Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

admin

долбодятлів багато, а а покриття цифры в Україні на тверду 4
  •  

Vova.UA

Цитата: "unknown" post=37893Влияние кабеля на прием:
... удлинил F690BV обычным ВЧ- шнуром, который идет в комплекте со спутниковыми ресиверами. После этого стал пропадать прием по MX3, качество по нему то 80%, то почти 0. Убрал этот кабелек, прием нормализовался, 80%. В других условиях этот кабелек работает нормально.
Може, то і в мене сигнал не хоче доходити через оцей перехідник ? Шкода, що крім юсб-тюнера більше нема чим перевірити прийом з Польщі (((
[img size=300]http://i.piccy.info/i7/dc3ce2040b47dc6e480db008705f59b2/4-48-880/38617622/IMG_2608.jpg[/img]
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

fediv

Підтверджую, що сигнал DVB-T, попадаючи на USB-тюнер через БУДЬ-ЯКИЙ перехідник, дуже псується, і прийом поганий. Ситуацію можна "обманути", подавши сигнал на якийсь антенний підсилювач (я використовував дешевий А-016) і вже після підсилювача такий USB-тюнер дає набагато кращі результати, показуючи якість сигналу значно вищою.
Пробував інший варіант: сигнал подавав на звичайний тюнер DVB-T або DVB-T2, а з його вихода сигнал подавав на USB-тюнер. Також непогано.
Словом, активний повторювач (або підсилювач) сигналу, незважаючи на КСВН тюнера, що аж ніяк не близький до 1, допомагає "донести" сигнал до тюнера зі специфічним ВЧ-перехідником.
  •  

Vova.UA

fediv, у мене є такий підсилювач А-014 (суто на ДМХ), але він стоїть трохи ближче до антени. В аналозі позитивний ефект від нього є.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

fediv

Vova.UA, я побачив, що у нас з вами різні результати, значить, хтось помиляється. Я ше не викинув USB-тюнерок для DVB-T, хоч він мене дуже розчарував колись, і трошки продовжив дослідження, щоб закрити для себе це питання.
Я помилявся. Я вже давно випадково обірвав в тому тюнері ВЧ-кабель з дивним перехідником, і впаяв туди звичайний, нормальний кабель, впаяв прямо на плату, хоча кабель прийшлось взяти не стандартної товщини, а трохи тонший. З цим кабелем - абсолютно нормальний прийом.
Сьогодні я випаяв той хороший кабель, і впаяв кусок кабеля, який взяв з китайського популярного дешевого ВЧ-кабеля, який додається до відеомагнітофонів, для ВЧ-вихода відеомагнітофона. Прийом сигналу значно погіршився, хоча кабель коротенький, лише 20см.
Продовжив експерименти на звичайному тюнері "Strong 8500".
Додавання до антени ось такого м'якого, дуже вже гнучкого кабеля

дуже погіршує прийом.
А додавання кабеля такої ж довжини, але хорошої якості, з хорошими наконечниками ніяк не погіршує якість сигналу.
Висновок: не сам додатковий кабель до USB-тюнера погіршує цифровий сигнал, а лише якісні характеристики цього кабеля.
Якщо є можливість, поекспериментуйти і ви, попробуйте подати антенний сигнал на ваш USB-тюнер АЖ ТУДИ, а не через якісь перехідні кабелі, чи одержите і ви покращення прийому ?
  •  

pavlo_r

fеdiv, я не експерементував з тюнерами, але кабеля як у Вас на картинці доводиться бачити часто і спостерігати їх вплив на кабельний аналог. Це щось! Не знаю чи буде корисною для Вас подана мною інформація та додам, що найгірші харектеристики в таких кабелях на МХ, хоча ДМХ теж суттєво страждають. Про рівні втрат не скажу нічого, так як давно перестав їх виміряти, а зразу міняю це неподобство на нормальний кабель. Причому такий подовжувач часто просто створює ефект завад активної апаратури. Не знаю з чим це пов'язано, але деякі експерименти показали, що заміна штекера (а краще обох) іноді допомагає значно покращити сигнал, та повністю проблему не усуває.
  •  

edikon

При приеме сигнала в зоне неуверенного приема случайно обратил внимание на то,что поляризация сигнала изменяется.Теоретически факт не новый,но на практике столкнулся впервые.Так вот поворот антенны на 25-30 градусов вокруг горизонтальной оси в одном случае дало прибавку сигнала от 20 до 70% по шкале ресивера.(3 этаж за 5 этажным домом),во втором случае в балке- от 30 до 90%. :blink: Мороки конечно много,особенно если антенна находится на мачте,но эффект на лицо.У кого хватит терпения рекомендую поэкспериментировать. :super:
  •  

Ilya

пгт.Братское Николаевская область

Прием возможен из г.Вознесенск: ссылка
  •  

admin

Для просмотра этого форума Вы должны быть авторизованы.
  •  

Ilya

Последнее сообщение:

Цитата: "Ilya"
Цитата: "sharky1022_ua"Пользуюсь полькой уже больше полугода. Никаких проблем. (покупал новую - с максимально доступной платой - усилителем + хороший кабель - специально для ресивера т2)
Антенна смонтирована низко - 50 км до передатчика (г. Первомайск). Принимаю в смт. Арбузинка. 100 % сигнал почти на всех мультиплексах.
Никаких обрывов и тд)
+ я не один такой) (многие знакомые юзают вообще на старых)
Так что может проблема не в польке?)))

Небольшая поправка: расстояние от г.Первомайск до смт.Арбузинка составляет 35-40 км.

Интересно как обстоит прием цифры из г.Вознесенск? К примеру в г.Южноукраинск и с.Панкратово возможен прием с обеих городов, а также, при использовании более серьезных антенн, чем полька, возможен прием с.Жовтень Одесской обл. (90 км.)
sorry,растояние 39 км (мерял в гугл - планета земля) 50 км - по дороге :)
С Вознесенска не принимал, нет необходимости.
А вот как раз с смт. Братское - Первомайск не ловиться... С Вознесенска норм.
  •  

admin

Перезалил карту покрытия Одесской области
  •  

admin

Перезалил ИваноФранковскую и Закарпатье
  •  

autorun

дня 4 пользуюсь cam-модулем strong (телевизор Samsung UE40EH5307k) польская антенна на горище 1-но этажного дома в с.Лелюховка Новосанжарского р-на Полт.обл (село в яме находится) принимаю из Полтавы 30км всё норм ловит, только 2-й мультиплекс вообще не принимается и на 3-м мультиплексе Star-TV подлагивает. Заметил что только 2+2 работает в моно.
RADIO - ❤
  •  

GMB

Стар тв давно подлагивает
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Polyvko V.

Цитата: "autorun" post=40891дня 4 пользуюсь cam-модулем strong (телевизор Samsung UE40EH5307k) польская антенна на горище 1-но этажного дома в с.Лелюховка Новосанжарского р-на Полт.обл (село в яме находится) принимаю из Полтавы 30км всё норм ловит, только 2-й мультиплекс вообще не принимается и на 3-м мультиплексе Star-TV подлагивает. Заметил что только 2+2 работает в моно.
На 2-ий мультиплекс накладка 38-ий канал Полтава і Кобеляки ! :cry:
  •