Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r


До речі, про електротранспорт Львова: страшно бісить, коли бачу, як пасажири при виході з трамвая чи тролейбуса віддають свій квиток тим хто заходить. Такий собі жест доброї волі, щоб хтось проїхав безкоштовно. Або коли з цією ж метою залишають квитки на кріслах в салоні. Не скажу, що це носить масовий характер, але явище є. Хто не знає - львівський електротранспорт працює без кондукторів, лише контролери періодично перевіряють наявність квитків в пасажирів.
  •  

yadro

Прочитав інформацію про стан деяких доріг в Донецькій і Луганській області.

"По информации Zaxid.net, в Луганской области разрушено 712 км автодорог, в Донецкой – 251 км."

Про дороги Одещини в тій статті нічого не сказано, але я цього літа перевірив дорогу, як з Одеси проїхати до дивного "населеного пункту" (насправді там лише бази відпочинку) під назвою Расєйка.
На мою думку, та дорога від 1945 року не ремонтувалась.
В машині спрацював датчик удару і відключив бензонасос, три години шукали, де той датчик.
  •  

GMB

что повреждено, что остальные дороги не ремонтируются. В Краматорске подлатали ямочным ремонтом небольшой участок на центральной улице и все. На счастье - латки, которые задували полтавчане какой-то битумной (или другой смесью) в прошлые года оказались хорошими, хоть и не везде
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

Цитата: yadro від Вересень 06, 2014, 14:18:57

Про дороги Одещини в тій статті нічого не сказано, але я цього літа перевірив дорогу, як з Одеси проїхати до дивного "населеного пункту" (насправді там лише бази відпочинку) під назвою Расєйка.
На мою думку, та дорога від 1945 року не ремонтувалась.

оооо, вітаннячко. Т1610 нажаль не 1945 років, її заастфалтували кажись у 80х, і навіть інколи робили ремонти. нещодавно навіть відремонтували міст біля Хаджидеру :) . Якби ти біля того мосту двинув би на північ, до Монаш, то там була б дорога заасфальтована у 91му і взагалі без жодного ремонту. Точніше, те що залишилось від тієї дороги.
  •  

admin

  •  

ass1995

yadro, поздравляю!  :bravo:  Теперь ты знаешь состояние дорог в Одесской области.  :-)  Но, как тут правильно подметил Влад, я думаю твоё путешествие было бы намного интереснее, если бы ты проехался по дороге "Белгород-Днестровский/Бритовка - Монаши".  :wink:  В 2012 году я на том участке об бугорок на асфальте фару разбил. Да и дорога в Арцизском районе тоже очень весёлая, особенно на участке от Арциза до начала Тарутинского района.

Вчера мои родители ездили в Грушку (Ульяновский район, Кировоградская область) по делам. Сегодня уже я ездил туда тоже по делам, а потом назад. На центральной улице видно свежие латки, сделанные 100% в этом году (в селе дороги на 90-95% асфальтированные). Вообще, в том селе как-то тщательно за дорогами следят. А вот в самой Ульяновке дороги местами просто убиенные.
  •  

ass1995

А вообще, я ведь сегодня впервые посещал это село в условиях, когда в нашей родной стране Украине война. По-этому этот визит был особенным, так как интересно было узнать мнение населения, живущего в Грушке. Честно говоря, я и не сомневался в патриотизме здесь живущих людей. В украинском патриотизме.

На въезде в Ульяновку и Грушку таблички перекрашены в цвета Державного прапору України. Над зданием сельсовета села Грушка гордо реет флаг Украины. У некоторых людей флаг Украины установлен на домах, в одном дворе даже видел перекрашенный в синий и жёлтый цвета забор. Народ, в целом, не очень любит разговаривать о политике, но абсолютно все за Украину. "Україна понад усе!" - это их девиз.

Также я заходил в центральный магазин села и видел там (!!!) 5 бронежилетов, купленных бойцам АТО за счёт средств местных жителей. Я их даже трогал и брал в руки. Ух, и тажёленькие они всё-таки. Узнал, что один такой броник стоит 4 500 грн. 4 500 грн. * 5 = 22 500 грн. И это в селе, где в 2001 году жило всего 1533 человека, сейчас их около 1300. Да ещё и в селе, где большой процент безработицы. И бронежилетами помощь местного населения не ограничивается. Также там регулярно собирают и "гуманитарку" для бойцов АТО и беженцев с Востока. Сам видел эту корзину. Увидел её - не сдержался: купил дополнительно бутылку сока и положил в ту корзину.

Село Грушка - це Україна!!!
Кіровоградщина - це Україна!!!


  •  

admin

Цитата: ass1995 від Вересень 06, 2014, 19:21:56
yadro, поздравляю!  :bravo:  Теперь ты знаешь состояние дорог в Одесской области.  :-)  Но, как тут правильно подметил Влад, я думаю твоё путешествие было бы намного интереснее, если бы ты проехался по дороге "Белгород-Днестровский/Бритовка - Монаши".  :wink:  В 2012 году я на том участке об бугорок на асфальте фару разбил. Да и дорога в Арцизском районе тоже очень весёлая, особенно на участке от Арциза до начала Тарутинского района.
а после Монаш свернул бы на Широкое
  •  

FMDX

Цитата: pavlo_r від Вересень 06, 2014, 08:17:50
Вже почалися роботи з будівництва трамвайної лінії на Сихів, також Садовий (мер) пообіцяв, що збудованою лінією буде їздити новий трисекційний трамвай львівського виробництва. Тож чекаємо ще одного Електрона
Клас! :bravo: Щоб під час мого наступного візиту до Міста можна було прямо від вокзалу на ньому дістатись кудись у центр...
  •  

admin

#5304
я фото його бачив на 1/9му маршрутах. хіба це не досить центрально?
  •  

admin

  •  

Yuriy

Цитата"Росія намагається дестабілізувати ситуацію не тільки в Україні, а й в інших країнах. Згідно з заявою екс-заступника міністра МВС Республіки Молдова Г.Косована, на території Молдови присутні так звані «зелені чоловічки», які вербують молодь і навчають її методам дезінформації, дій в екстрених ситуаціях, застосуванню стрілецької зброї. За його словами, на півдні Молдови завербовано понад 500 осіб, які пройшли підготовку в Ростові, Москві, Придністров'ї та Бєльцях", - сказав Лисенко..
http://www.unian.ua/world/960306-zeleni-cholovichki-zyavilisya-na-teritoriji-moldovi-rnbo.html
  •  


pavlo_r

Ех, побільше б таких. Травмай справді дуже класний. Ще якби пустили його не по 9-му, а по 6-му маршруту, то може б я і не ходив на роботу пішки :) Та й Сихову пощастило - нарешті стане частиною Львова ;) А трамвай №4, маршрут якого планують подовжити до вулиці Вернадського стане найдовшим трамвайним маршрутом міста (приблизно 9 км.) і по-суті перетинатиме Львів з півночі на південь.
  •  

admin

  •