Авторадіо-Україна

Автор RadioS, Вересень 15, 2011, 20:15:16

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

Цитата: Radiostyle від Жовтень 29, 2022, 00:17:21
БЦ може бути наше радіо
Дуже малоімовірно. Це тільки якщо саме Наше радіо попросить тимчасовий дозвіл.
Цитата: TV-Ukr від Жовтень 29, 2022, 10:05:00
Голос Столиці
Це була своєрідна адаптація голосу росії (яке змінило назву на спутнік).
  •  

Sl@d

Цитата: TV-Ukr від Жовтень 29, 2022, 10:05:00
Я думав, що УМХ припинило називати свої радіостанції російськими брендами після продажу холдингу Курченку. Але виявляється, що така тенденція була ще з 2010 року. Якщо у 2009 з неросійських брендів були лише Джем, Наше та NRJ, то у 2013 - Джем, Лаунж, Наше, Голос Столиці, Super Radio. Припинили мовлення Алла/Некст, Динамо та NRJ, частоти якого пішли Радіо 24, а потім Вєстям.
Джем і Наше до цих пір існують в мордорі.
  •  

vital-fm

#197
Наше було трішки дотичним до російського бренду, голос столиці був філіалом нинішнього спутніка, принаймні на їх серверах був підписаний, як українська служба.
Sl@d
Тамтешній джем локальний - не має мережі, та й шляхи нашого розійшлись давно.
Ще до максимуму причепіться.
  •  

0-0-0-0

Мордорське Наше і українське Наше - це 2 великі різниці.
На росії Наше крутить вітчизняний рок (як наш Джем), а у нас - вітчизняний поп.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

agkvas

Цитата: vital-fm від Жовтень 29, 2022, 10:16:58
Наше було трішки дотичним до російського бренду...

Єдине чим було "трішки дотичне" Наше радіо до російського бренду так це ідентичність в назві. Якщо не брати до уваги те що і там і там крутили Океан Ельзи, Земфіру, Найка Борзова, то це зовсім різні радіостанції. Активно слухав Наше радіо в кінці 90-х, на початку 00-х. і серед інших небагатьох FM-ок у той час в Харкові воно було досить непогане, як на мій погляд.

Стосовно схожості ефірів наших та "їхніх" станцій, то на початку 00-х "ефіри з різницею на час" в Харкові активно практикували "русскоє радио" і "європа плюс" (можливо ще хто, але запам'ятав тільки цих двох). Прямоефірною ретрансляцією бавився Simon, ретранслюючи російське "РДВ" ще до появи в Харкові "рура".
  •  

vital-fm

Цитата: agkvas від Жовтень 29, 2022, 17:42:31
Єдине чим було "трішки дотичне" Наше радіо до російського бренду так це ідентичність в назві.
А шоутайм звідки брали?
25 час наче теж.
По власниках теж можна глянути до 2003-го здається.
  •  

agkvas

Вже не пам'ятаю про що саме було у "Шоутайм", а "25 година" мені не подобалась бо "неформат" це не зовсім моє і, наче, ця програма виходила українською? Мені більше подобалася інша програма про незвичне та надприродне яку наче вів Ігор Пелих??? Але це було вже на початку 00-х коли інтерес до цієї станції почав спадати. І ще одне - в 1998 Наше Радіо вже мовило в Харкові, а судячи з Вікіпедії у росії Наше почало мовлення в середні грудня того ж року. Про власників я тоді навіть і не думав, головне для мене - подобається станція чи ні. руський реп/рок мені не подобався ніколи тому навряд чи я би слухав "дотичне" російському "Нашому" "Наше" українське.
  •  

vital-fm

Цитата: agkvas від Жовтень 30, 2022, 01:11:58
...наче, ця програма виходила українською?
Ні, коли наше зазвучало у Львові, то там тільки одна україномовна ведуча була на вечірньому слоті.
Я ж не кажу за ретрансляцію, я саме про обмін програмами і власників.
  •  

игорь88

#203
Наше радио Россия - русский рок.
Наше радио Украина - наша музыка родственная по менталитету и пониманию языка от исполнителей из РФ, Украины, постсовецких стран. Как бы дико это сейчас не звучало. Так было в 90е и начало нулевых. Да, там формат долгое время был очень близок к экстраде. И был период когда было много русского рока и неблатной части радио Шансон. Еще лозунг был "музыка жизни".Но отношения к РФ она вообще не имела.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

игорь88

#204
Цитата: vital-fm від Жовтень 30, 2022, 03:12:14
Ні, коли наше зазвучало у Львові, то там тільки одна україномовна ведуча була на вечірньому слоті.
Я ж не кажу за ретрансляцію, я саме про обмін програмами і власників.
А на других станциях как? :gamer: В условном 2003 году?) Я помню Наше как раз и отличалось наличием ведущих , заставок и появлением музыки на украинском до всех квот и законов о вещании.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

vital-fm

Цитата: игорь88 від Жовтень 30, 2022, 05:32:42
В условном 2003 году?) Я помню Наше как раз и отличалось наличием ведущих , заставок и появлением музыки на украинском до всех квот и законов о вещании.
Наче пізніше, при Болховецькому, це десь рік 2005-ий.
  •  

TV-Ukr

Цитата: vital-fm від Жовтень 29, 2022, 10:16:58
голос столиці був філіалом нинішнього спутніка, принаймні на їх серверах був підписаний, як українська служба.
Не знаю точно, але думаю, що після 2014 вони розірвали відносини зі спутніком. Інакше би їх прикрили.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Ну так і прикрили лаунжем, коли той частоту втратив.
  •  

0-0-0-0

Цитата: vital-fm від Жовтень 30, 2022, 03:12:14
Ні, коли наше зазвучало у Львові, то там тільки одна україномовна ведуча була на вечірньому слоті.
Тим паче, Наше у Львові через деякий час вимкнули за вказівкою ЛОДА через великий відсоток російської в етері.
  •  

vital-fm

Я про ситуацію до вимкнення описував.
  •