Российская агрессия в Крыму

Автор Qolo, Лютий 28, 2014, 20:08:12

Попередня тема - Наступна тема

fmdxua

#2640
Я теперь не #АТБ я ПУД ( Продукты для ... )







https://twitter.com/ukr3sat/status/614138727208763396

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Программа по замене табличек и указателей в Крыму заморожена. Денег хватило только на пару мазков краской. Для герба.



А здесь даже на краску не хватило.

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Из-за обещаного строительства Керченского моста будут сносить жилые дома на окраине Керчи .

Городские власти заявили, что вопрос с переселением керчан не в их ведении... Возможно, жители будут переселены по программе аварийного жилья...





http://krymedia.ru/society/3383562-yz-za-stroytelstva-kerchenskoho-mosta-budut-snosyt-zhylye-doma-na-okrayne-kerchy
***
Слушая обещания о новом жилье стоило бы поинтересоваться опытом Хабаровска после наводнения 2013 года:
http://tvrain.ru/teleshow/i_tak_dalee_s_mihailom_fishmanom/habarovsk_ne_nash_god_posle_navodnenija_-370309/
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Yuriy

  •  

fmdxua

Цитата: Yuriy від Липень 30, 2015, 01:44:49
Жители села Рыбачье, Алушта, написали письмо .....
:dash: :dash: :dash:
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Это не Советский Союз, это хуже. О методах работы ФСБ на Крыме рассказал пловец Олег Софяник, который решил не возвращаться на полуостров


http://nv.ua/publications/eto-ne-sovetskij-sojuz-eto-huzhe-o-metodah-raboty-fsb-v-krymu-nv-rasskazal-plovets-oleg-sofjanik-61566.html
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

#2649
"Короче в Крым" 2015
Рекламный ролик основан на реальных событиях...


"Короче в Крым" 2015
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

#2650
Мирослав МАМЧАК
Чорноморський флот у боротьбі за незалежність України (1917 – 1921 рр.)
Мартиролог офіцерів і урядовців Державного флоту України



"Оглядова карта українських земель", Відень, карта поч. ХХ ст.

"...Поворотним став 1917 рік. На початку цього року «Кобзар», очолюваний директором жіночої гімназії В'ячеславом Лащенком, провів ряд загальноміських заходів національно-патріотичного спрямування, його популярність у Севастополі різко зростала і у березні 1917 року він офіційно перетворюється на Українську Чорноморську громаду Севастополя. Членами «Кобзаря» ставали не лише матроси і кондуктори, а і старші офіцери флоту, і вони внесли суттєвий вклад в пробудження національної свідомості моряків-чорноморців, проводили активну культурно-просвітницьку і роз'яснювальну роботу серед мешканців і особового складу флоту, вносили вагомий заряд української духовності, повернення до батьківських коренів моряків всього Чорноморському флоту. Серед найвідоміших були начальник Севастопольської фортеці капітан 1 рангу Михайло Остроградський-Апостол, командир флотського екіпажу В. Савченко-Більський, прокурор флоту підполковник Вадим Богомолець, дружина командувача ЧФ Оксана Колчак та інші. Активісти Чорноморської громади восени 1917 року створили у Севастопольській фортеці Севастопольський військовий клуб імені кошового отамана Івана Сірка, який розгорнув організаційно-виховну роботу на кораблях і у військових частинах гарнізону..."

...у березні місяці 1917 року...Обрана Рада розмістилася в приміщенні «Уніанбанку», в центрі Севастополя, на якому вивісила національний жовто-блакитний прапор України та прапор Української громади.   
За рішенням загальних зборів українські корабельні ради були створені на лінійних кораблях, крейсерах, у Підводній і Мінній бригадах, флотському екіпажі, Повітряній бригаді, школі підводників в Балаклаві та сухопутних частинах севастопольської фортеці. Найбільш чисельні і впливові Ради були створені на лінкорах «Воля», «Іван Златоустий», «Євстафій», «Ростислав», крейсерах «Кагул», «Пам'ять Меркурія», «Синоп», ескадреному міноносці «Завидний» та у флотському 8-му екіпажі. Останній навіть мав свій Український прапор-штандарт з портретом Т.Г. Шевченка, а його оркестр першим у Севастополі почав виконувати гімн «Ще не вмерла Україна»....



Крейсер «Пам'ять Меркурія», 1917 рік. У вересні 1918 року за наказом гетьмана Павла Скоропадського крейсер «Пам'ять Меркурія» перейменували на честь українського гетьмана Івана Мазепи

...Про святкування Українською Громадою Зелених свят у Севастополі залишив спогади мічман Яким Христич, делегований від флоту колишній член Центральної Ради: «На перший день Зелених Свят 1917-го року небувалий тут похід вулицями міста по старій українській традиції,...У той день домівка Ради Севастопольської Української Чорноморської Громади була відповідно удекорована як всередині, так і ззовні. На балконі маяли національний і малиновий прапори та красувався гарно прибраний квітами великий портрет Тараса Шевченка. ... У цей пропам'ятний день Українських Зелених Свят у Севастополі, на наказ Морської Ради Депутатів — Морський Парламент Центрфлот — на щоглах усіх кораблів Чорноморської Воєнної Фльоти, на твердинях — фортеці берегової оборони і на касарнях морської піхоти вперше по віковій московській неволі гордо замаяли українські національні прапори — прапори Української Волі!.. 

З катеринославської земської газети "Новая жизнь" 1917 року:

Севастополь, 12 листопада 1917 року.

Наказ С. Петлюри 28 листопада 1917 року.

http://ukrlife.org/main/uacrim/ua_flot1917_1.html
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%82%D1%8C%D0%BC%D0%B0%D0%BD_%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%9C%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D0%BF%D0%B0_%28%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%B5%D1%80%29
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Украинское национально-просветительское движение в Севастополе




Відкриття пам'ятника Т.Г.Шевченку у Севастополі. 24 серпня 2003 року. Фото Миколи Пляшечника

"....Исторически сложилось, что большую часть своей более чем 200-летней истории Севастополь был по большей части населён украинцами. Так перепись населения, проведённая до Крымской войны, свидетельствует, что из 32 тысяч жителей города 24 тысячи назвали себя украинцами. И это соотношение, в силу формирования состава Черноморского флота из жителей Малороссии, до II Мировой войны лишь увеличивалось..."

http://sevastopol-ua.info/nac-dvigen.php
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

ass1995

В Крыму не только мускулы особенные, но и подъёмы/спуски.  :-)


Гравитационная аномалия (Крым)
  •  

pavlo_r

  •  

fmdxua

#2654
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •