнім) більшості ФМ радіостанції на теріторії двох італійських областей, включно з монтажем та демонтажем усього мовного тракту
цікава робота.

admin написав(ла):
Цитатаа щодо Харькова, то частоти знайти не так вже й важко, потрібно розібратися з 5 ТВК, або напряму перевести в цифру.
З приводу 5 ТВК, це зрозуміло, бо він третину ФМ діапазону займає, але ІМХО це ж справа Нацради, яка постійно подовжує йому ліцензію, видану, доречі вже за часів незалежності, щоправда тоді ще жодної ФМ-ки не працювало. Але, нажаль, мабуть до втілення планів по переводу ТВ на цифру, все залишиться так як є зараз.  
  •  

admin

щодо Харькова та й взагалі НРКУ в ФМ, я Вам скажу так:
якщо наверху захочуть то частоти знайдуться, існують різні методи.... доречі частоти Мелодії що на конкурсі разом з іншими вільними частотами на конкурсі, дають дуже непогану мережу, ось вам і майже загальнонаціональне ФМ покриття скажемо для \"1-го канала НРУ\"... а радіостанцій які 100% дотримуються законодовства в Україні мало, наприклад Л\'Радіо може дуже добре підійти для Проміня і тд...  
  •  

дрон

admin написав(ла):
Цитатачастоти Мелодії що на конкурсі разом з іншими вільними частотами на конкурсі, дають дуже непогану мережу

Якось воно не віриться, щоб у комерсантів частоту держава під національне радіо відібрала, скоріш інші, зубастіші комерсанти перехватять.
 
admin написав(ла):
ЦитатаЛ\'Радіо може дуже добре підійти для Проміня і тд...

Пробачте за політичний офф-топ, але, ІМХО, ця влада нічого для національного радіомовлення робити не буде, принаймні якщо відкатів не буде.
І умови для роботи зроблять такі, що техперсонал нацрадіо просто тікатиме з роботи світзаочі (сам я працюю \"на державу\" трохи в іншій площині, але екстраполюю ситуацію на прикладі своєї роботи).  
  •  

admin

Надежда умирает последней  
  •  

дрон

admin написав(ла):
ЦитатаНадежда умирает последней
Поживемо-побачимо.

\"Надежда умирает последней,\"-сказала Вера и выстрелила в Любовь.(побачив на іншому форумі).  
  •  

admin

  •