ТРМ у Тернопільській області

Автор x2p, Січень 19, 2010, 23:35:28

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

Днями з'явилось перевантаження звуку на 101.1, сьогодні помітив і на 101.5. Щось останнім часом в Тернополі геть погані справи з мовленням.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

vital-fm

Перевантаження денного відрізку.
  •  

Radio_2019

Цитата: Radio_2019 від Серпень 15, 2023, 10:46:51Днями з'явилось перевантаження звуку на 101.1, сьогодні помітив і на 101.5. Щось останнім часом в Тернополі геть погані справи з мовленням.
Виправлено звук на 101,5.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

MrMaxx

В інеті теж перенавантаження на УХ Радіо.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

Radio_2019

В УР-1 в Шумську, мабуть, знову проблеми з декодером - ще з липня без обласної врізки та з низькою якістю звуку.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Radio_2019

Наче виправили звук на 101.1 в Тернополі. Онлайн звук також вже нормальний.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Radio_2019

На 102.3 в Тернополі оновився RDS: GALY4YNA / 102.3 / REKLAMA / 068-516 / 00-00 ***** Folk Music + RT: www.Galychyna.fm  Faine Radio + MS + AF
Було: GALY4YNA / 102.3 / 0-800 / 336-946 ***** Folk Music + RT: www.Galychyna.fm  Faine Radio + MS + AF

На 91.2 знову в стерео працює лише один канал.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

vital-fm

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

#1073
Трохи змін в ТРМ області, постараюсь описати детально:

Тернопіль:
Сьогодні помітив роботу місцевого MX на 44 ТВК з Лозової. Поки тут мовить лише Тернопіль-1, прописується як "Ternopil1 KRRT". Параметри стандартні, якість - 576p.
В MX-5 вони вже вимкнулись, наразі тут "матрац" в 4:3. На це місце наче оголосили конкурс.
Приймаю у Ланівцях з рівнем сигналу 91-92%, тому, скоріш за все, потужність тут більша, ніж заявлені в ліцензії 5 Вт. Картинка іноді сиплеться та зникає, але в принципі якість покриття хороша.

З 18 вересня 106.8 та 101.1 (лише Українська хвиля) переїхали в Кутківці.
Взагалі, ситуація зі 101.1 тепер дуже цікава - судячи з усього, тут працюють два передавачі: Українська хвиля мовить з Кутковець а УХ-Радіо - з Оріону, при чому їх якість сигналу в мене тепер різна. В ефірний час Української хвилі рівень сигналу поблизу Кутковець зашкалює, при УХ-Радіо трохи менший. Тут навіть між їхніми ефірними проміжками протягом 1 хв мовлення взагалі відсутнє.
Після переносу якість сигналу, принаймні в сторону Лановець, на жаль, змінилась не в кращу сторону - 106.8 стало прийматись дуже слабо, ледь добиває до межі громади. Та й що казати, якщо одразу за Тернополем сигнал потихенько "просідає". Мабуть, це пов`язано з тим, що 4-поверхова антена в Кутківцях (можливо, РРТ-шна, висить тут вже роки) спрямовані на пд-сх., а я мешкаю на пн-сх. 8 ТАВР-івських диполів тут вже давно відсутні. При мовленні з Кутковець приймаю трохи краще, ніж 106.8.

Тим часом на "Оріоні" ще в липні помітив відсутність 6 диполів на північній щоглі, які були спрямовані на південь, та 1 нижнього диполя на південній, який був спрямований на захід. Дивно, чому їх не розмістили в Кутівцях. Якщо потрібно, можу скинути адміну на пошту фото, які вдалось зробити. 101.1, коли мовить звідси, тепер, напевне, працює з тієї антени, що раніше 106.8 - якість сигналу чудова, одна з найкращих.

Шумськ - налагодили звук та обласну врізку УР-1 на 101.6.


Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

admin

Цитата: Radio_2019 від Жовтень 07, 2023, 21:14:22З 18 вересня 106.8 та 101.1 (лише Українська хвиля) переїхали в Кутківці.
Взагалі, ситуація зі 101.1 тепер дуже цікава - судячи з усього, тут працюють два передавачі: Українська хвиля мовить з Кутковець а УХ-Радіо - з Оріону, при чому їх якість сигналу в мене тепер різна. В ефірний час Української хвилі рівень сигналу поблизу Кутковець зашкалює, при УХ-Радіо трохи менший. Тут навіть між їхніми ефірними проміжками протягом 1 хв мовлення взагалі відсутнє.
Після переносу якість сигналу, принаймні в сторону Лановець, на жаль, змінилась не в кращу сторону - 106.8 стало прийматись дуже слабо, ледь добиває до межі громади. Та й що казати, якщо одразу за Тернополем сигнал потихенько "просідає". Мабуть, це пов`язано з тим, що 4-поверхова антена в Кутківцях (можливо, РРТ-шна, висить тут вже роки) спрямовані на пд-сх., а я мешкаю на пн-сх. 8 ТАВР-івських диполів тут вже давно відсутні. При мовленні з Кутковець приймаю трохи краще, ніж 106.8.
А ефір 101,1 Української Хвилі від УХ-радіо відрізняється?
  •  

Radio_2019

#1075
Так, в години Української хвилі наразі Богослужіння та УР-1, до вторгнення був повноцінний ефір з музикою та позивними.
P.S. 44 ТВК можна додати на сторінку Лановець.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

verxo

 101.1 - уже би не мучились і закрились.  Видно що туго з фінансами, формат перестав бути ексклюзивом. Ще й половина ефіру - марахвон.  Тепер української музики багато в усіх, (навіть на Нашому радіо). Переїхали на низьку вежу - поширення сигналу ніяке.
 Хай би на 101,1 зайшла Лвівська Хвиля або РАДІО СМАК.
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

vital-fm

Колись йшла мова, але далі чуток нічого не просунулось.
  •  

admin

Повернув фото Кутківець.
Якщо можно то зробіть нові фото Кутківець, Оріону та іншого що змінилось, дякую.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

Додав трохи фото які мені прислали.
А відколи задіяна труба Оріона?
  •