МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

kotenko.
Так можуть конкурент прокотити, як тюсо сьогодні.
Як на засіданні сказали, оплачена конкурсна гарантія тим, хто не виграв, повертається.
  •  

DVB

Конкурс то провели. Цікаво, що тепер буде з тестовим мовленням МХ-7. Станом на зараз, думаю мовлення може розпочати лише, Сонце, Світло і Ми Україна. Три канали ще взагалі існують лише на папері. Рада до кінця року в Зеонбуді буде й далі не платити. Потім перейде в МХ-7 не платити.
Якщо й оголосять знову конкурс, то це ще 2-3 місяці. І весь цей час, Концерн, буде накручувати електроенергію, транслюючи 3-4 канали.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DrewUA

Цитата: DVB від Жовтень 31, 2023, 17:43:16Конкурс то провели. Цікаво, що тепер буде з тестовим мовленням МХ-7. Станом на зараз, думаю мовлення може розпочати лише, Сонце, Світло і Ми Україна. Три канали ще взагалі існують лише на папері. Рада до кінця року в Зеонбуді буде й далі не платити. Потім перейде в МХ-7 не платити.
Якщо й оголосять знову конкурс, то це ще 2-3 місяці. І весь цей час, Концерн, буде накручувати електроенергію, транслюючи 3-4 канали.
Ну ще може Суспільне зайде, вони ж можуть поза конкурсом. Головне щоб вирішили свою колізію зі збором/не збором.
  •  

vital-fm

Світло заявили, що почнуть з нового року.
У Сонця теж тимчасовий до лютого.
Ми Україна якийсь борг станом на зараз має.
Та й концерн в наступний рік сильних прибутків не чекає від МХ.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sanya

Телеканал Світло з' явився у MX-7 у HD, замість ICTV

Oleg2008

Рада у MX-7 перейшов у SD замість HD.
Слава Україні!
  •  
    Подякували за цей пост: admin, corazon

corazon

Підозрюю, що ті два "Віжни" і "Уніан 2" так само не будуть повноцінними каналами, як славнозвісні Котигорошко, Цукор, Штепсель і т. п. Дехто може буде когось ретранслювати (як Штепсель колись був другим логотипом Гумору), дехто взагалі не запуститься. Або ж переоформляться на логотипи наявних каналів (як фіктивний логотип Аргумент, хто пам'ятає такий).
По суті, MX7 за наповненням вже зараз чимось подібний до MX4 свого часу: деякі канали, які були в тестовому пакеті, перемогли і в конкурсі, один з інших переможців вже теж запустився - в результаті мікс переможців і тестових каналів (підозрюю, що DVB має рацію, і частина "тестового пакета" так і залишиться надовго, бо серед переможців вже наявних на ринку каналів тільки чотири).
  •  
    Подякували за цей пост: DVB, VIKTOR

DrewUA

Цитата: corazon від Листопад 03, 2023, 23:35:14Дехто може буде когось ретранслювати (як Штепсель колись був другим логотипом Гумору).
Але ж ретрансляція у Т2 заборонана...

Цитата: corazon від Листопад 03, 2023, 23:35:14Підозрюю, що ті два "Віжни" і "Уніан 2" так само не будуть повноцінними каналами, як славнозвісні Котигорошко, Цукор, Штепсель і т. п. Або ж переоформляться на логотипи наявних каналів (як фіктивний логотип Аргумент, хто пам'ятає такий).
На мою думку, ці канали створені Пахольчуком як запаски для переписування/переведення вже наявних у Т2 каналів в MX-7. Не дивно що Віжн 2 має назву ТОВки "Віжн 2+2", 1+1У в свою чергу котрий подають в Зеонбуд ТОВ "Віжн 1+1".
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

0-0-0-0

Цитата: DrewUA від Листопад 04, 2023, 08:14:57Але ж ретрансляція у Т2 заборонана...
Але не заборонене т.зв. "спільне виробництво", коли один логотип перекривається іншим, а в кінці програм пишуть обидві юрособи. Плюси, до речі, це вже пройшли з 9 каналом та місцевими Уніанами.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Oleg2008

У Т2 в MX-7 розпочав мовлення телеканал Сонце замість Інтера. А замість Пікселя мовить Інтер.
Слава Україні!

Lupus68

#310
Якби не написали,- я б і не помітив, бо перескановувати нічого не треба. Кругом суцільні телемарафони з новинами, які ще вчора промайнули у інтернет-стрічках. І вже з певного часу - телемагазини з товарами рівня "Алі Експрес".
Я взагалі, коли інколи вечорами вмикаю тб, то відтепер перемикаю лише між двома каналами: "Мега" та новоспеченим "Світло" (під час реклами): вони у прайм-тайм показують науково-популярні фільми про природу та космос. Така собі безкоштовна лайт-версія "Discovery" без регістрації та смс.
 
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Bayraktar

Цитата: Lupus68 від Листопад 21, 2023, 18:36:48Якби не написали,- я б і не помітив, бо перескановувати нічого не треба. Кругом суцільні телемарафони з новинами, які ще вчора промайнули у інтернет-стрічках. І вже з певного часу - телемагазини з товарами рівня "Алі Експрес".
Я взагалі, коли інколи вечорами вмикаю тб, то відтепер перемикаю лише між двома каналами: "Мега" та новоспеченим "Світло" (під час реклами): вони у прайм-тайм показують науково-популярні фільми про природу та космос. Така собі безкоштовна лайт-версія "Discovery" без регістрації та смс.
 
Телебачення ефірне зараз взагалі в жахливому стані. Або марафон, або щось старе по кругу...але, є цікаві моменти і "сюрпризи". Наприклад матчі збірної України. Якщо в тебе нема Т2 - то гайкі))) або купуй мігого супер пакет, або біжи до бабусі))))навіть платний світ тв тебе не врятує і не покаже матч
  •  

velychko.op

По 200 гривень весь максимальний пакет і все є. На всіх телевізорах і пристроях
  •  

admin

Наша сторінка МХ-7
https://ukrtvr.org/mh/19
як бачите є ряд нас. пунктів де нічого не відомо про мовлення
може хтось бачив якісь локальні/обласні статті про початок мовлення, може десь були розповіді представників НР щодо початку мовлення
дякую
  •  

Radioraptor

У мене немає нової інформації, але я знайшов зображення з кращою роздільною здатністю для цієї сторінки
  •