Виборчий бюлетень

Автор kotenko., Липень 19, 2023, 17:05:39

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Так як людей, як стадо ведуть до громадянської війни і до чергових виборів, я нічого не можу з цим зробити.
Тож на нашому форумі проводитиметься соцопитування. Щомісяця тут фіксуватиму результати, бо і список кандідатів буде змінюватись, і зміни настроїв наших виборців.
#наташанемішай
  •  

BanderaTV

  •  

admin

Як мені казала моя давня подруга дитинства, журналістка за фахом з Київщини, ми за кордоном геть нічого не розуміємо (правда завжди чомусь маємо допомагати та ще й багато допомогати, але це інша історія) і у нас взагалі потрібно відібрати можливість голосовути. Тому...тому я просто подивлюся що на цей раз вибере вельмишановне панство. 
  •  

Roman3101

Цитата: kotenko. від Липень 19, 2023, 17:05:39Так як людей, як стадо ведуть до громадянської війни і до чергових виборів, я нічого не можу з цим зробити.
Тож на нашому форумі проводитиметься соцопитування. Щомісяця тут фіксуватиму результати, бо і список кандідатів буде змінюватись, і зміни настроїв наших виборців.
Зеленський.І дай Боже щоб ЦРУ нарешті допомогло в боротьбі з корупцією(кумівством) і олігархатом.
  •  

kotenko.

Щас тут ботва поналітає)))
#наташанемішай
  •  

BanderaTV

Я досі дивуюся з тих людей, які бачать в Тимошенко - президента...
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

vital-fm

Ну так лава запасних скорочується, без додаткових голосів ніяк.
  •  

kotenko.

22 голоси станом на 8 серпня
Отже, за Порошенка 22,7 %, за Зеленського і Залужного по 18.2%, за Тимошенко - 4,5 %, за себе або проти всіх-36.3%.
Обнулив для нового голосування.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Обнуляю для нового голосування.

Вподобання за серпень:
Проти всіх і за Порошенка - по 33 %
За Зеленського і Тимошенко - по 16-17.
Голосів:6.

З нового:
Притула і Зеленський почали передвиборчу кампанію.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

За вересень:
Проти всіх -5, Зеленський -2, Порох і Юля - по 1 голосу.

З нового:
Зеленський заявив, що хоче на другий термін, поки воєнний стан, а якщо стан відмінять - то не піде.
#наташанемішай
  •  

Polyvko V.

Цитата: BanderaTV від Липень 20, 2023, 00:14:12Я досі дивуюся з тих людей, які бачать в Тимошенко - президента...
Вона і її однопартійці навіть за заборону московської секти упц(мп) не бажає голосувати, а така правильна.
  •  

BanderaTV

Цитата: Polyvko V. від Жовтень 13, 2023, 17:41:54Вона і її однопартійці навіть за заборону московської секти упц(мп) не бажає голосувати, а така правильна.
Я не здивований. Бо ще пам'ятаю, як вона цяцкалася з пу.

kotenko.

З нового:
Стаття в журналі "Тайм" свідчить, що дехто фальстартонув з амбіціями про другий термін. А Захід я розумію, бо вклали десятки млрд доларів в нас за півтора роки, а ми так нічого і не зрозуміли. І навіть якщо щось потрібне й робиться нами, то з дуже великим скрипом і неохотою.
Арєстович тим часом заявив про похід за булавою. Несмішно, але справедливо, якщо людину, хейтери якої вважають, що як він може стати (як і Зеленський свого часу), таки оберуть.
#наташанемішай
  •  

admin

73% за Арестовича було б справедливо)
  •