ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Цитата: DrewUA від Лютий 26, 2022, 11:15:05
Графік мовлення марафонів на найближчу добу такий: з  00.00 до 9.00 марафон виробляли «1+1», з 9.00 до 12.00 канал «Рада», 12.00 до 18.00 StarLightMedia, з 18.00 до 00.00 – «Інтер».

https://detector.media/infospace/article/196947/2022-02-26-telekanal-rada-vestyme-marafon-do-1200-i-z-0000-do-600/

О, ці товариші одуплилися.
  •  

kostyantyn

#31
Цитата: kram2000 від Лютий 26, 2022, 11:50:54
О, ці товариші одуплилися.
"Волшебный пендель" від Мінкульту, як ніяк.
С приводу ситуації, в місті тихо, ввечері освітлення зі вчора вже не вмикають.
  •  

BanderaTV

Більшість радіостанцій ретранслюють Раду.

Evgeniy_SM

Цитата: kram2000 від Лютий 26, 2022, 11:50:54
О, ці товариші одуплилися.

Я думаю, пророссийские сотрудники "Интера" или уже сбежали из Украины, или прямо сейчас на пути. Причём, скорее всего, направляются они ни фига не в Россию.
Эфир сейчас ведут Алексей Лихман и Анатолий Бондаренко. Я, конечно, давно не смотрел "Подробности", но по сегодняшнему эфиру и не скажешь что это "Интер".
  •  

UzUA108

#34
Цитата: DrewUA від Лютий 26, 2022, 11:15:05
Графік мовлення марафонів на найближчу добу такий: з  00.00 до 9.00 марафон виробляли «1+1», з 9.00 до 12.00 канал «Рада», 12.00 до 18.00 StarLightMedia, з 18.00 до 00.00 – «Інтер».

https://detector.media/infospace/article/196947/2022-02-26-telekanal-rada-vestyme-marafon-do-1200-i-z-0000-do-600/
Щойно дійшло: а де МГУ? :huh: Поки що вони обмежуються власною біжучою стрічкою і годинником на своїх каналах.
  •  

DrewUA

Цитата: UzUA108 від Лютий 26, 2022, 20:00:21
Щойно дійшло: а де МГУ? :huh: Поки що вони обмежуються власною біжучою стрічкою і годинником на своїх каналах.
МГУ два дні на своїх каналах вели марафони, може на сьогодні відмовились а завтра будуть. Так чи інакше лого "Україна" серед обєданого марафону є.
  •  

kotenko.

ТАВРи включно з інтернет-станціями транслюють марафон комерційних медіагруп, БРГ і УМХ - марафон НСТУ, яке в такий час, м'яко кажучи, протягом цих трьох днів поставили в позу (марафон їхній відновився лише сьогодні); Галичина ФМ, Дуже Радіо, Буковинська хвиля, Радіо 10, Окей ФМ, Радіо Смак, РАІ, Радіо Сяйво, Аристократи - приватні медіагрупи, Подільське Радіо, Стрий ФМ, ТІМ ФМ, ZFM+ - НСТУ, Фреш ФМ - 24 канал
#наташанемішай
  •  

kotenko.

ПравдаТут, Навігатор ТБ - марафон НСТУ, не повірите, канал Новый христианский (на Astra) транслює марафон медіагруп, який також транслює і ОбозТВ, Перший діловий - плашка, Еспресо, 5-ий, Прямий, Чорноморка, АТР, Аверс, Центральний, 12-ий, Галичина - марафон медіагруп, Перший Західний - свій власний, tv5 і особливо UAЗапоріжжя, Aлекс-сирени, також в багатьох філіях НСТУ немає лого, ТВА - працює з Мвлевичем, Донбас Онлайн - третю добу мовчить
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

IANDROCOM

В етері ТРК Київ - Шедевр. Респект тим хто там етерить.

https://www.youtube.com/watch?v=bfvCKUGdp00
  •  

IANDROCOM

#39
Ситуація по місту Рівне. Текст написав ще ввечері.
Отож АйТіВі - Швидко і оперативно транслював Сирени, Доволі інформативні, з панормами міста.
Рівне 1 - Десь до вечора взагалі нічого, Далі (ввечері) айтівішні сирени з адресами, і вони були ген до сьогодні, сьогодні вже своє ставлять, наприкінці - заставка каналу.
ЮА: Рівне на телеетері не було їх (я не зловив, принаймні) аж до вечора, далі було своє. Доволі паніче (червоний фон зі знаком оклику), без адрес.
Сфера ТБ, мовить у кабелі тому моніторити не можу. Онлайн етер відвалився вчора вдень. До того їх не було.
Радіо Трек - Майже одразу з'явилися, накладається на музику яка плавно замінюється на тривожну (Сирена і повідомлення грають на фоні неї), після завершення теж повідомляють окрему, навідміну від тб (хоча, айтіві кілька хвилин крутить заставку і пише текст на ній щодо можливого закінчення).
Українське радіо. Рівне - Досі я не почув її. Принаймні з того етеру який йде з апаратної в Київ, на сайт УР. Може ставлять на вежі (але наврядчи, бо звонив рідним - не чути)
Радіо РитмФм - Коли грала на інших, в них не було.
Хоча станція мовить всього дві години в етері ЛюксФМ.


Щодо етерів:
ЮА Рівне ставило раду, позавчора і вчора були випуски новин. Зі вчорашнього дня кожну годину ставлять рухомий рядок.
Рівне 1, вчора були повтори, потім рада, яку пізніше стали переривати місцеві новини, регулярність не знаю.
Айтіві, то свій етер, то рада. Бували новини (після вчорашньої тривого ввечері точно, і так думаю зараз теж бувають), стоїть постійно рухомий рядок з новинами та сховищами.
РадіоТрек, музика залишилася, але ведучі її час від часу переривають і кажуть новини чи ще щось (зараз рідше). Зараз оголосили марафон, ведучі тепер з'являються частіше.
Українське Радіо Рівне, о 17:10 та 12:10 позавчора і вчора виходили. В інший час - ні.
Наче все.
UPD: і тільки через тиждень від початку війни суспільне прокинулося.
  •  

DrewUA

Щодо сирен, 12 Канал та UA: Волинь учора - нічого, Аверс до закінчення тривоги не вимикав сирену в етері. По трансляціям й надалі ретранслюють спільний марафон, UA: Волинь суспільний з UA: Першого.
  •  

kostyantyn

#41
Цитата: kotenko. від Лютий 26, 2022, 23:45:48
Донбас Онлайн - третю добу мовчить
А хіба евакуації з Сіверодонецька небуло, бо там мовчать і обласні суспільні теле та радіо канали?
UPD: В онлайні радіо мовчить, замість UA:Донбас - марафон медиагруп без логотипу.
  •  

TV-Ukr

У Львові повітряна тривога, про що дізнався з ефіру 24 каналу. Після неї власний ефір припинився и почалася ретрансляція Ради. На радіо сирена звучала на львівському Люксі, ЛХ, Західному Полюсі, Вголосі, Першому, Твоєму, Смаку та Стрий ФМ. На всіх звучала однакова сирена, крім ЗП - там була власна, яку вимкнули в 19:37. На ЛХ вимкнули в 19:41, тоді як на інших вона все ще звучить.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

UzUA108

Від сьогодні принаймні є якийсь графік марафону: змінюються кожні 6 годин.
Сьогодні:
0-6 - Рада
6-12 (по факту 12:30) 1+1 media
12-18 МГУ (нарешті включились до решти)
18-24 SLM
Далі легко передбачити, що з 0-6 буде Інтер, а далі по кругу: Рада, 1+1, МГУ, SLM, Інтер... (скоріше б це закінчилось :victory:)

Upd. Через сирену в Києві кілька хвилин тому достроково включилася Рада. Забудьте, що я писав)

Тим часом Зеленський поїхав на річку Прип'ять на переговори з Лукашенком. Але при цьому є ймовірність, що Білорусь офіційно долучиться до боротьби на боці РФ :pukan:
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

UzUA108

#44
Щойно марафон перервав мовлення - картинка повисла. 1+1 знову пустив свої четвергові сюжети

Інші - музичне відео з військовими від Ради

21:34 Вже відновили
  •