СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

Danill_ua

Тож, поки Докучаївськ та Верховина забудьте. А от інші - будь ласка.
  •  

0-0-0-0

До речі. Жителі Чернігівщини, у вас там SVOBODA.FM розпочала мовлення на 1422 АМ?
  •  

vital-fm

Їх сервер не працює, та й мовлення до 24-го не було.
  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

MrMaxx

Уже с 2018 года принимаю оккупанта в Одессе.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

vital-fm

1413 - залишки іномовлення з придністров'я, у зв'язку з виходом на фм, хай і цю частоту собі забирають.
  •  

0-0-0-0

#1820
Цитата: vital-fm від Березень 14, 2022, 21:12:14
1413 - залишки іномовлення з придністров'я, у зв'язку з виходом на фм, хай і цю частоту собі забирають.
Ну там не зовсім іномовлення. Вести FM - внутрішня російська станція. Для іномовлення у них є "Спутнік".
Хоча цю частоту могли запустити для окучування наддністрянців та жителів Одещини. Колись на форумі зустрічав свідчення, коли у глухих селах, крім СХ "Вестей" з Григоріополя та місцевого "Маяка", більше не було радіостанцій.
P.S. Добре, що ще давно вигнали "Спутнік" з частот місцевих радіостанцій. Незважаючи на те, що регіональні мовники вирізали з передач згадки про Україну.
  •  

vital-fm

Зараз так, але історія частоти - колишня мережа голосу росії, який перетворився в супутник, який, в свою чергу, нічого від потужного іномовлення не отримав, а оскільки треба було чимось накрити територію України, то і віддали частоту під вісті, для яких вона лишній баласт - гендиректор наче і там і там однаковий. І, якщо спутнік відновлює якусь справедливість, кажуть, що вони такі цитовані, то хай перемикаються - по придністров'ю мережа велика, а вони з іномовника перетворились на внутрішнього, тож без різниці шо на СХ буде трендіти, головне не соловйов.
  •  

игорь88

Цитата: Danill_ua від Березень 14, 2022, 17:18:03
О, дякую вам дуже!!! Позначили її як було потрібно.
І я хочу здавати вам питання, у 2011-2015 роках мовлення УР-1 була на 711 КГц (Докучаївськ), 891 КГц (Ужгород), 936 КГц (Красне), 1044 КГц (Верховина); також УР-2 - на 1242 КГц (Холми) та 1404 КГц (Шостка); УР-3 - на 1530 КГц (Тростянець).

Тож, давайте відновляти мовлення на: (всі на УР-1)
711 - Докучаївськ
891 - Ужгород
936 - Красне
1044 - Верховина
1242 - Холми
1404 - Шостка
1530 - Тростянець
та під час війни зберегти їх на своєму місці як треба. Дякую вам, друже!!!

Ну где можно было включить, уже включили.
А в остальном.. Вот я могу вспомнить только в Днепре в свое время вещали и первый канал областного радио с общим вещанием УР-1 и второй и комерсы и возможно еще УР-2 и УР-3 вещали. Когда-то вообще шкала приемника даже на магнитную антенну была усеяна сигналами из ближних регионов. Даже ДВ-передатчик был, который покрывал всю страну..

Так если помечтать, то давайте все включать... Но оно уже давно разобрано, а антенны распилены на металлолом. Включить такое вещание это неслабый передатчик и линия питания, да еще немыслимых размеров антенны для средних волн.

Вероятно в ближайшее время уже скорее на коротких волнах что-то появится, например зарубежные службы вроде BBC или радио Свобода..
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

vital-fm

Від тих частот вже повідмовлялись, а які в ліцензії залишились, скоріш за все, тримають, як резерв, так само, як нижній УКХ чекає своєї ротації в фм з подальшим вилученням.
  •  

AlexM14

#1824
Цитата: 2006 від Березень 11, 2022, 21:07:44
Можно, только лучше там запустить не УР-1, а RUI (ВСРУ). Там есть русскоязычные передачи. Радио вещает на спутнике и в Интернете.
С 1 марта у RUI нет отдельного вещания, идёт общий спецэфир.
http://ukr.radio/schedule/period-items.html?channelID=4&date=2022-03-01

Цитата: Danill_ua від Березень 13, 2022, 08:29:47
У зв'язку із обставинами з мовленням, УР-1 на 549 та 837 КГц відновлено.
Припиняйте вже це божевілля..

Цитата: Danill_ua від Березень 14, 2022, 17:18:03
я хочу здавати вам питання, у 2011-2015 роках мовлення УР-1 була на 711 КГц (Докучаївськ), 891 КГц (Ужгород), 936 КГц (Красне), 1044 КГц (Верховина); також УР-2 - на 1242 КГц (Холми) та 1404 КГц (Шостка); УР-3 - на 1530 КГц (Тростянець).
891, 1242, 1404, 1530 кГц не використовувались.

Цитата: vital-fm від Березень 14, 2022, 23:15:25
то і віддали частоту під вісті, для яких вона лишній баласт - гендиректор наче і там і там однаковий.
Гендиректори різні - "Вести" належить до ВГТРК, "Спутник" - МІА "Росія сьогодні". Більше того, на Вести FM не знають, що їх ретранслюють на СХ, тому можливо це було зроблено якимись службами/міністерствами, з якими краще не мати справ...

Цитата: игорь88 від Березень 15, 2022, 08:08:00
Вероятно в ближайшее время уже скорее на коротких волнах что-то появится, например зарубежные службы вроде BBC или радио Свобода..
Короткие волны неактуальны хотя бы из-за колоссального уровня бытовых шумов, вещатели это прекрасно понимают. Средние - норм, но только с очень большими мощностями.

vital-fm

Цитата: AlexM14 від Березень 15, 2022, 15:20:38
Гендиректори різні - "Вести" належить до ВГТРК, "Спутник" - МІА "Росія сьогодні". Більше того, на Вести FM не знають, що їх ретранслюють на СХ, тому можливо це було зроблено якимись службами/міністерствами, з якими краще не мати справ...
З телебаченням різні, а з радіо зішлюсь на вікіпедію:
Владелец
МИА «Россия сегодня»
Руководители
Дмитрий Киселёв (генеральный директор),
Наскільки пам'ятаю вежу у григоріополі вже росіяни викупили, тож всі все добре знають. Результат всерівно один - баласт.
  •  

AlexM14

З 9 березня новини українською можна почути і на першому каналі Польського Радіо ("Єдинка") об 11:00, 15:00 та 18:00 за київським часом. Частота 225 кГц.



https://www.polskieradio.pl/13/53/Artykul/2916280,Polskie-Radio-z-wiadomosciami-po-ukrainsku

AlexM14

Цитата: vital-fm від Березень 15, 2022, 15:58:16
З телебаченням різні, а з радіо зішлюсь на вікіпедію:
Владелец
МИА «Россия сегодня»
Руководители
Дмитрий Киселёв (генеральный директор),
ВГТРК - Добродєєв. Справа не в телебаченні. ВГТРК і "Росія сьогодні" - це різні структури, не залежать одна від одної..
  •  

TV-Ukr

Цитата: vital-fm від Березень 15, 2022, 15:58:16
Владелец
МИА «Россия сегодня»
Руководители
Дмитрий Киселёв (генеральный директор),
Який ще встигає пропагувати на одному з каналів ВГТРК.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

US7IGN

Цитата: AlexM14 від Березень 15, 2022, 15:20:38
Короткие волны неактуальны хотя бы из-за колоссального уровня бытовых шумов, вещатели это прекрасно понимают. Средние - норм, но только с очень большими мощностями.

Вибачте, я початківець, але на звичайний приймач на коротких хвилях в мене завад набагато менше, а станцій набагато більше ніж на середніх...
  •