МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

Цитата: DrewUA від Липень 22, 2023, 11:53:26Тут цікаво чи може канал який вже має ліцензію у одному з MX Зеонбуду, подаватись і виграти у конкурсі MX-7... про це нам не роз'ясняли.
Вони можуть створити нові ТОВ 1+1 Україна, ТОВ Айсітіві 2 (може вже і створили) і подати як нові телеканали. Потім, якщо треба, переоформлять логотипи.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

kotenko.

Так Нацрада може конкурс оголосити під 1плюс1 та ictv на вільні місця в Зеонбуді
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

АДВ

Цитата: kotenko. від Липень 22, 2023, 17:52:54Так Нацрада може конкурс оголосити під 1плюс1 та ictv на вільні місця в Зеонбуді
Може оголосити, а може оголосити пізніше. А на РРТ мультиплекс вже оголосила. У метрових хвилях покриття ширше та й вони поки що захищені від посягань мобільних операторів. Вже є розмови в ЄС щодо відкусування у ТБ ще шмату частот нижче 49 дмх-каналу для мобільного зв'язку. Буде цікаво, якщо років через 10 етерне ТБ збережеться лише на метрових хвилях, а дециметри заберуть під 6-7 чи якийсь ще G. І як бонус, дешевше платити РРТ, оскільки каналів планується 12, а не 8 на мультиплекс.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

admin

мені пишуть:
ЦитатаНа Рівненщині працює MX-7 в Антополі, Курганах (неподалік Березного), Дубровиці, Вараші, Зарічному, Копані (https://suspilne.media/532983-na-rivnensini-testuut-novu-merezu-tb-so-mae-zabezpeciti-signalom-95-oblasti/). Також є прийом на 8 ТВК неподалік Стариків (ймовірно з Олевська, принаймні інші MX приймаються звідти).

0-0-0-0


admin

Було б непогано знати точні передавачі.
Щодо ХАР: Повідомив і про початок роботи у тестовому режимі МХ-7 у Кегичівці, Лозовій, Великому Бурлуку, Харкові та Барвінковому. Про Барвінкове є підтвердження.
  •  

DVB

НР звернулась до УДЦР за прорахунком частот для МХ-7 в Дружбі, Краснопіллі Сумської обл. Полісся, Ріпки, Семенівка Чернігівської обл. Байрак, Богодухів Харківської обл.
  •  

pati

Презентація МХ-7 від КРРТ  https://fex.net/uk/s/onxltok

admin

  •  

TV-Ukr

Цитата: DVB від Серпень 10, 2023, 13:10:01в Дружбі
Мені здається, що у нас МХ-7 буде на 8 ТВК, у синхромережі із Шосткою. Звісно, якщо вдасться прорахувати саме цю частоту. А щодо потужності, то думаю, що буде 100 Вт.
Цитата: DVB від Серпень 10, 2023, 13:10:01Полісся, Ріпки, Семенівка Чернігівської обл.
Думав, що тут також будуть Любеч та Грем'яч. Але мабуть, замовлять прорахунок в них наступного разу.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Bayraktar

#250
Цитата: DVB від Серпень 10, 2023, 13:10:01НР звернулась до УДЦР за прорахунком частот для МХ-7 в Дружбі, Краснопіллі Сумської обл. Полісся, Ріпки, Семенівка Чернігівської обл. Байрак, Богодухів Харківської обл.
Сновськ, Городня в прольоті знов...А колись обіцянки були. Ну я так розумію, що Городню покриють Ріпки. Вони вирішили Ріпками вбити двух зайців: Городню і Любеч. А Сновськ просто лишили без доповнення по географії, умови прийому лишаться незмінні по суті. І що за Полісся???те що між Корюківкою і Сосницею? Якщо так, то я взагалі не розумію НАФІГА там передавач???Там Холми поруч - раз, не прикордонна територія - два! Та і село мале, де там передавач ставити, є щогли або висотки? Якійсь цирк. замість того, щоб зробити там де треба - роблять як завжди)))

Серпень 11, 2023, 19:24:04
Цитата: TV-Ukr від Серпень 11, 2023, 14:12:56Мені здається, що у нас МХ-7 буде на 8 ТВК, у синхромережі із Шосткою. Звісно, якщо вдасться прорахувати саме цю частоту. А щодо потужності, то думаю, що буде 100 Вт.Думав, що тут також будуть Любеч та Грем'яч. Але мабуть, замовлять прорахунок в них наступного разу.
Я думаю що Любеч вже покриють Ріпки, за їх задумом
  •  

Ingvar

В Сновске должен быть хороший приём с Холмов, а в Городне приём с Чернигова.
Смотря какая высота в Репках будет, и мощность.
Полісся севернее Городни на 12 км, до Сновска 23 км. Должно покрыть.
А Любеч и Добрянку, да, нужно отдельно покрывать.
  •  

Bayraktar

#252
Цитата: Ingvar від Серпень 11, 2023, 20:34:56В Сновске должен быть хороший приём с Холмов, а в Городне приём с Чернигова.
Смотря какая высота в Репках будет, и мощность.
Полісся севернее Городни на 12 км, до Сновска 23 км. Должно покрыть.
А Любеч и Добрянку, да, нужно отдельно покрывать.
в Сновську прийом з Холмів звичайно гарний, але має бути зовнішня антена і висота мінімум метрів 7. Якщо антена гарна, то вистачить і пасивної без підсилювача (це про Зеонбуд, МХ7 погано приймається, мабуть тип антени не той). Тобто прийом так, є. Але ж це прикордоння і колись було розмови про те, що в наших краях додадуть передавач. Але вийшло так, що це просто розмови.

Полісся значить я переплутав, тоді питання знято. Але зі Сновська ніхто не буде ловити те Полісся, навіть якщо буде прийом. Це інший напрямок зовсім, заради нього крутити антену або робити комбо з двох антен - виглядає туповато...краще вже налаштувати ті ж Холми для всіх 5 мультиплексів. Це вже робиться я так розумію покриття для крайніх населених пунктів вздовж кордону, де реально важко спіймати Зеонбуд. То людям дадуть 9 каналів з МХ7 аби щось було
  •  

Ingvar

Цитата: Bayraktar від Серпень 11, 2023, 21:09:46Це вже робиться я так розумію покриття для крайніх населених пунктів вздовж кордону, де реально важко спіймати Зеонбуд. То людям дадуть 9 каналів з МХ7 аби щось було
Так, я теж так вважаю.
  •  

admin

1 Сумська Дружба 8 ТВК 0,1 
2 Сумська Краснопілля 5 ТВК 0,1 
3 Чернігівська Полісся 5 ТВК 0,1 
4 Чернігівська Ріпки 5 ТВК 0,1 
5 Чернігівська Семенівка 8 ТВК 0,1 
6 Харківська Байрак 174-230 МГц 0,1 
7 Харківська Богодухів 174-230 МГц 0,1
  •  
    Подякували за цей пост: corazon