СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

Evgeniy_SM

Цитата: AlexM14 від Березень 15, 2022, 16:08:02
ВГТРК - Добродєєв. Справа не в телебаченні. ВГТРК і "Росія сьогодні" - це різні структури, не залежать одна від одної..

Структуры разные, а несут одну и ту же хрень. Как по мне, один фиг что там будет: хоть "Вести", хоть "Спутник", да хоть радио "Звезда" - толку с этой частоты ноль. Только электроэнергию переводят и эфир занимают...
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

vital-fm

#1831
Цитата: AlexM14 від Березень 15, 2022, 16:08:02
ВГТРК - Добродєєв. Справа не в телебаченні. ВГТРК і "Росія сьогодні" - це різні структури, не залежать одна від одної..
ПРизнаю - не правий, чомусь думав, що він окрім тижневої програми ще має якийсь пост в керівництві вгтрк, але це не змінює факту, що іномовлення, яким був дотепер супуттнік нічого від колишньої мережі не отримало, а 1413 мовить, бо на то викидаються гроші, і, як то кажуть, нікому то не треба.
Хоча ні -  було треба, до запуску станції на фм частотах - покривали регіони, де, на той час, було відсутнє мовлення.
  •  

AlexM14

Цитата: US7IGN від Березень 15, 2022, 19:17:41
на звичайний приймач на коротких хвилях в мене завад набагато менше, а станцій набагато більше ніж на середніх...
Є купа нюансів - місце прийому, світлий/темний час доби, діапазон... Китай різними мовами на КХ через 500-кіловатні передавачі - цього багато, але то не показник...
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

andreuskas

Вчера пол дня небыло электроэнергии в Сумской и Черниговской обл. Соответственно за 2 часа исчез интернет, моб связь и фм. Пытался найти что то на АМ и ничего не нашёл к сожалению. Вот для таких случае думаю   нужен АМ.
  •  

US7IGN

Цитата: andreuskas від Березень 17, 2022, 08:05:22
Вчера пол дня небыло электроэнергии в Сумской и Черниговской обл. Соответственно за 2 часа исчез интернет, моб связь и фм. Пытался найти что то на АМ и ничего не нашёл к сожалению. Вот для таких случае думаю   нужен АМ.

Можливо несправний приймач? З вечора повно станцій на середніх хвилях...
  •  
    Подякували за цей пост: Coole

vital-fm

Одиниці згадують про СХ, давайте ще проводове повертати/відновлювати - теж джерело інформації.
  •  

TV-Ukr

Я намагався прийняти 549 вдень, не вийшло. Треба буде спробувати вночі, коли відновлять мовлення.

Цитата: andreuskas від Березень 17, 2022, 08:05:22
Вчера пол дня небыло электроэнергии в Сумской и Черниговской обл. Соответственно за 2 часа исчез интернет, моб связь и фм. Пытался найти что то на АМ и ничего не нашёл к сожалению. Вот для таких случае думаю   нужен АМ.
Так лише вежі КРРТ знеструмили, шосткинська приватна вежа продовжувала працювати, щоправда, Хіт ФМ транслював місцевий плейлист. Зараз на ньому несуча, як і на 102.5.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

US7IGN

Цитата: TV-Ukr від Березень 17, 2022, 11:47:43
Я намагався прийняти 549 вдень, не вийшло. Треба буде спробувати вночі, коли відновлять мовлення.

Наскільки я зрозумів, на цій частоті ще не увімкнули, але на 1278кГц в Києві гарно чути.
  •  

MotoR4ikk

У Вінниці на середніх хвилях ніякого Українського радіо не чути, ні вдень ні вночі. А от весті з ПМР працюють ідеально з пропагандою.
  •  

TV-Ukr

#1839
Цитата: US7IGN від Березень 17, 2022, 10:46:57
Можливо несправний приймач? З вечора повно станцій на середніх хвилях...
Повно, але УР-1 я не зміг прийняти. Може, приймалось би 549, але мовлення відсутнє, мабуть окупанти завадили. А от вдень на СХ нічого.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Я в себе вдень приймав 657, зараз ловлю на 1278.
  •  
    Подякували за цей пост: DeJar

US7IGN

Цитата: vital-fm від Березень 20, 2022, 00:05:31
Я в себе вдень приймав 657, зараз ловлю на 1278.

В Києві вчора біля 22-ї на 657 взагалі не почув (5 метрів вертикал на даху), а на 1278 нерозбірливо. Не зміг навіть ідентифікувати. Мабуть потужність зараз менша ніж на початку трансляції (
  •  

vital-fm

В мене приймалось 657, але то не було українським радіо - подумав румуни.
  •  

US7IGN

Сьогодні десь о 18:30 на 657 прям гарно було чути, а на 1278 взагалі не чути. Через 3 години на 657 взагалі не чую, а на 1278 погано і якійсь інший сигнал зверху. Потужність змінюють чи різні передавачі працюють залежно від часу?
  •  

DeJar

Після заходу сонця проходженя може змінюватись кожні 5-10 хвилин, то ж спробуйте послухати впродовж більшого проміжку часу.
До того ж зараз на всіх частотах мовленя УР-1 багато перешкод:
657 кГц – Іран, глушить всю ніч
873 кГц – Р. Молдова, глушить до 22:00..23:00
1278 кГц – Іран, цілодобово, потенційно теж є перешкодою.
1404 кГц – 2 румунських станціїї, менш потужна працює цілодобово.