Радіо П'ятниця (екс РУД, Super Radio)

Автор Zheka, Березень 17, 2011, 17:22:46

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

  •  

vital-fm

А що буде на переформатованій мережі ще невідомо, і нащо собі брати назву російського телеканалу.
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Січень 29, 2015, 00:07:42
А що буде на переформатованій мережі ще невідомо, і нащо собі брати назву російського телеканалу.
Може інвестори російські,які мають зв'язки з каналом  :-?
От і я думаю: В Україні радіо Перець фм,у Росії телеканал Перец,в Україні радіо П'ятниця,у Росії телеканал Пятница,якийсь дибільний "тандем" виходить!
  •  

vital-fm

#1638
Денисе, наш перець раніше появився.
Ну а НР то може ж в позу стати на сьогоднішньому засіданні, концепція і т.д, конкурс.
Та ще й перевірка на додачу.
  •  

Ігор

Цитата: vital-fm від Січень 29, 2015, 00:07:42
А що буде на переформатованій мережі ще невідомо, і нащо собі брати назву російського телеканалу.
канал то їх, а "Орел и решка" наші. Показують там їх цілими днями.
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Січень 29, 2015, 02:17:38
Денисе, наш перець раніше появився.
Ну а НР то може ж в позу стати на сьогоднішньому засіданні, концепція і т.д, конкурс.
Та ще й перевірка на додачу.
Та знаю Віталію,що наше радіо Перець з'явився раніше,але ж різниці в назві не міняє,то ми в них,то вони в нас...
  •  

vital-fm

Ну може ми дочекаємось, коли вони в нас ЄС перехоплять.
  •  

Smart

Цитата: vital-fm від Січень 29, 2015, 00:07:42
А що буде на переформатованій мережі ще невідомо, і нащо собі брати назву російського телеканалу.
Я извиняюсь, но с чего в друг такой вопрос? Кто-то говорил о изменениях? Предыдущее сообщение датируется сентябрем, и там ничего нет..или может удалили сообщение?  Объясните, что происходит?
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

vital-fm

В темі Украина уверенно осваивает цифровое телевидение adv писав про зміну позивного у "Супер" на "Пятница", ось я і переніс подальше обговорення сюди, думав, що всі читали.
Сьогодні засідання, де будуть питання розглядати - до вечора отримаємо результат.
  •  


pavlo_r

"Радио Пятница" буде ротувати тільки україномовну та українську музику. Так тільки україномовну чи українську музику? Ну і: «Радио Пятница» планується радіостанцією української музики.» - це якось не дуже в'яжеться з позивним. Та й радіо української музики від УМХ - це вже щось майже неймовірне.
  •  

vital-fm

Якщо навіть ВіаГра буде, то українську, україномовна у них тільки одна пісня, як і у Приходько.
  •  

pavlo_r

Мабуть так і буде. Чергове Ретро. Тільки для тих, хто трохи молодший.
  •  

vital-fm

Ну так слухача російськомовних груп з "Гала" "любимого" заберуть, +решта мережі.
  •  

pavlo_r

Щойно в офісі озвучив, новину, що замість Super Radio буде радіо Пятница. У відповідь запитали, що то за  Super Radio? :)
  •