СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

Danill_ua

#1785
Армія FM на 810 КГц відсутнє мовлення з вчорашнього вечора. Гудінь немає, зафіксовано на Карельському WebSDR.
  •  

Danill_ua

І, будь ласка, добавьте частоти УР-1 (Українського Радіо) у списку як [план]: Докучаївськ - 711 КГц, Ужгород - 891 КГц, Красне - 936 КГц та Верховина - 1044 КГц. 711 мовила там у 2015 році.
  •  

0-0-0-0

Цитата: Danill_ua від Березень 11, 2022, 11:34:37
І, будь ласка, добавьте частоти УР-1 (Українського Радіо) у списку як [план]: Докучаївськ - 711 КГц, Ужгород - 891 КГц, Красне - 936 КГц та Верховина - 1044 КГц. 711 мовила там у 2015 році.
Докучаєвськ що, вже звільнили від дирявих? :roll:
І звідки інфа, що УР відновить мовлення саме там? Вони казали тільки про 4 частоти.
  •  

vital-fm

Може 711 кудись перенесуть?
  •  

0-0-0-0

Цитата: vital-fm від Березень 11, 2022, 15:29:26
Може 711 кудись перенесуть?
Нехай для початку мовлення на 549 та 837 АМ відновлять.
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

Danill_ua

Давайте. А потім запускайте і інші.
  •  

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Березень 11, 2022, 05:31:35
Мабуть легше 1431 та 936 запустити.
Щодо 1431, там взгалі не ясно чи підконтрольна та територія Україні
  •  

Evgeniy_SM

Неужели нельзя договориться о выходе "Украинского радио" на "Балтийских волнах"? Можно было бы сделать ежедневный часовой эфир на русском языке. Эту частоту слушают в западных регионах России. Ничего особо нового россияне, конечно, не узнают (сейчас там в вечерние часы вещают "Польское радио" и радио "Свобода"). Но всё же.
  •  

TV-Ukr

Цитата: Danill_ua від Березень 11, 2022, 19:18:11
Давайте. А потім запускайте і інші.
Цікаво, коли доберуться до Сумщини, бо наскільки я знаю, туди не добиває жодна з нині діючих СХ-частот. Хоча там не дуже великі потужності: Тростянець, Шостка і Холми по 5 кВт.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

0-0-0-0

Цитата: Evgeniy_SM від Березень 11, 2022, 20:12:01
Неужели нельзя договориться о выходе "Украинского радио" на "Балтийских волнах"? Можно было бы сделать ежедневный часовой эфир на русском языке. Эту частоту слушают в западных регионах России. Ничего особо нового россияне, конечно, не узнают (сейчас там в вечерние часы вещают "Польское радио" и радио "Свобода"). Но всё же.
Можно, только лучше там запустить не УР-1, а RUI (ВСРУ). Там есть русскоязычные передачи. Радио вещает на спутнике и в Интернете.
P.S. Кстати, раз НОТУ возобновляет вещание УР-1 на СВ, возможно, они возродят RUI на 1431 AM.
  •  

Danill_ua

Цитата: TV-Ukr від Березень 11, 2022, 20:41:47
Цікаво, коли доберуться до Сумщини, бо наскільки я знаю, туди не добиває жодна з нині діючих СХ-частот. Хоча там не дуже великі потужності: Тростянець, Шостка і Холми по 5 кВт.
Дуже цікаво, Сумщина є 3 частоти: Тростянець - 1530, Шостка - 1404 та Холми (Чернігівщина) - 1242 КГц. Дивимось, як відновлять мовлення там скоро.
  •  

admin

Частоти - це не означає що там є живі передавачі.
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

TV-Ukr

Аналогові передавачі ще не всюди повикидували з цехів (навіть у Києві ще щось залишалось), тому не думаю, що з СХ-шними зробили те саме.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

TV-Ukr
Це раніше треба було робити, тепер невідомо яка ситуація на цих об'єктах.
  •  

Danill_ua

Цього ранку на WebSDR зафіксував відновлення мовлення Армії FM на 810 КГц, гудіння при цьому є.
  •